Ako ste spokojné s autosedačkou Nania?

lienkan
3. sep 2012

zvažujeme ci kupit ... je v dostupnej cene..

bublina83
3. sep 2012

Nas maly dostal tuto autosedacku Nania od svokrovcov. Bola kupovana v tescu v nejakej velkej zlave z 60 na 30 eur alebo tak nejak. Neviem aky je to presne model, muz je s autom v praci a sedacku nevyberame. Je celkom dobra, my sme spokojni ... mam po ruke aj fotku.

katarina00100
7. nov 2012

chcela by som sa spýtať, či je mäkká, alebo tvrdá podložka. v podstate, či dieťa sedí na tvrdom, alebo mäkkom 🙂

lucynka287
7. nov 2012

Ja som ju mala pri synovi je uplne super zmestil sa tam ako 4 rocny a mame ju aj pri dcere je polohovatelna ma vlozku pre male dietatko a ja na nu nomozem povedat nic v zlom len odporucat 🙂)

taawewe
7. nov 2012

na prepravu ako taku ano,bez problemov.dobry tvar,prijemnymaterial,nastavitelne ramienka. no ak ju chces mat ako istotu pri autonehode urcite nie.velmi slabo vyfutrovana a lahko praska. tym vyfutrovanim myslim to molitanove podsitie pod latkou,co nevidis,ale citis na dotyk.je to velmi tenka vrstva na ochranu pri narazoch ☹

kika1111
7. nov 2012

my sme takú včera objednali vo ferrari edícii... som strašne zvedavá, čo to bude zač..

barborka93
14. feb 2018

Dosť stará téma no zaujíma ma či niekto teraz túto sedačku používa a aké má s ňou skúsenosti