Nemáte doma zvlhčovač? Prečo ešte váhate?

denisa_stadlerform
Moderátor
7. feb 2018

Správne vlhký vzduch nám zabezpečí domácu pohodu a zdravie, a to obzvlášť našim deťom, ktoré ho potrebujú ešte viac ako dospelí. Našťastie dnes existujú cenovo dostupné riešenia, ako zduch doma správne zvlhčiť. Prečo ešte váhate?

https://www.youtube.com/watch?v=voRYvK0BAoM
sabinka277
7. feb 2018

Pre niekoho cenovo dostupné znamená dosť vysokú cenu napríklad.. 🙂

denisa_stadlerform
autorModerátor
7. feb 2018

@sabinka277 áno verím, je to myslené v porovnaní s tým, čo je na trhu. Pomer výkon/cena/účinok

sophinka17
7. feb 2018

Ja vaham, lebo sa neviem rozhodnut aky 🙂 a na rozdiel od obyvacky mame v spalni vlhko a robi sa nam tam plesen. Takze este neviem co by bolo pre nas idealne riesenie

zarrinka
7. feb 2018

@denisa_stadlerform Dobrý deň, potrebujem zvlhcovac do detskej izby cca 40 m2. Ktorý by ste prosím odporúčali? Ďakujem

denisa_stadlerform
autorModerátor
7. feb 2018

@sophinka17 keď je vlhkosť v priestore vysoká (viac ako 60%), tak sa môžu tvoriť plesne, takže to tiež nie je dobré, na odvlhčenie priestorov máme tiež prístroj - odvlhčovač, ktorý môže byť pustený 24 hodín denne a zníži vlhkosť na primerané hodnoty v takýchto problematických priestoroch: http://www.stadlerform.sk/kategoria-produktu/od..., pokiaľ máš zase priestory, kde je vlhkosť nízka, tak je dobré vybrať zvlhčovač hlavne podľa veľkosti miestnosti, máme zvlhčovače na 25m2 - Anton, 30m2 - Oskar Little, 50m2 - Oskar, 100m2 - Oskar Big : http://www.stadlerform.sk/kategoria-produktu/zv...

denisa_stadlerform
autorModerátor
7. feb 2018

@zarrinka do detskej o tejto výmere je ideál zvlhčovač Oskar, je vhodný do 50m2, využíva technológiu prirodzeného odparu vody ako v prírode, takže je bezpečný pre deti, má dokonca aj čistenie hrubých nečistôt vďaka filtrom a aromaterapiu na použitie esenciálnych olejov, takže ideálny pomocník pre váš domov 👏 práca s ním je jednoduchá a je dobre odolný aj voči vodnému kameňu. Na udržanie kvality vody v zásobníku využíva striebro, takže sa nemusíš báť, že voda v ňom sa pokazí: http://www.stadlerform.sk/obchod/zvlhcovace-vzd...

denisa_stadlerform
autorModerátor
7. feb 2018

@bielamacka3 predaj a kúp si pomocníka, ktorý aj dobre vyzerá 😝

bielamacka3
7. feb 2018

@denisa_stadlerform Prepáč a čo sa ti nepáči na tom mojom?

bielamacka3
7. feb 2018

ten zelený je otrasný, mimochodom

rakywanda
7. feb 2018

ja zvlhčujem od cca pol roka pretože sme mali časté laryngitídy, vadí mi tá neskutočná para, ktorá je potom v izbe, takže používam to len v prípade choroby dieťaťa

01tatianka
7. feb 2018

Pretoze u nas zvlhcovac ktory stal 30€ stal za nic.. Vytekala z neho voda, nenaparoval ako mal.. Napriklad pre nas je to dost vysoka cena a niekto si dovolit drahr veci ani nemoze 🙂

05ada
7. feb 2018
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

My by sme si radi dopriali zvlhcovac vzduchu lebo sme obe ja aj mala dcerka alergicke. Ale zial kvalitny zvlhcovac nieco stoji. Mozno neskor.🙏

zarrinka
7. feb 2018

@rakywanda Prosím Ta a mas zvlhcovac od tejto znacky?

zarrinka
7. feb 2018

@denisa_stadlerform Ja som skor pozerala zvlhcovac Eva. Viac sa mi pozdava aj ten sposob zvlhcovania 😉

davmar
7. feb 2018

ja mám v bazáriku

bielamacka3
7. feb 2018

My máme v byte aj bez zvlhčovača otrasne vlhku - ráno sú dole na okenných rámoch zvnútra obrovskí kvapky vody a sklá zarosené jak ďábel

rakywanda
8. feb 2018

@zarrinka nie, ale para ako para, je jedno aký stoj ju chŕli

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@bielamacka3 ok, ak ti zelená nesedí, tak je na výber z rôznych farieb

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@rakywanda akú máš v miestnosti paru? akú technológiu má tvoj zvlhčovač?

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@01tatianka chapem, no bohužiaľ často tie zvlhčovače v takej cenovej relácií nefungujú, preto je lepšie našetriť a kúpiť si kvalitný zvlhčovač, je to vyššia suma ale verím, že človek zase ušetrí na liekoch a za zdravie a pohodu celej rodiny to stojí

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@05ada pripravíme pre baby z modrého koníka aj špeciálnu akčnú ponuku na naše výrobky, tak sleduj a možno poteší 😉

rakywanda
8. feb 2018

@denisa_stadlerform no paru, fičí to 12 hodín na plný výkon (hlavne v noci), dávam vincentku, nie obyčajnú vodu, technológia? musela by som vyhrabať doklady k nemu a to sa mi nechce, už ho nepoužívame, max. dve noci za celú zimu

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@zarrinka Eva je TOP produkt v rámci zvlhčovačov s najvyšším výkonom, určite je to výborná voľba, pokiaľ si ochotná pripratiť o niečo viac 👏

denisa_stadlerform
autorModerátor
8. feb 2018

@zarrinka, @rakywanda ultrasonické zlvhčovače alebo zvlhčovače s prirodzeným odparom vody nevytvárajú v miestnosti žiadnu paru

01tatianka
8. feb 2018

@denisa_stadlerform ano, vsimla som si, vratilu sme ho no musime si zaobstarat iny lepsi,..rocne dvojicky majjubcasste laryngitidy chronickeho typu tak je to tazke naparovat izby len pomocou uterakov .. A ten kto vravi ze na zapnuty radiator prevesit vyprate uteraky tak si riadneriadnee .... Do ust.. Tolko chemie z praskov dava detom dychat ze si to ani nevie predstavit ako tym skodi...

zarrinka
8. feb 2018

@denisa_stadlerform ok, budem sa teda tesit na Vasu speci ponuku pre mk 😉

rakywanda
8. feb 2018

@denisa_stadlerform môže mi, prosím, ako laikovi, vysvetliť kam ide tá para, ktorá vychádza z toho vášho stroja? za podmienky, že stroj ide na plný výkon zhruba 12 hodín v kuse. A myslím, že je rozdiel ak ho naplním obyčajnou vodou alebo minerálkou vincentka (na odporúčanie lekára), lebo v tom prípade som každé ráno utierala soľný poprašok z nábytku. Máte aj toto odskúšané?
Každopádne sú zvlhčovače super vec.

05ada
8. feb 2018
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

@denisa_stadlerform
Budeme sledovat ! Dakujeme, ze niekto mysli aj na mamicky. Inak poucna a zaujimava tema, citam vsetko ohlade zvlhcovaca.👏