ANKETA: Milovníčky grepových radlerov SEM!!!

matus_bazant
8. máj 2017

Patríte medzi tých, ktorí majú radi osvieženie s vyššou horkosťou? Milujete pivo, tonic a na grapefruity a na grepové radlery nedáte dopustiť? Tak ste tu správne... Patríte medzi výnimočnú skupinu spotrebiteľov a ja by som sa chcel o vás dozvedieť viac. 😉

Zodpovedzte na niekoľko našich otázok a trom z vás pošleme nádielku vášho obľúbeného radleru. Všetky odpovede sú správne, takže ak máte radi konkurenčnú značku - nebojte sa, zo žrebovania vás nevyradíme 🙂 🙂 😀

1. Čo máte na grepových radleroch najradšej? "Dospelácku" chuť spojená s príjemnou horkosťou? Málo cukru?
2. Preferujete alkoholické alebo nealkoholické grepové radlery?
3. Ktorú značku grepových radlerov kupujete najčastejšie? Zlatý Bažant (alko), Smädný Mních (alko), Birell (pomelo&grep, nealko), inú?
4. Ste na nákupe, stojíte pred regálom s radlermi. Ktoré kritériá zvažujete pri rozhodovaní? Ste verní jednej značke? Alebo ste verní jednej chuti? Alebo sa rozhodujete podľa ceny? Alebo je pre vás dôležitý obsah alkoholu?

jahodka8
12. máj 2017

@matus_bazant
Mám rada samotné grepy či už žltý alebo ružový, takže aj grepový radler si dávam rada. Mám rada špecifickú horkastú grepovú príchuť a výhodou je aj menší obsah cukru.
Grepový radler si dávam alkoholický zväčša Zlatý bažant, vyskúšala som aj nealko.
Pri nákupe zvažujem aj cenu, ale hlavne osvedčenú kvalitu, čo sa mi osvedčilo pri Zlatom bažante.

amadora
12. máj 2017

@matus_bazant
1.na radleroch všeobecne mám rada chuť piva zjemnenú ovocnou chuťou a osvieženie ktoré uhasí smäd
2.ako kedy, záleží od situácie
3.z grepových najradšej Birell, ostatné príchute Zlatý Bažant, Mnícha skoro vôbec
4.meníme príchute, aj obsah alkoholu podľa situácie (či pôjdeme ešte autom alebo nie), radi kupujeme v plechovke aj vo fľaši, značku uprednostňujeme väčšinou Bažant ale keď je v akcii iná značka a je cenovo lepšia tak kúpime aj inú, väčšinou Birell

kaatuuskaa
14. máj 2017

K oslave dňa matiek som dostala 😂😂😂 keďže deti sú ešte malé, zastúpil ich tatino...😂😉

auxtacka
14. máj 2017

1. najradsej mam horko-sladku sviezu chut ktora uhasi smad po horucom dni alebo po behu
Nieje to ani pivo ani limonada, take fajne medzi 🙂
2. Preferujem nealkoholické grepové radlery, ale ked uz nejdem autom kludne si vecer uz dam aj alko
3. Celkovo najviac kupujeme Bazantacke radlery - baza-mata alebo citron, ale grepove
zatial Birell lebo som donedavna dojcila takze som hladala nealko. Tato sezona ale
uz bude ina a mozem skusit aj tie vase 🙂
4. Na vase som zvyknuta takze vzdy do kosika prihodim novinky po 1 kuse a ostatne kupujeme 6-packy kedze k nam casto chodia navstevy na grilovacku. Okrem toho kupim aj novinky znaciek ktore mam rada-Urpiner a Steiger, ale v konecnom dosledku sa vraciam k overenym prichutiam a znacke. Teraz uz mozem aj alko takze sa mi rozsirili moznosti a tesim sa na testovanie 🙂

