Ako sa dostať do formy po pôrode a po materskej?

hana_xbionicsphere
Moderátor
11. máj 2018

V x-bionic sphere sa môžete dostať rýchlo do formy v našom dvojposchodovom Gyme spolu s našimi trénermi, či na skupinových cvičeniach. Už čoskoro plánujeme detský kútik a možnosť cvičiť aj s deťmi, o ktoré sa postaráme.

nellita
11. máj 2018

@hana_xbionicsphere to by sa mi zišlo,neviem stale zhodit vsetky poporodne kila a to ma hnev,vsetko mozne som uz vyskusala a nic,mam sice problemy so.stitnou ale rada by som zhodila zvysok po.porode

laska201
11. máj 2018

Ja som super zhodila kila pocas kojenia.Uz po 6 nedeli som mala vsetky prec a este co si viac.Ale ako som prestala kojit kila isli hore ale ustalili sa.

majik66
11. máj 2018

Zalezi...podla mna aj od genov...moja postava po porode syna bola akoby som z fitka prisla nie z porodnice. A po porode dcerky mi spodne brusko trochu ostalo. A tym bojujem 😀

etnatn
12. máj 2018

Na mna plati tiez kojenie, cize kilecka su dole, akurat, ze aj doslova zeriem a to az raz prestanem kojit sa mi moze stat osudnym.

zuzka148
12. máj 2018

Aj mne sa podarilo schudnut vdaka kojeniu. Avsak po druhom porode uz vidim, ze treba telo spevnit.
Na elipticky trenazer by som si isla kludne tak na hodinku "oddychnut"😀

ferihegy
12. máj 2018

Schudla som pekne len po druhom porode mi zostalo spodne brusko :(

bumbalko
12. máj 2018

ja som tiež chcela veľmi schudnúť, tak som sa zatala a papám každé 3 hodiny zdravo, čo najviac zeleniny a prestala som s chlebom a pečivom a namiesto výťahu použijem schody a snažím sa čo najviac chodiť pešo, každý večer drepy, trocha brucho a Plank, tak 10 až 15 minút obetujem z môjho drahocenného času, dokonca aj chlapci sa pridajú a ide to pomaly dole 😁👌