Akú autosedačku v smere jazdy pre 3-ročného?

5. máj 2023

Ahojte, potrebujem vymenit sedacku takmer 3 rocnemu synovi. Potrebujem po smere jazdy. V protismere vracia, vrieska. Cize sa od cca 18 mesiacov vozi v smere. Nasa terajsia nam dosluzila. Bola uz starsia, zdedena. Hladam preto novu, kvalitnu a hlavne bezpecnu a pohodlnu. Kedze sme zacali chodit na dlhe trasy. Cena do 500€. Maly ma cca 90 cm a 13 kg. Dakujem

ikonica
5. máj 2023

Nasej trojrocke sme kupili joie traver... Ma dobre hodnotenia... Ale pozeram ze je az od 15 kg...

autor
5. máj 2023

@ikonica dakujem. Ale jemu by som chcela este 5bodovy pas, ktory je sucastou sedacky 🤷‍♀️🙂

ikonica
5. máj 2023

Vcera som tu citala cosi o joie i-prodigi... Skus pozriet aj na nu... Ale ta je tusim obojsmerna...

autor
5. máj 2023

@ikonica dakujem. Idem pozriet 🙂

evkao
5. máj 2023

@ikonica joie i prodigi je len protismerna

evkao
5. máj 2023

autorka, aku mas sedacku teraz? nie je obojsmerna?

ikonica
5. máj 2023

@evkao aha.. az tak som to neskumala. Mne pripadalo podla obrazka ze je otocna. Tak potom pardon za tip...

autor
5. máj 2023

@evkao nie je obojsmerna. Znacku ani neviem. Myslim, ze Peg perego (?). My sme ju dostali od sestry po jej dcere. On v protismere vracia aj na kratke trasy. Zacalo to ked mal necely rok. Vydrzali sme to do tych myslim 18mesiacov. Odkedy je v smere, tak sa ani raz nepovracal. Cize urcite chcem posmernu

evkao
5. máj 2023

a chces aby bola sedacka otocna, alebo nemusi byt? na isofix?

autor
5. máj 2023

@evkao mame isofix aj top theter. Otocna nie je podmienka

anicka182
5. máj 2023

Ak ti ide o patbodove zapinanie, pozri joie bold ;) mame ju a sme max spokojny 🙂 ale teda ten moj grca aj v smere 🤣🤣

autor
5. máj 2023

@anicka182 dakujem pozriem 🙂

autor
5. máj 2023

@anicka182 pozeram a pozdava sa mi. Hlavne to 5bodovr zapinanie az do 25 kg. Ale neviem k nej najst ziadne testy co sa tyka bezpecnosti. Je porovnatelna s romerkami? Nevies? A ci splna tu novu i-size normu. Dakujem

evkao
5. máj 2023

s romerkami ktorymi? je to sedacka 9-36kg, a tie maju vsetky vysledky testov porovnatelne, je podla starsej normy, kedze je to sedacka v smere jazdy uz od 9kg, i-size normu nemoze splnat

autor
5. máj 2023

@evkao napriklad trifix i-size som pozerala 9-18 . A vies mi aj nejaku odporucit? Pripadne, ta bold je bezpecna?

autor
5. máj 2023

@evkao prepac viem, ze mozno divne otazky, ale je toho na trhu tolko a ja som to po pravde v minulosti nesledovala, iba viem ze co najdlhsie v protismere (co ale u nas nie je mozne). Len sme vymenili auto a tato zdedena nam tam nesedi.

evkao
5. máj 2023

ak uz mate taky rozpocet, tak by som volila aspon nejaku otocnu - v aute mate aj top tether, ano?

autor
5. máj 2023

@evkao ano mame 🙂

nafka0483
5. máj 2023

My mame joie ispin 360. Mame ju v protismere ale vies ju dat aj do smeru, ma 5 bodove pasy a je podla novej i-size normy.
Len nepamatam cenu ci je v tvojej cenovej relacii.

autor
5. máj 2023

@nafka0483 ta vyzera super. Stoji okolo 350€. Ako kde. Cize parada. V aute sedi dobre? Nehrkoce? Alebo ako to nazvat?

autor
6. máj 2023

@evkao mozem este otazku? Vezmem asi tu join i spin 360 E.Mame v aute sikme sedadla a budem ho teda vozit v smere jazdy. Sadne to na taketo sedadla? 🙂
Dakujem

evkao
6. máj 2023

ano, ale vezmi Joie i spin 360, nie E-ckovu verziu, bez zmensovacej vlozky mu moze byt este siroka po bokoch, a ak budes neskor sedacku predavat, aj skor sa ti preda sedacka so vsetkym prislusenstvom ako keby si mamicka musela este zhanat vlozku
- a este mozes pozriet aj Avova Swan Fix, je tiez otocna, do 18kg (105cm) ma 5 bodove pasy, a potom sa este da vyuzivat do 25kg, kedy uz dieta putas pasom auta

dzejsik
6. máj 2023

i spin 360 mame a mala by sadnut do kazdeho auta, je velmi pohodlnna a starsi ma od 100cm Joie i traver, tiez super

autor
6. máj 2023

@evkao dakujem. Pozriem este teda tu 👍
@dzejsik dakujem.

Velmi ste mi kocky pomohli 🙏

autor
6. máj 2023

@evkao a este jedna otazocka. Tie vlozky by mal mat dokedy 😆 dakujem

evkao
6. máj 2023

kym mu nebude sedacka dobra aj bez nich 🙂 ale momentalne ma miery len o trosku vacsie nez deti, ktore prechadzaju do sedacky z vajicka, tie vlozky bude potrebovat urcite

autor
6. máj 2023

@evkao dakujem 🙂 este pozeram Nuna prym 2022

evkao
6. máj 2023

to uz by som skor brala Joie i Harbour so zakladnou Base Encore, ma lepsi sklon a viac miesta na nohy

autor
6. máj 2023

@evkao dakujem. Pozriem este aj tu 😆🫣

nafka0483
6. máj 2023

Nehrkoce vobec, sedi ako prilepena, ani sa nepohne.

@evkao Prosim ta a daju sa tie vlozky do joie dokupit? Ak ano, kde?