Aké auto kúpiť pre dvojičky?

froschka
9. dec 2006

Dnes som sa len tak tulala po obchodoch a dosla som na to ze do hocijakeho kombicka sa veru kocar pre dvojcata nevprace este ked k tomu priratate ze idete cestovat a nemate kam dat cestovne tasky 😅 .Lenze ako tento problem riesia rodiny ktore si velke auto dovolit nemozu?Myslim ze dvockovych maminiek a nastavajucich maminiek je nas tu viac nez dost tak by sa sem snad zmestili dajake postrehy.Dakujem 🙂 🙂 🙂

tilly
9. dec 2006

to oktavie kombi ti vlezie určite hociaký kočík,
alebo mondeo kombi... to sú najväčšie kufre vo svojej triede
a čo takto minivan?
VW Sharan
Seat Alhambra
Ford Galaxy
Opel Zafira... tam sa ti určite vojde všetko čo potrebuješ aj s nákupom aj cestovnými taškami...

froschka
autor
9. dec 2006

tilli no ja som dnes nazivo videla zlozeny kocik a on ma napriek tomu 78x80cm to je monstrum hehe.Ono su tio vsetko velke auta ale co sa tyka kufru vacsinou je len vysoky ako siroky a dlhy hmmmmmm ale asi to urobime tak ze zoberieme konstrukciu do automobiliek a poskusame na vlastnu past 🙂 dik za tipy idem ich pokukat po nete

katrin
10. dec 2006

Froschka, my máme "malé" auto - krátku Fabiu... Zatiaľ sa nám ju nepodarilo vymeniť, takže ak sa bude cestovať, tak podvozok z kočíka pôjde na strechu a v prípade núdze tašky dáš aj za predné sedadlá, pretože deti sú v autosedačkách a nemajú také dlhé nohy 😉 zatiaľ....

froschka
autor
10. dec 2006

katrin no super 🙂 my by sme chceli kupit starsi chrysler voyager asi na dva roky a potom by stacilo nejake kombicko no mne sa ale tie mega auta vobec nepacia ale co uz podstatne je pohodlie

certica
10. dec 2006

tilly, ty si nejak zatazena na tie auta 😀

froschka
autor
10. dec 2006

certica mozno maju autobazar hehe 🙂 no dobre tipy

evatu
10. dec 2006

Honda FRV 🙂 my sme si toto auticko kupili v auguste a sme velmi spokojni po vsetkych strankach..Auto nevyzera na prvy pohlad velmi velke,je len trosku vyssie od "normalneho" auta a trosku sirsie.Vpredu je miesto az pre 3 osoby,rovnako vzadu,ale pritom ma kazdy dostatok miesta.cestovali sme uz na dlhsiu cestu aj plne obsadeni (6 osob) a bolo to uplne v pohode.Vo vnutri je vela miesta.Velky je aj kufor a co je dolezite,velmi dobre sa da zvacsit,ak prave nepotrebujeme zadne sedadla..Plus sa to da riesit este aj nosicom na streche alebo privesom.. 🙂

tilly
10. dec 2006

certica, trafila si 😀 m ale už o nich nechcem ani počuť, už mám konečne svoje a najskôr ho budem meniť za pár rokov...

a do tých minivanov sa ti to musí zmestiť aj nezložené, teda známi majú normálnu 4kombi, takú ťažkú, nezložiteľnú, majú Zafiru a neskladajú tam ten kočík...

alebo potom niečo na štýl VITO, ... tam nemusíš zložiť ani dvojkočík 😀

certica
10. dec 2006

tilly, ja som zatazena na terenaky 😀

tilly
10. dec 2006

ja na veľké autá celkovo 😀 okrem kamiónov

froschka
autor
10. dec 2006

mne ide srdce potrhat ked vidim VW Touareg to je delo tedy 😀

lydia26
10. dec 2006

ahojte tak mi máme škodu feliciu obyčajnú a v pohode nám do kufra vojde zložený kočiar a to máme šírku kočiara väčšiu ako 80cm. Len musíme dať dole kolieska ale to nie je až taká vada. A máme dve autosedačky a tak veci čo berieme na cestu idu na zem pod decká a niečo sa zmestí aj do kufra. Ked sa chce tak vojde hocičo. Na dlhšie cesty sme neboli ale na to by sme si museli asi zaobstarať vozík. Ved len oblečenie a ostatné veci - tak to vyjde tak na 5 tašiek.

