Rýchla energia počas dňa - čo vám funguje?

janka_bazant
3. máj 2016

Počas náročného dňa niekedy potrebujete rýchlo dobiť energiou - máte nejaký dobrý tip na jedlo, nápoj, krátke cvičenie alebo čokoľvek iné čím si dokážete rýchlo dobiť baterky? Vaše inšpirácie opät nezostanú bez odmeny🙂

dominika6
3. máj 2016

@janka_bazant
no ja čerpám energiu zo sladkého a zo slnka...
dnes som si ku káve dopriala aj koláčik z cukrárne,na terase pokiaľ svitilo slniečko...energiu mi ale náhle odobral dážd a už ma nič nebaví...
a další koláč už nechcem...:-/ 😀

janka_bazant
autor
3. máj 2016

@dominika6 ano slniečko vie dodať energiu, tuto jar je zatial nejake nerozhodne, ale minuly vikend bol nadherny🙂 a sladke - v najhorsom toto zafunguje vzdy🙂

dominika6
3. máj 2016

@janka_bazant
cez víkend bolo super,sedeli sme na záhrade a popíjali radleríka,...ale ked je takto tak sa len šupnúť na gauč k telke ☹

emocka
3. máj 2016

wellness a saunovanie 🙂

ivankajar
3. máj 2016

Mne pomôže samozrejme káva ale teraz na jar si vyrábam žabí sliz, ktorí ma povbudí 🙂 smoothy sú to bylinky ako mäta, šalvia, žihľava, ženšen päť listý a ovocie ako jahody, banán, čučoriedky alebo čo dom dal 🙂

adik64
3. máj 2016

U mňa jednoznačne slnko 🙂 V pochmúrnych, zamračených dňoch som ako mátoha. Milujem si vychutnávať dobre vychladený radler, príp. pohár vínka na slnečnej terase v dobrej spoločnosti.

kluucik
3. máj 2016

Umna dobijam energiu sladkym a potom je to rodina a kamarati a ti vedia dobit baterky az az 😀

jarnicka
3. máj 2016

U mňa jednoznačne zelený čaj vyždy zaberie a je dobrou náhradou kávy. 🙂

karolin2
3. máj 2016

Bude to asi neuveriteľná ale moje deti sú dobíjačmi energie ale aj na druhej strane ma vedia niekedy aj poriadne vyšťaviť a hlavne pobyt vonku, hlavne to vtedy vnímam, keď sú deti choré a ja som uzatvorená s nimi medzi štyrmi stenami a môj muž je vtedy zo mňa nervózny ...... väčšinou si to zlízne

magdicka111
3. máj 2016

U MŇA ŽIAL KLASIKA SLADKOSTI A KÁVA....

kupcovci
3. máj 2016

U mna na dobitie energie pomaha cerstvy vzduch a prechadzka.s jedal mi pri unave pomahaju oriesky a z napojov ovocne cerstve stavy a ked sa da co je malokedy pri dvoch nezbednikoch dam si aspon 20min.slofika 🙂

erikaemkina
3. máj 2016

Prechádzka , káva , sladké slané kysle nemusím Skákanie na Trampolíne a jasne moja dcérka

movin
3. máj 2016

Slnko, a dobry zazvorovy cajik z cerstvo nastruhaneho zazvoru so skoricou a klincekmi medom a citronom

jajkakk
3. máj 2016

najlepším dobíjačom je samozrejme slnko, no nie vždy sa môžeme naň spoľahnúť. Ak mi treba dobiť "baterky", najrýchlejšie to spraví kvalitná čokoláda 😀 Ale mám aj jeden fajn receptík, ktorý ma ešte nesklamal 🙂 Zmiešajte 1 veľkú lyžicu medu, 1 malú lyžičku mletej škorice a trochu vody. Môžete užívať niekoľkokrát denne.

simsalabim
3. máj 2016

Okrem cokolady este ovocny pohar - bobulovite ovocie (jahody, cucoriedky, maliny, ribezle - samotne alebo aj mix), na to 2-3 lyzice bieleho jogurtu a na vrch 2-3lyzice zapekanych musli. Nizkokaloricka zdrava maskrta.

