Podeľte sa s nami o tipy na vaše najobľúbenejšie miesta na výlety a prechádzky...

matus_bazant
28. apr 2016

Napriek tomu, že som chlapec z mesta (ako hovorí môj otec - ošľahaný vetrom kaviarenských ventilátorov), rád sa z času na čas vyberiem aj na prechádzku do prírody. Najrýchlejším únikom pred mestom je návšteva Horského parku alebo prechádzka po Kráľovej hore nad bratislavskými Dlhými Dielmi. V máji ma však čaká návšteva Vysokých Tatier, takže si užijem aj trochu ozajstnej turistiky v ozajstných horách. 😉 Máte aj vy obľúbené miesto kam chodíte na prechádzky? Aké sú vaše turistické plány na tento rok?

Z Vašich tipov vyberieme tri, ktoré odmeníme balíčkom uzatvárateľných Radlerov 0,0% podľa vlastného výberu 🙂

mooonushka
28. apr 2016

Nase Slovensko je krasne. Tatry, Pieniny, Liptov,Spiš, Orava, Žitny ostrov....no čo to sme uz pochodili a este dufam aj vela pochodime. Avsak pre mna su njkrajsie prechadzky doma, za humnami rodnej dediny. Tam jde som vyrastala a kam sa

mooonushka
28. apr 2016

Och...mobil...tak pokracujem...
Kam sa najradsej vraciam. Lebo tu mi srdce poskoci. Na jar sa opajat vonou agatu, v lete sa najest divich sliviek a prist s kyticou lucnych kvetov,na jesen si nechat oci vyocit pri hladani hribov a v zime sa smykat na zamrznutom rybnicku.

skerinko
29. apr 2016

Keď sme ešte nemali deti veľmi radi sme podnikali náročnejšie výlety a najviac nám učarovali naše Tatry. Krásny výhľad z Lomnického štítu, Skalnaté pleso, Reinerova chata, Biliková chata, Rysy... skvelé výlety. Ale určite pre mňa zatiaľ neprekonateľný zážitok bol Slavkovský štít. Síce sme tam vôbec nemali namierené (pôvodne sme chceli ísť na Solisko ale zmýlili sme si značku) , bolo to síce nekonečné ale tá scenéria stála za všetku tú únavu, proste to bola nádhera.
Teraz keď už máme deti, tak prispôsobujeme výlety im a keďže dcéra neznáša dlhé cestovanie v aute hľadáme miesta, ktoré nie sú moc ďaleko od nás. Vedie samozrejme Bojnický zámok - je najkrajší aký som kedy videla, vždy navštívime i ZOO - chodila som sem ešte ako dieťa a za posledných pár rokov ju veľmi pekne prerobili, vynovili. Chodíme sem niekoľko krát do roka. Ďalej Ranč pod Babicou, Vodný hrad a určite odporúčam navštíviť zrúcaninu Uhrovského hradu, dá sa tu o opekať a tí odvážnejší tu môžu v noci i prespať v stanoch 😀,kaštieľ v Brodzanoch, v lete Podhájska alebo Štúrovo. Na našom Slovensku je veľmi veľa krásnych miest len treba hľadať 🙂. Pekný deň

vrtulnik
29. apr 2016

@skerinko Krásne 😉

matus_bazant
autor
29. apr 2016

Ahojte, ďakujeme za krásne tipy na výlety... Ja som jednoznačne inšpirovaný 🙂 Verím, že si na výlet so sebou pribalíte aj náš Zlatý Bažant Radler 0,0% v uzatvárateľnej fľaške 🙂

A opäť sme s kolegami vyžrebovali troch šťastlivcov:

@halit13
@anka2103
@kupcovci

Prosím, dajte mi vedieť do pošty vaše meno, adresu, číslo a príchuť (citrón alebo citrón baza mäta), aby sme vám mohli poslať výhru 🙂

anka2103
29. apr 2016

@matus_bazant jeeeej aspon jeden mily cloviecik ma dnes potesil a dakujem 😊

kupcovci
29. apr 2016

Dakujem pekne 🙂

klamarka5
29. apr 2016

My radi chodime na prechadzky k drazdiaku a chorvatskemu ramenu, na kocikovanie idealne. V lete sa chystame na vacsi vylet - do nizkych tatier. Dcerka uz bude vacsia, tak snad aj ona bude mat zazitok.

vrtulnik
29. apr 2016

@matus_bazant Chcela som pridať príspevok ale zistila som, že už ste žrebovali ☹ . Nepremýšľali ste, že by ste ku každej súťaži napísali i termín do kedy bude trvať? Nie každý si môže dovoliť stále sedieť pri počítači ☹

matus_bazant
autor
29. apr 2016

@vrtulnik Snažíme sa žrebovať priebežne... Ale dobrý nápad... Pridáme aj termín vyhodnotenia.