Akú autosedačku od 9 kg do auta bez isofixu?

luz5
20. jún 2016

Syncek ma 11 kg, nechcem, aby to bolo len na chvilu, preto zvazujem dlhodobejsiu investiciu. Dakujem.

maslenka47
21. jún 2016

Co chces pocut, konkretny typ? Alebo len iso/ne-iso. Ja som zastanca nazoru, ze s autom nechodim burat a na ceste sa spravam podla toho, ze v aute mam dieta, takze za mna to je jedno.

Nasa sedacka sa da pouzit aj aj. Vyberali sme ju tak, ze sme prisli do obchodu s babatkovskyn tovarom a syn si do jednej sadol. O inych uz ani pocut. Takze ma ruzovu, ako keby to nebolo jedno 🙂

liuliu
21. jún 2016

My mame joie every stage. Do 4 rokov v protismere. Pozri si youtube preco v protismere. Je do 36 kil . Jedine co ma pri nej matie ze ked pri obycajnej autosedacke vyrobcovia uvadzaju zivotnost max 5 rokov, joie sa moze vyuzivat od 0 do 36 kil. Jr vyrobena s tym ze staci kupit autosedacku raz za zivot. Kde je ale potom tych 5 rokov co odporucaju iny vyrobcovia

mazula
21. jún 2016

Ahoj,my máme Maxi Cosi,od vajíčka až po tu poslednú,o pol roka ide mladší do tej najväčšej,teraz sme kúpili auto s isofixom,ale kúpim obyc sedačku bez ako má starší syn,so značkou som spokojna,velmi chvália aj Romer sedacky,sediet v protismere by sme nemohli,obaja plakali vo vajíčku a výrazneasa to polepšilo keď už sedeli v smere jazdy že pozerali von,aj teraz malý ma 3 roky a komentuje celé dianie na ceste,neviem si predstaviť ten protest,kebyze ho v takom veku dám do protismeru

8291
21. jún 2016

My mame Römer LS a spokojní sme.

erifl
24. jún 2016

my máme tuto je super dá sa aj polohovať odporučam od tejto pani 🙂 super milá pani máme od nej všetko 🙂 suep vkalitne vecičky za velmi dobre ceny 🙂 na nete som ju našla skoro za raz tolko 🙂 https://www.facebook.com/350891545104517/photos...

lilu74
24. jún 2016

my mame romer a sme s nou maximalne spokojni, nie je to isofix, co nam vobec nevadi, nakolko ju zvykneme prekladat, je polohovatelna a malemu sa v nej paci. 🙂

lucinka277
25. jún 2016

Dobry chcela by som sa spytat vy mate tuto autosedacku noveho typu meteor? ste spokojna s nou velmi?hladam autosedacku ktora je aj bezpecna a ani taka draha ,len neviem aku lebo nikto chvali aj naniu, alebo fisher price a niekto ze najbezpecnejsie su romer, cybex, maxi-cosi ale tam aj ceny su nemale

llnnaa123
25. jún 2016

My máme britax evolva 123.Zaujala ma preto že je prave od 9 do 36 kil a v podstate od Romer čo patrí medzi špičku v bezpecnosti. a cenovo nezruinuje.malej sa v nej dobre sedí, ľahko a prispôsobuje výška opierky hlavy. Dcerka má 2 roky momentálne a stále ju máme v polohe keby zaspi aby jej nepadala hlávka. Citala som o nej že je dosť priestranná ale neviem porovnat lebo dcerka je štíhla. Poťahy sa peru v pohode,zatial neostali žiadne fľaky a po vyše roku vyzerá stále ako nová. Akurat ten ich klik systém na dotiahnutie poťahov mne klika hocikedy.ale nemam s tým problém vidím kedy sú utiahnute.

bibistec
26. jún 2016

urcite v protismere je to bezpecnejsie

2hviezdicka
27. jún 2016

ja som kupila tutu a som s nou spokojna http://www.nasim-detom.sk/Autosedacka-Nania-Cos...

girlnextdoor
28. jún 2016

My sme sa rozhodli pre Romer King II LS a spokojnosť, dá sa polohovať, takže malá sa v nej aj celkom dobre vyspí. A vychádza dobre aj v testoch.
Je tu aj skupina "vyberáme bezpečne autosedačku", tak skús nájsť odpoveď aj tam... 😉

ivankad
29. jún 2016

Ahoj, my sme vybrali KING II LS od ROMER a uplne absolutna spokojnost. Svoje postrehy a skusenosti s vyberom autosedaciek som napisala v tomto clanku http://www.mojaautosedacka.sk/ako-vybrat-spravn... tak snad ti to pomoze aj naco treba davat pozor 🙂

esmeralda04
2. júl 2016

My máme Britax Römer Evolva 1-2-3 plus a sme spokojní.

myryjam
2. júl 2016

Aj za mna spokojnost s Römer KING II LS (9-18 kg). Sedadlo sklopné do 4 pozícií, dcerka sa tam pohodlne vyspala.

eli1302
12. júl 2016

Joie every stage...sice je od 0 do 36 kil,je skvela a prakticka a mozme ju mat do konca,kym z nej uplne nevyrastie.zatial ma nasa mala len 5mesiacov,ale ako ju tam posadime,spi az kym ju nevyberieme,takze sa v nej musi citit velmi dobre pravdepodobne.

evelin89
15. júl 2016

Máme od 8 mesiaca britax polohovatelnu a max spokojnosť!!!!

momoqui
19. feb 2017

Dievcata ktore mate Romer Britax King II LS, mate ju v aute uplne na pevno? Nam sa trochu hybe, napriklad ked zatahujem pasy, tak nie je stabilna. Cakala som, ze bude stabilna ako vajce v izofixe. Mame ju tam zle "namontovanu" alebo je to Ok ze niebje uplne nehybna? 🙄

lilu74
19. feb 2017

@momoqui bezpecnostny pas ktory davas cez sedacku poloz a potiahni-vytiahni ho, aby nebol volny a zasekni naspat sedacku-mala by byt pevna-dufam pisem zrozumitelne😂

momoqui
19. feb 2017

@lilu74 hmmm neviem si to uplne predstavit 😀 ale ked pises ze ma byt pevna tak tam musi byt dAkde ten nas pas nie nA pevno, musime to este raz kuknut ...