marecek1
3. máj 2016

Mňa nabije pozitívnou energiou prechádzka po čerstvom vzduchu. Vyvetrám si hlavu, pretriedim myšlienky, ak je pekné počasie, že svieti slniečko - to je úplný bonus k tomu 🙂

maryon1
3. máj 2016

Nedávno som na odporúčanie kamarátky vyskúšala chia semienka, ona ich už dlhšiu dobu používa na dobitie energie. A zabrali aj u mňa 🙂 určite si ich zájdem kúpiť do obchodíku so zdravou výživou 🙂

anicka86
3. máj 2016

U mňa zaberá čokoláda... kvalitná, s vysokým obsahom kakaa... nielen že sa cítim po nej menej unavená, ale sa mi aj zlepší nálada 😵

a úplne naj je taká horúca v zime, vo veľkom hrnčeku - mňam 😝

liaka
3. máj 2016

Mne dobije energiu objatie a pusinka od mojich deticiek 🙂

klamarka5
3. máj 2016

U mna zabera prechadzka na cerstvom vzduchu v sprievode slnka a osviezujuci pohar vody ci radlera 🙂

oomina
3. máj 2016

u mňa rýchla energia znamená určite niečo sladké. Nemyslím tým čokoládu alebo niečo také, ale skôr niečo sladké v tekutej forme ;) to má vie vždy dobiť energiou.

igiana
3. máj 2016

Mne dobija baterky praca v zahrade, ked svieti jarne slnko, kvitnu pupavy, deti sa hraju v trave a ja si kopem, sadim, potom si dame obed vonku v zahrade, detom sa to tiez strasne rata 🙂.
A cez zimu, ak nesvieti slnko, tak ma zachrani jedine cokolada.

iffushka
3. máj 2016

Sladké......A prechadzka so psom aspoň na 20 minút

macko35
3. máj 2016

pre mňa bolo vždy riadnym dobitím čokoláda.Dokázala som jej zjesť na kilá.Dnes si dobíjam baterky cvičením.Práve som dopila s kámoškou Radlera a o hodinu idem na cvičenie.Už si nedokážem predstaviť deň bez behu,či cvičenia je to pre mňa DROGA.a stále ma to od januára 13 kilov,ale mínus-dobrý pocit

irenaliza
3. máj 2016

janka_bazant pri mojich 4 dcérkach niekedy, keď už naozaj nemám síl a všetkého dos´T, tak mi energiu nabije, keď príde dcérka a donesie výkres, ktorý pre mňa nakreslila len tak, len má má rada, to je energia neopísateľná a potom, keďže nie veľmi rada pečiem, tak úplne super baterky mi nabije, keď mi manžel upečie štrúdľu, ale hruškový obrátený koláč, to ma povzbudí a naladí do ďalších ďalších ťažkých dní. krásny deň všetkým v Radleri aj Tebe Janka

irenaliza
3. máj 2016

janka_bazant ešte ak môžem pridám fotky mojich dobíjačov energie

1mirka1
3. máj 2016

pekne slnecne pocasie, ranné cvicenie a sprcha je super zaciatok pre mna 🙂

kala
3. máj 2016

mňa dobíjajú moje deti, síce niekedy ma aj vybijú ale milujem každú chvíľku keď ich môžem mojkať a a j si vravíme že si dávame energiu, dáme sa dokopy a dĺho sa všetci 4 obíjmame a verte že to funguje malý synček tomu hovorí že dávame si EGERIU 🙂

onmaria
3. máj 2016

ja dobijem energiu cokoladou, alebo tiez mame doma taky ritual ze "podte ma dobit" a deti pridu a straaaaasne sa vystiskame - preto mozem povedat, ze prave moje deti su moja zivotna energia a clovek moze byt asi akokolvek unaveny, ale ked ho vystiska usmievave nevinne dieta, tak to prejde 🙂

mooonushka
3. máj 2016

Kedze som este na materskej a syncek je maly zivel, energiu dobijam poobednajsim spankom. Samozrejme v posteli s drobcom. On si pospi 2hodinky, mne staci polhodinka a ficim dalej.