Ako sa vám podarilo obliať?

janka_bazant
27. apr 2016

Určite to poznáte - keď treba zvládnuť aj 10 úloh naraz, obliať sa nejakým nápojom sa podarí asi celkom často. Podeľte sa s nami o nejakú vtipnú príhodu alebo situáciu, a tri najlepšie odmeníme radlerom v tom najpraktickejšom obale🙂

magdicka111
27. apr 2016

U nás vtipálek manžel naschvál potriasol a potom mi dal otvoriť pivko... (ako že dobrá žena otvor mi prosím) a to sme boli vonku na zahradnej oslave ja v pekných šatách všetko bolo vidieť... katastrófa...

kluucik
27. apr 2016

U nas ma obliala moja mala ked som skusala vasu novinku levandulu sedela mi na rukach a ako sa natiahla za plechovkou ja som tiez spozornela natiahla som sa za plechovkou tiez a bolo po pive :-/ tolka to skoda ..no zial aj drobec chcel vyskusat vasu novinku 😉

matus_bazant
27. apr 2016

@magdicka111 No teda, to je ale vtipálek 😀 😀

matus_bazant
27. apr 2016

@kluucik Na dobré veci si treba počkať do 18-tich 😉 😉

lucik194
27. apr 2016

pred par rokmi muz robil "fusku" u kamarata na pozemku.... krasna jesen, hrozno vsade obrate a burciak sa predaval na kazdom rohu... kamarat sa nam chcel revansovat a tak nam kupil burciak... lenze pokial prisiel z jednej strany BA na druhu t.j. 20 km ten burciak sa pekne roztriasol a nabublal... prisiel k nam do chodby podava nam ho... pravdaze ho mal zatvoreny v aute aby mu nevykypel... no pri odstrobovani.... to bol len okamih... skoncila som obliata cervenym burciakom a krasnu bielu stenu na chodbe sme potom nanovo premalovali... to ze nam v byte lietali este tyzden vinne musky radsej ani nespomeniem...

vonava007
27. apr 2016

Noooo....u nás často spomíname ako sa oblial manžel🙂 ale nerobil 10 veci naraz ako píše Janka ale presne naopak. Tak veľmi chcel pozerať super fantasticky film,že sa mu podarilo pri toľkých reklamách zaspať a samozrejme,ležal na chrbte a plechovecka na prsiach v ruke🙂 keď sa strhol, bol hneď aj okupany🙂 a to prosím pekne bolo až okolo druhej v noci,takže spal hádam aj tri hodky....škoda že som nestihla odfotit!!!🙂🙂🙂🙂

kittyjuliette
27. apr 2016

Tak ja si hadam na konkretnu situaciu hadam ani nespomeniem,ja sa totiz dooblievam vecne,som ako take male decko,proste neviem pit z plechovky😕

kupcovci
27. apr 2016

Mne sa podarilo obliat ked sme s drahym vecer ako vzdy potajomky popijali radler a ,,vyzierali"cipsy .snazila som sa potichu vybrat lupienok kedze deti este riadne nespali zo sacku no ako naschval zasuchotal riadne a v tom na mna kuka niaka hlava z detskej izby ,pravdaze nas najstarsi spehun tak som sa ho zlaklaze som sa cela vyobliavala 🙂

macko35
27. apr 2016

na krstinách mojej dcérky bolo velmi veselo a ja som ako kojaca maminka pila Váš Radler.Nevadí chutí mi najviac na svete.Zábava v plnom prúde a ja som si moje krásne šaty obliala pohárom Radleru.Nevadí,pohár sa rozbil-črepy prinášajú šťastie a šaty?Boli tmavé takže nič nebolo vidieť.Na dôvažok pri balení vecí do auta som stala vo vysokých opätkoch tak nešťastne,že som si vyvrtla členok-2 mesiace som cítila bolesť.A vraj nealko pivo-vyzerala som ako majväčší ožran. 🙂 🙂

mazura
27. apr 2016

skúsili ste už pretrepať sunar a nedať do flaše cumel? všetko od mlieka..

kluucik
27. apr 2016

@mazura 😀 😀 😀

evulincula
27. apr 2016

@mazura to si naozaj sikovna :D :D:D

katka1981
27. apr 2016

@janka_bazant, mala som rande s mojim uz terajsim manzelom a isli sme k nemu do kancelarie a niesli sme si ladovu kavu z McDonaldu. A ako som otvarala ten plastovy vrchnak, tak sa mi to sikovne podarilo, ze skoncila na stene. A 3 dni dozadu pil manzel v obyvacke nelkoholicke pivo z plechovky, polozil si ju vedla seba, samozrejme ze sa vyliala a biele slipy ostali jak....