froschka
autor
10. dec 2006

lydia to vazne?wow.a aky mate kocik ?

ninocka
10. dec 2006

urcite combicka

lydia26
10. dec 2006

neviem aká je to značka, ale je vedla seba sedenie, 3 polohy na ležanie, a dá sa ľahko zložiť, ale ináč je ťažký ako fras, ked ich tlačím do kopca tak nevládzem vytiahnuť, tak sa radšej vozím autobusom

evatu
10. dec 2006

No poviem vam,my sme sli do Budapesti Fabiou,ktoru si manzel pozical s pozicovne od kamarata a to bola hroza 🙂 Nikdy viac..

lydia26
10. dec 2006

Tak škoda fabia je lepšie ako Lada, ktorú mali donedávna moji rodičia, a kedže materská nie je nic moc a manžel nezarobí veľa aj fabia je ok, hlavne že nechodíme po lekároch pešo

ninocka
10. dec 2006

lepsie fabia ako nic

froschka
autor
10. dec 2006

no ja som sa strasne naplasila ze kombicko bude male lebo ako som pisala premavali sme sa v obchodoch kde nam predstavovali ozruty xi xi no ale myslim ze z toho co citam by mal byt kombik ok 🙂

lydia a kde si ho kupila?cez net alebo v obchode?ja len ci nepoznas nejake dobre na vyber... 😎

ninocka
10. dec 2006

froscha zavisi od toho aj ake kociky budete mat

froschka
autor
10. dec 2006

ninocka no uple rozhodnuty nie sme to je na dlhu debatu xi jaky kocik vybrat ale rozhodne nie ten za sebou to mi pride ako vagon xi.takze klasicky vedla seba okolo 78cm sirka a 80-90cm dlzka 🙂 ale ako som pisala poziciame konstrukciu z obchodu a pojdeme do bazarov skusat na vlastnu past he sice jak debilny ale neva 🙂 🙂 🙂

tonicka
10. dec 2006

baby mi sme predávali feliciu kombi páru s dvojickami a tam sa im kocík bez problémov zmestil. Najlepsie sú autá kde sa ked otvárate chufor otvára aj "okno". Je tam omnoho lepší pristup.

lydia26
10. dec 2006

my sme urobili veľmi veľkú chybu že sme kupili kočiar z normálneho obchodu. Neviem odkiaľ ich nosili asi z Poľska. Ale to bol jediný obchod v Prešove, kde sa dal hned kupiť. Ja som ležala v nemocnici od 29.11.2005 a domou som prišla až 18.1.2006 a hned sme museli chodiť po lekároch, tak sme rýchlo kupili kočiar.Ale autosedačky sme kupili cez českú stránku a predávajú tam aj kočiare. link: http://www.caryfuk.sk/
a ceny sú tiež super

ninocka
10. dec 2006

odporucam kociky ktore maju lachku vahu a lachko sa skladaju tak potom dva do kufra sa zmestia napr.peg perego

froschka
autor
10. dec 2006

ninocka lahky kocik nieje az taka vyhoda pretoze ak sa ti deti obe naklonia do jedneho smeru tak mozes mat problemi zo stabilitou

a peg perego odporuca vela ludi no ja som im na chut neprisla..zial

ale toto by bola nekonecny diskusia xi xi no ale si zlata 🙂

ninocka
10. dec 2006

froschka tak budem ti budem drzat palcek aby si si dobre vybrala

froschka
autor
10. dec 2006

lydia uz tak mrkam dakujem 🙂
a preco si bola v nemocnici?ake si mala komplikacie?mozes aj IP napisat velmi zaujima vsetko o mamickach cakajucich dvojicky

froschka
autor
10. dec 2006

ninocka aj ja velmi dufam ze si dobre vyberiem 🙂
maminky s jednym babatkom to maju lahke a nadherne kociky na vyber 🙂

tilly
14. dec 2006

inak, jedna rada, asi sú lepšie autá, ktoré majú zadné dvere šúpačky, to má aj to vito, alebo chrysler voyager, P 807, citroen c8,... dieťa tam jednoduchšie naložíš, je to celkovo také pohodlnejšie 😉

pitik
14. dec 2006

Este Peugeot 406 combi ma dooooste velky kufor 🙂