Aké máte skúsenosti s Autosedačkou Britax-Römer Advansafix (II /III /IV)

elly5
9. mar 2020

Chcem kúpiť tuto sedačku dcérka bude mat 3 roky v lete (13kg)
Táto autosedačka je od 9kg do 36kg
A veľmi sa mi pozdáva že sa dá dlho priputávať 3 bodovým pásom autosedačky do 25 kg .
Aj že potom vá ten vymenitelný kusok medzi nôžkami kadial bude prechádzať 3 bodový pás auta. Čo poviete boli ste spokojné

1ivanka1
2. júl 2020

Ahoj,kupila si tuto sedaxku?tiez nad nou uvazujem

elly5
autor
2. júl 2020

Nakoniec sme kupili tuto 🙂

1ivanka1
2. júl 2020

Preco?

elly5
autor
2. júl 2020

Lebo ju myslim treba upevnit aj tym pasom z vrchu ( a to nase auto nema )
A tym padom by nebola spravne upevnena a bezpecna a tak sme sa rozhodli pre tutu - 5 bodovy pas mozes dat s isofixom alebo pasom.

1ivanka1
3. júl 2020

@elly5 aha tak to nemame ani my..a to treba aj tym pasom?nestaci usofix?

elly5
autor
3. júl 2020

@1ivanka1 v navode je p8sane ze len takro co znamena ze ked to das inak je to nedostatocne....
Uz sme isli jednu vziat , cez mk . A pan ze jasne da sa - ale ked som si vyziadala navod a aj stiahla z netu - tak vzislo z toho ze akoze da sa to nezapojit vsetko naraz , len to nie je ucinne .
Takze sme ju nekupili
Ale pozri tu co sme kupili je tiez super

bona69
3. júl 2020

@elly5 aj my ju máme a je super, malý reve keď z nej ma vystúpiť😀 a keďže máme auto bez izofixu tak je pre nás ideálna

1ivanka1
3. júl 2020

@bona69 tuto evolvu mate?

1ivanka1
3. júl 2020

@elly5 aha tak to najlepsie asi pozriet..ja uz som ju isla objednat

bona69
3. júl 2020

@1ivanka1 áno kúpili sme ju asi pred dvoma mesiacmi

keyneska
3. júl 2020

@1ivanka1 aj.my sme pred dvoma týždňami kúpili romarku novu, ale naša je ina od 15 do 36. Už v nej dokonca aj spal

1ivanka1
3. júl 2020

@keyneska Teo je vysoky,nasa je drobex,co ma teraz romerku je len do 100cm takze je jej uz mala,starsua co ma tuto kategoriu 15-36 tak tam ju skrti pas😔takze my potrebujeme 9-36kg..a strasne sa mi pacila ta advansafix..ale teda asi ju pojdem pozriet nazivo.

keyneska
3. júl 2020

@1ivanka1 jasné chápem, tá kategória od 9 do 36 sa mi áno aj zdala taká pohodlnejsia na spánok napríklad, ale ako vravíš teo je veľký, odporučili nám pre neho toto

bublinkai
4. júl 2020

@1ivanka1 ... keď som ja riešila autosedačku preplakala som celé dni a nakoniec aha... https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna.... Keď budeš bezradná link vyššie 🙂