3 deti do 3 rokov - alebo Auto do ktorého sa vojdú 3 autosedacky v 2.rade

mmonika22
13. máj 2019

Dobrý deň . Potrebovala by som poradiť najlepšie z priamej skúsenosti. Do akého auta sa Vám vošli bez problémov 3 autosedacky v 2.rade?
Viem že väčšina MPV to zvládne ale skôr by sme chceli SUV pripadne combi alebo pick-up.

Ešte poznámka: musia to byt plnohodnotne autosedacky, nie len kombinácia s podsedakom.

Ďakujem krásne za všetky rady, skúsenosti a doporučenia ☺️

luccki
13. máj 2019

Toyota Verso sa na svk uz nepredava. My máme touran. Velkostne je to to istd ako golf kombik, akurat ze je do vysky o 10cm vyšší a v druhom rade ma 3 plnohodnotne sedadla, my sme kupili rovno 7miestne. My sme chcrli co najmnesie auto kam sa vsetci 5 zmestime (3deti do 4r) , aj ked sharan/alhambra maju urco výhodu v posuvných dverach. Ale na dlzku maju +30cm a aj cenovo su uz niekde inde. Takze závisí aj na vašich kriteriach, čo je pre vas vhodnejsie.

lulu369
13. máj 2019

My máme vw sharane, max. spokojnosť sedačky sa určite zmestia (my máme zabudované) a k tomu veľký kufor

zeytin
13. máj 2019

Ja som tiež hľadala SUV s tromi plnohodnotnými sedačkami, máme 2xveľkú romer sedačku a 1 x malú romer sedačku a nepodarilo sa mi to ani do jedného auta. Nakoniec sme kúpili Ford Smax a sme veľmi spokojní. Dokonca sme kúpili 7 miestne a môžme odviezť aj moju mamu 🙂

zabka1987
14. máj 2019

@mravvcek ako píšem frv

17juraj17
14. máj 2019

@mmonika22 Ja ked som vyberal davno auto tak som jednoznacne siahol po Citroen C4. Bolo to vtedy jedno z mala hatchbacku co sa dozadu dali 3 sedacky alebo 2 a jeden normalny dospely. Ak ti nevadi velke auto tak uz hore spominane.

zabka1987
14. máj 2019

@17juraj17 c4 asi ťažko. Mali sme ho a museli sme meniť lebo tam do zadu vošli 2 autosedacky a už nikto

2helka20
19. júl 2020

@lusilla Dobrý deň, objavila som túto diskusiu a momentálne tiež riešime aké auto-čakáme 3tie bábo,najstarší syn bude mať vtedy 3.5r. Tiež uvažujeme nad seat alhambra, a zaujala ma vaša odpoveď- teda chápem správne že v druhom a treťom rade je na kazdej sedačke isofix? Pretože tuto info hľadám a neviem sa k nej dopátrať 😂 a Ešte prosím, pri využití všetkých 7 miest, ako veľký je kufor? Resp tak pre predstavu, čo tam zmestite? Ďakujem 😊 plánujeme aj predvadzaciu jazdu,ale aby som vedela čo čakať, ďakujem 😊

tilly
20. júl 2020

@2helka20 ja mám sharan, to je podobne a je tam všade isofix. S treťou radou sedadiel zostane malý kufor

2helka20
20. júl 2020

@tilly ďakujem krásne za odpoveď 😊 Zvažovali sme tiež sharan, ale nakoniec sme sa rozhodli pre alhambru 😊

lusilla
23. júl 2020

@2helka20 trochu neskor som si vsimla spravu prepac. Ano v tretom rade je riadne isofix, normalne sa tam da zapnut sedacka, tie miesta su plnohodnotne. Kufor s tretou radou, no nie je velky ale zasa nie je to take ze tam uz nic nedas, ked vyklopis tie sedacky tak sa prehlbi takze dostanes miesto ako iby pod. Takto golfovy kocik tam asi das, kolobezky tri kusy urcite to mam odskusane, mensie cestovne tasky tiez. Asi to hovorim velmi laicky, ale proste neaky priestor tam je. My mame este aj truhlu takze neni o com hotovy autobus 😂

lusyc
14. dec 2020

Ahojte. Nemáte niekto prosím toyotu raw4 2015 a v nej tri autosedačky a dvoch dospelých? Vedeli by ste mi poradit s vyberom autosedačiek, pre 4,5 ročne, 2,5 ročne a novorodenca, resp. 2x 15-36 kg + 1x 9-36 kg? Rozmýšľam dať dopredu najstaršie, dozadu po krajoch dve mladšie a seba (165 cm 60kg) napchať medzi tie dve. Dá sa to? Ďakujem za rady z skúsenosti.