Adaptér na autosedačku Roan. Kde ho zoženiem?

petusska
20. apr 2009

Baby ktorá mi vie poradiť?Po dlhom čase som konečne zohnala vajíčko Roan ale zistila som že to nie je taká istá sedačka ako Roan Babies a asi mi tam nebude pasovať ten adaptér 😠 .Teraz neviem či tá moja sedačka je starší model alebo čo a neviem kde mám zohnať adaptér ktorý k tejto sedačke patrý.Už som z toho na nervy.Ak viete niekto poradiť tak prosím radte.............Ďakujem veľmi pekne 😀

dosa
20. apr 2009

...zalezi aj na aky kocik to chces pripnut - pozri tuto stranku:

http://www.babystar.sk/product_info.php?product...

petusska
autor
21. apr 2009

My sme kúpili kočík Magical a na ten sa dá pripnúť sedačka Roan.Pravdepodobne sme ale kúpili starší typ sedačky a na ten ide iný adaptér ako na tú sedačku ktorá je na spomínanej stránke.Neviem už kde mám hladať ale viem určite že taký adaptér existuje lebo ho predával jeden pán z čiech ale inzerát už bol starý.Na 100% taký adaptér je ale kde ho hladať???????

dosa
21. apr 2009

a na toho panka z ciech uz nemas kontakt? mohla by si sa ho spytat odkial ho mali. alebo v obchode ti nevedeia poradit?

petusska
autor
24. apr 2009

No napísali mi že sú ochotní mi ho predať ale neviem že či má ten adaptér stále také isté rozmery aby mi sedel na kočík............skúsim mu napísať.........