majaon
27. apr 2016

Tak ja sama som sa este neobliala (aspon si nespominam 🙂),ale na poslednej firemnej vianocnej party ma nechtiac chvilku po prichode oblial moj sef - sedela som za stolom a moj sefko kedze som teraz doma na materskej a dlho ma nevidel,tak ma prisiel privitat a ako sa naklonil ku mne,ze mi da pusu na lice,tak pivko,co drzal v druhej ruke vo velkom krigli,skoncilo na mojej bielej kosielke a aj podprsenke 😀 samozrejme sa potom strasne ospravedlnoval skoro cely vecer,ale ako to uschlo,nebolo to ani vidiet a nastastie aj osvetlenie bolo ku mne milostive a zabava bola super 😉

misel0806
27. apr 2016

Ked som ho nemohla dociahnut z regalu v obchode zosmykol sa mi s ruky a striekal na vsetky strany nastastie to bol mali obchod predavacky mi to odpustili pivko som riadne zaplatila dokupila si dalsie a odchadzala som s usmevom na perach a samozrejme s mojim radlerom😊

anita26
27. apr 2016

Manzelovi sa postastilo...sedeli sme s partiou na terase jedneho podniku a jeden znamy ked si prisadal k nam buchol tak "stastne" do pohara, ze obsah skoncil manzelovi na tricku a kratasach.....este ze bolo teplo...takze sme si posedenie predlzili, kym neobschli nohavice.....

amyqce
27. apr 2016

Počíta sa za nápoj aj skysnuto voňavé, dobré dve hodiny odstáte mlieko zo žalúdka novorodenca?
Tým som obliata niekoľkokrát denne, už rozmýšľam nad novou reklamou na unikátny BIO parfum "Vôňa života a mladosti", akurát sa nevyrovnám konkurencii, tí sú "Invisible!"

dahra
27. apr 2016

Raz sme šli s kamoškou na bicykloch domov z práce. Bol piatok, veľmi teplý, jarný slnečný deň. Cestou si kúpila jedlo na večer a k tomu pár plechoviek piva. 😉 Mali sme za sebou pár sto metrov, nákupnú tašku mala zavesenú na kormáne a celou cestou sa jej veselo hompáľala sem a ta, ta a späť, vše a zas buchla o konštrukciu bicykla. Zrazu uprostred pokojnej jazdy a nášho družného rozhovoru sa ozval neskutočne hlasný výbuch, ktorý ma neskutočne vystrašil a pár sekúnd na to ďalší. To som už videla ako kamoška padá z bicykla do priekopy a z nákupnej tašky jej strieka biela pena. V prvom momente mi napadlo, načo kupovala toľko mlieka. Až potom mi došlo, že to explodovalo pivo. Vlastne 2 plechovky piva. Neodniesla si to len roztrhnutá taška a kamoškine vlasy a šaty mokré od piva, po páde vyváľané v blate s prilepeným obsahom priekopy. Výbuch poškodil celé predné koleso - strhol a roztrhol pneumatiku, (to bol ten prvý veľký výbuch - plechovka + pneumatika naraz, trošku neskôr sa ozvala aj ďalšia plechovka,..) Výbuch pokrivil aj vnútro kolesa, takže zvyšok cesty si odšlapala s bicyklom na pleciach a ten šiel potom rovno do opravy. Celú cestu sme sa na tom incidente smiali. Jeden by neveril, aké má také pivo v plechovke grády 😝.

janka_bazant
autor
27. apr 2016

@amyqce to je zo života 🙂

janka_bazant
autor
27. apr 2016

@dahra tak toto je až neuveriteľný príbeh, vďaka za zdieľanie - poučenie aj pre nás ostatných 😀

janka_bazant
autor
27. apr 2016

Paradne pribehy damy, dakujeme pekne! Zajtra rano si ich vyhodnotime, mala som pripravene 3 šesťpacky radlera ale asi nebudu stacit🙂

mazura
27. apr 2016

@evulincula už vykojená úplne...dvojičky, jedna sunar, druhá cecok a človek nevie potom čo so sebou :D

grankosko
27. apr 2016

mne sa skoro každý týždeň nejakým spôsobom podarí obliať kávou. A väčšinou keď sa oblečiem elegantne. Najlepšie keď mám bledú košeľu. A vždy si hovorím, nie nie neoblejem sa a v tom hotovo. Celé zle. :/

