3 deti do 3 rokov - alebo Auto do ktorého sa vojdú 3 autosedacky v 2.rade

mmonika22
13. máj 2019

Dobrý deň . Potrebovala by som poradiť najlepšie z priamej skúsenosti. Do akého auta sa Vám vošli bez problémov 3 autosedacky v 2.rade?
Viem že väčšina MPV to zvládne ale skôr by sme chceli SUV pripadne combi alebo pick-up.

Ešte poznámka: musia to byt plnohodnotne autosedacky, nie len kombinácia s podsedakom.

Ďakujem krásne za všetky rady, skúsenosti a doporučenia ☺️

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baja15
13. máj 2019

@mmonika22 ahoj, my sme tiež pozerali auto s tromi plnohodnotnými sedačkami vzadu a oslovil ma Land Rover Discovery ale je nad náš rozpočet takže osobnú skúsenosť nemám ☹ inak priestoru je tam kráľovsky takže myslím že 3 autosedačky sa vôjdú v pohode.

danusskaaa
13. máj 2019

My máme vw touran a máme 3 plnohodnotné sedačky i veľký kufor 😉

majulienk
13. máj 2019

Mame Kiu Sorento a Fiat Freemont. Nemaju plnohodnotne, ale 3x Romer pre deti 8,6,4 tam vojdu. Ale bez izofixu.

nicoleee
13. máj 2019

@mmonika22 vlastná skúsenosť Citroën C4 Grand Picasso. 3 autosedačky kiddy bez problémov 🙂 je to 7 miestne auto, takže sa aj chúva-babka zmestí 🙂. Dajú sa tam aj detské doplnky, pultíky, clony, zrkadlo na čelnom skle aby som na nich dozadu videla. Pre mňa top

lusinda1989
13. máj 2019

Ja mám sharana a zmestia sa tri mala som aj tourana a aj tam sa zmestili tri sedačky mám cybex sedačky 15-36kg tuším 😂

mmonika22
autor
13. máj 2019

@tanapeta ďakujem

mmonika22
autor
13. máj 2019

@baja15 ďakujem áno cena tiež rozhoduje

miroslava2207
13. máj 2019

Ford S-max -vzadu samostatne sedadlá,veľa priestoru a veľký kufor.Odporúčam!

nicoleee
13. máj 2019

@mmonika22 a každá sedačka vzadu má pripevnenie na izofix 🙂

mmonika22
autor
13. máj 2019

@danusskaaa ďakujem super

mmonika22
autor
13. máj 2019

@majulienk ďakujem .

mmonika22
autor
13. máj 2019

Ďakujem krásne všetkým ...niektoré auta nemajú vzadu presne 3 sedačky s zdá sa to malé preto je vlastná skúsenosť na nezaplatenie

majulienk
13. máj 2019

@mmonika22 najlepsie vyskusat. Niekedy 3plnohodnotne su uzke...

zabka1987
13. máj 2019

Mame tri v zadu a Honda frv, chceli sme nové auto no nič nám nevyhovuje tiež iné. Tu mam aj veľký kufor, aj deti plnohodnotné sedia

nicoleee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katren
13. máj 2019

@mmonika22 i nas Gtand C4 Picasso....3xRomer KidFix v 2.rade bez problemov..

barbiska
13. máj 2019

@mmonika22 my máme seat alhambra tiež máme tri deti, z toho 2 majú autosedačky a dcéra podsedák...

yanni
13. máj 2019

Sharan, SMax, maju tri plnohodnotne sedadla a krasne sa tam vedela seba zmestia tri sedacky. My mame najnovsie Ford 7 miestny. Jeden Reboarder Britax Römer Max way plus, vajicko concord Air Safe a raz za cas Este aj sedacku Kiddy. Miesta je tam ako na letisku.

miricka77
13. máj 2019

My sme teraz kupili Citroen C4 Spacetourer,ma 3 samostatne sedenia v 2 rade,3 sedacky vojdu v pohode a na vsetkych troch miestach je moznost pripojenia na isofix.A obrovsky kufor k tomu.

yanni
13. máj 2019

*Ford Galaxy 7 miestny

28deniska5
13. máj 2019

Zmestia sa aj do wv passat combi🙂 tento novsi model

ave_eva
13. máj 2019

@mmonika22 ford s max,spokojnost ;)

lusilla
13. máj 2019

Mame seat alhambra 7-miestne, tri plnohodnotne sedacky v druhom rade a treti rad tiez plnohodnotne sedacky aj s isofixom. No a posuvne dvere su pri zaputavani na nezaplatenie, to je uplna bonusovka uz ine ako posuvne dvere nechcem, vsetci viacdetny v okoli maju bud sharan alebo alhambru. Alhambra je lacnejsia pri vw platis aj za znacku aj ked auta su "dvojicky".

greeny
13. máj 2019

Tiež máme Citroen Grand Picasso vzadu tri isofixy a samostatne sedačky.velky kufor, odporúčam

tilly
13. máj 2019

ja mam sharan a mam tri plnohodnotne sedacky s isofixmi. v mensom aute nebudes mat tri plnohodnotne sedacky. Mala som aj touran a tam sa sice vojdu tri sedacky, ale velmi velmi tesne, nepohodlne

tilly
13. máj 2019

vacsina suv ma dve plnohodnotne sedacky a v strede len taku mensiu, resp taku prerobitelnu na pultik

lubi40
13. máj 2019

@mmonika22 toyota verso, tiez vojdu, nie vsetky typy, ale 3 plnohodnotne vojdu

tilly
13. máj 2019

tmave sedadla su touran, svetle sedadla su sharan, vidis o kolko miesta je tam viac, okrem toho pri tolkych detoch su posuvne dvere na nezaplatenie... a ked potrebujes ist na vylet, dovolenku, zlozit surodenecky kocik, tak jednoznacne sharan, pre mna je aj to male auto. Este poznamka, touran som mala davnejsie, medzitym som mala dalsie dve auta, tusim 2009 alebo 2010 rocnik je to, cize je mozne, ze novsi touran ma uz viac miesta

mravvcek
13. máj 2019

@zabka1987 ktoru hondu mate?