Ako bezpečne previezť dieťa?

lianka123
23. máj 2018

Ahojte.
Prosim o vase rady a skusenosti. Moje skoro 20 mesacne dieta sa vie vyvliect z autosedacky a kedze vela vozime tak to zacina byt nebezpecne. Dnes som dvakrat zastavila premavku. Podotykam ze ho zapasem uplne natesno. Mame dve auto a dve rozne autosedacky- manzelovi urobil vcera to iste. Neexistuje este niaky dodatocny druh dopasania sa? Vdaka za vase rady a skusenosti.

mijunik
23. máj 2018

@lianka123 bola tu podobná diskusia pred pár dňami, "20-mesačná nechce byť pripútaná", kočky spomínali akýsi klip, čo zopne pásy a dieťa sa nevyvlečie, ani keď sa veľmi snaží. ☺️

jatva
24. máj 2018

Pultik by nepomohol?

ivu80
24. máj 2018

@lianka123 máme 19 mesačnú dcérku, sedačku Cybex s pultikom a garantujem ti, že odtiaľ sa nedostane,ani keby veľmi chcela..

lianka123
autor
24. máj 2018

@ivu80 mame aj cybex ale bezpultikovu, tiez novu ediciu, uz tretiu autosedacku sa mi kupovat nechce 😉

lianka123
autor
24. máj 2018

@jatva asi ano. ale uz tretiu sedacku nechcem kupovat

lianka123
autor
24. máj 2018

dakujem vam, trosku som pogooglila a da sa dokupit pas, ktory sa krizuje. tak skocim asi do brendonu nech mi poradia. je to inak fakt dost nebezpecne. dnes znova vyliezol a takto soferovat je nie len pre nas ale aj pre ostatnych ucastnikov premavky. nehovoria ze ma caka samu budui tyzden 4 hodinova cesta aj s malym.