cukricek12
27. apr 2016

My sme s priateľom boli na jednom wellness pobyte a večer sme si chceli v izbe vychutnať pohár vína. Priateľ to tak nešikovne otvoril ( nechápem,ako sa mu to podarilo), že oblial stenu aj mňa. To, že oblial mňa, mi až tak nevadilo, veci sa vyperú, ale bála som sa,že budeme musieť vymaľovať steny 😀 Našťastie víno uschlo a na stene nebolo nič vidieť 😀

katusiaa
27. apr 2016

Ešte ako čerstvé maturantky sme sa vybrali partia spolužiačok na babskú jazdu. adekvátne nastajlované, vymaľované, pripravené na lov chlapov. V krčme sme si objednali pár pív na posilnenie odvahy. Slečna čašníčka na mňa vyliala všetkých šesť pollitrákov, čo mala na tácke. 🙂 Toho večera som pochopiteľne nikoho nezbalila.

janettan
27. apr 2016

Môjmu manželovi sa tiež podarilo nevhodne obliať a nielen seba. Boli sme na letnej záhradnej oslave, väčšej rodinnej grilovačke, okolo hlavy mu letela včela a on dostal taký strach, že ju chcel odplašiť svojim nápojom a neustále krútil hlavou a mával rukami a neoblial len seba, ale aj švagra, svokra a aj mňa resp. moje šaty. Vždy, keď si na tento zážitok spomeniem, nabehne mi na tvári široký úsmev 😀

karolin2
27. apr 2016

S radlerom nie, ale s mojou maličkou sme zápasili so silným reflexum. Stačilo ju nechať zdvihnúť , vygrckať sa a prúd mliečka sa valil na mamku. Zvládli sme to a to ma nesmierne teší, teraz má jeden rok a postupne z toho vyrástla a nenechala som sa presvedčiť na žiadnu umelinu, čo nám ponúkali na zlepšenie. Som na ňu strašne hrdá.

onmaria
27. apr 2016

a moja..ze treba kupit avivaz..samozrejme, nedalo mi to, otvorila som ju v obchode medzi regalmi, ze ju ovoniam..hmm, vonia nadherne..zrazu sa mi vysmykla a nadherne som vonala ja a k tomu este ostuda na cely supermarket..ked sa dari, tak sa dari. a takto vyvonana som s hanbou odpochodovala do auta 😀

xevulax
27. apr 2016

No ja som pred par rokmi bola sikovna. Bracho staval dom,nasi na dovci a ja som chystala robosom veceru a chcela som upiectt kolacik s plnkou zo salka. Samozrejme Salko som musela dat varit aby skaramelizovalo. Ako prislo do varu ,o chvilku strasna explozia. To salko mi normalne buchlo- odletel ten vrchnak. Nechapala som levo salko som varila pred tym uz vela krat. Co sa stalo netusim. Kazdopadne vysledok stal za to. Salko bolo na kuchynskej linke,zaclone,na stene a strope. Ako som sii ja ponadavala. Okrrm umyvania a prania som musela aj vymalovat. Bala som sa vysledku lebo zo stien som to utierala vlhkou handrou. Ale nastastie flaky nezostali. Nasi dostali k navratu nie len upratany ale aj vymalovany byt (teda kuchynu) 😁. Odvtedy ked idem varit salko davam sakra pozor (dexka radsej ani do kuchyne nepustim). Ja som inak magnet na prusery. Co mi este napadlo. Bola som u mojho ex. Ako spravna nadejna nevwsta som svokre pomahala umyvat okna. Boli sme akurat v podkrovi a tie podkrovne okna boli take trochu zlozitejsie na umyvanie. Jasne ze som chcela pomoct tak som sa nasilu ponukla ze to okno umyjem ja (ved bolo akurat v exovej izbe- hadam nam ona nebude izbu upratovat. Tak som si polozila vedro na stol a zacala sa stverat na stol aby som dociahla. No co sa nestalo vrchna doska stola dobre nedrzala a prevazila sa aj s vedrom. Dostala som plnu davku vodou z vedra a ani nehovorim o tom ze som pol izby vytopila pozatekalo pod skrine no hanbila som sa ako besny pes 😂 tak trapne som sa citila iba par krat v zivote. Mohla by som pokracovat asi do rana s mojimi prihodami. Ked je clovek sikovny,aspon sa ma na com casom zasmiat 😄

zoizoi
27. apr 2016

Jasné, na také situácie si pamätám, u nás je rozlievanie nápojov celkom bežné 🙂 mám totiž ročnú dcérku, čo hovorí samo za seba 🙂 cez víkend sme si boli sadnúť do kaviarne u nás v meste. Priateľ si dal čapovaného bažanta a ja zb radler. Čašník mi ho nalial do pohára a pridal slamku. Dcérka ju hneď chňapla a prevrátila pohár s radlerom rovno na mňa 😄 😂