adaf1234
15. máj 2017

- grepovy mi chuti preto, ze nie je vyslovene sladky, ale ma taku prijemnu osviezujucu chut
- momentalne preferujem nealko verzie
- najcastejsie Birrel pomelo+grep a na striedacku s alko verziou Smadny mnich grep alebo citron a Zl. Bazant grep alebo citron (alko i nealko) - toto su moje 3 najoblubenejsie znacky, takze medzi nimi si vyberam uz aj podla ceny a ci chcem alko alebo nealko verziu. A obcas skusim i nejaku inu prichut, ktora ma zaujme (od Birrel to bola malina-limetka, od Zl. Bazant by som chcela skusit jahoda-rebarbora), ale citrusove prichute zatial vedu 🙂

lulu2014
15. máj 2017

zdravím.....ja síce nepijem nič alko.....ale čo sa týka radlera - tam mi chutí jedine grepový. Nakoľko jazdím - a je tam alkohol....tak si odriekam.
Dôvod neviem - proste mi chutí len ten. Konkrétne Zlatý bažant.....takže ak som aj v obchode a mám náhodou chuť tak iba tento. 😉
Ale ostatným doma chutia aj iné.

dadica
18. máj 2017

1. Ja milujem grepy a aj kombináciu chuti piva a horkastého grepu. Za mňa rozhodli moje chuťové bunky.
2. Ja určite preferujem alko radler, tak isto je to aj s pivom.
3. Väčšinou kupujeme Bažanta, ale výnimočne sa stane , že kúpime aj Smädného mnícha.
4. Obsah alkoholu nerozhoduje, keď už si dám alko radler, zvyknutí sme na Zlatého Bažanta, chutí nám a to je hlavné.

janca0079
19. máj 2017

milujem grepovy radler je to velkaaaaa mnamka 🙂 👍

martinka55
21. máj 2017

S manželom si v horúcom lete veľmi radi dáme spolu radler -
ochutnali sme už viacero príchutí,
či už grep, citrón, alebo napr. aj teraz vašu novinku jahoda a rebarbora - tá je úplne super.

Pri kupovaní je pre nás rozhodujúci obsah alkoholu - väčšinou kupujeme nealkoholické radlery, lebo sme obaja šoféri, máme malé deti, takže človek musí byť neustále v strehu, aby niečo nevyviedli.

No a značka - už sme vyskúšali aj iné značky, ako smädný mních napr. - nebol zlý, v horúcom lete osviežil, ale váš bažant nám chutí viac 🙂

irenaliza
21. máj 2017

1.mám na nich rada super horskejšiu chuť
2.ako kedy niekedy alko inokedy nealko,
3.Zlatý bažant a to nie preto, že by som podliezala ale naozaj preferujem výlučne Zlatý bažant a to nielen Radler
4.a preferujem to čo je anaj, cena až tak nerozhoduje, ale kvalita a chuť... krásne dni

sonica
21. máj 2017

1. grepovy sice moc nemusim, ale aj ten si obcas dam, 🙂
2. podla situacie, ked sme niekde autom na vylete, tak jedina volba je nealko, inak alko 🙂
3. steiger cierny radler, ked konecne pridete vy s ciernym radlerom, velmi rada ochutnam aj ten 🙂
4. rozhodujem sa podla chuti, nalady a situacie, ale su znacky, ktore kupim hned dvakrat, prvy aj posledny, ale bazant medzi nich nepatri 🙂

matus_bazant
autor
22. máj 2017

Krabičky plné osvieženia získavajú: @klamarka5, @sklenarova, @krokodilkajmanka. Dámy, napíšte mi do správy vaše kontaktné údaje vrátane telefónneho čísla a tiež či ostávate verné grepu alebo vám pošleme nejaké iné príchute na koštovku 🙂

sklenarova
22. máj 2017

@matus_bazant jeminyyyyy,ja sa tak tesiiiiiim!!!! Ďakujeme všetkým strašne moc!👎

sklenarova
22. máj 2017

👍 to mal byť palec hore😉