Ako rýchlo vysušiť poťah na autosedačku?

martina46
30. jún 2009

Poradte prosim!!! Vcera vecer som ho oprala v rukach a vyzmykala v pracke na tisic otacok, no moc to nepomohlo, ta hrubsia molitanova cast je dnes takmer tak isto mokra, ako vcera, skusali sme vyzmykat v uteraku, no mizivy efekt. fenovanie tiez nepomohlo. Vonku je zamracene a dost vlhko a ja uz som zufala, lebo zajtra rano mame cestovat :(
Nerada by som kvoli takejto blbosti cestovala o den neskor...

lula5
30. jún 2009

Na dlhych dieloch je verejna pracovna so susickami, chod tam.

martina46
autor
30. jún 2009

nie som si ista, ci ten material moze do susicky, aka je to susicka?

bodka13
30. jún 2009

...nepomohol fén? ... ja som fénovala na najsilnejších stupňoch s prestávkami aj pol dňa (niekedy viac) ale úspešne 😉

nicolkarin
30. jún 2009

nemas nahodou v kupelni taky ten elektricky ohrievač? skus to dat co najblizsie k tomu, ak teda mas. mozno by som v tvojom zufalom stave zapla aj teplovzdusnu ruru na 35stopnov a skusila tak.

milliigoret
30. jún 2009

martina,no keď sa točil ten poťah v práčke na 1000 otáčok tak hádam može aj do sušičky ,či nie? 😕

jeudi
30. jún 2009

fenem

aponchie
30. jún 2009

no a v tv rikali,z epustili topeni kdyz je kosa jak z nosa nejde vam?

martina46
autor
30. jún 2009

fenom sme susili iba chvilu, ruru som sa bala zapnut, ale skusim aj to. ohriavac tzaky elektricky mame, skusim.
ak toto nezzaberie, tak posledna alternativa ta pracovna, lula, vdaka za link 🙂
dakujem vsetkym za rady, idem na to 🙂

jeudi
30. jún 2009

nebo to strc do trouby 😀 ale aby jste nakonec nekupovali novou sedacku 😀 a nekdo ze znamych by vam nepucil jinou??

martina46
autor
30. jún 2009

v trube raz manzel so svokrom susili topanky, nic sa ima nestalo :D ale s potahom by som to neriskovala. uz sa to susi pri ohrievaci. hnusne teplo je tam 😝
o pozicani sme zatial neuvazovali, no zatial ma nikto nenapada. ale tak ci tak, ideme prec na dlhsie a to je potom problem.

ramzesa
30. jún 2009

martina ja som za fenovat, fenovat, fenovat... tak som vysusila krosna narychlo 😉 . Treba trpezlivost a ist na to systematicky 😉 po castiach... krosna maju tiez fajnu hrubu molitanovu cast a to som ich prala rucne... takze na najhorucejsi vzduch... 🙂 ajked len trosku budu suchsie aj to pomoze a ak ruru, tak to by som skor tak, ze zohrej ruru a daj ku rure na stolicku alebo na susiak 🙂 aj to pomoze, akoby si susila na radiatore, ale do rury by som to urcite nedavala 🙄

jeudi
30. jún 2009

a nebo to tak dlouho zehlit az to uschne ale potah nevim ..musela bys pres plenu ...takovejch rad to uz musi byt suche 😀

ramzesa
30. jún 2009

zehlicku by som neriskovala 😝 ... mozno tak ponozky,ale takyto potah to nie a este ked je plneny 😝 ... skor ten fen alebo to polozit k tej rure, nie do rury...

luciask
30. jún 2009

kludne to hodit do susicky, mas rozne nastavenia, urcite sa to da hodit na nie prilis horuco.

jeudi
30. jún 2009

mi treba susicku nemame 🙂

martina46
autor
30. jún 2009

ahojte, takze potah je tusim suchy 🙂
vytiahla som nas elekt. ohrievac a piekla to pri nom z bezpecnej vzialenosti. no par hodin to trvalo, striedavo som ho zapinala a vypinala. to je radost mat vykurenu izbu v lete 😝
a potom vykuklo slniecko a oteplilo sa, tak som konecen dosusala na vzduchu. uz by mal byt ok, este sa dosusieva, tak vam vsetkym dakujem za rady 🙂

nicolkarin
1. júl 2009

super, ze sa ti to podarilo mozete vpohode cestovat. uz len sa nicim neobliat. peknu dovcu.