Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Akú polohovateľnú autosedačku od 9 - 18 kg kúpiť?

ajkuska
17. okt 2011

Ahojte, Potrebujeme kúpiť novú autosedačku pretože náš drobec už z tej prvej vyrástol, ale potrebujeme polohovateľnú, pretože zvykneme chodiť aj na dlhšie cesty aby si mohol pospať. S akými autosedačkami máte dobré skúsenosti? najlepšie s isofixom a ktoré sú najviac polohovateľne do polohy ležmo 🙂 Nemáte niekto autosedačku besafe a ak áno ako sa vám pozdáva?

zuzikkaa
17. okt 2011

my mame sedacku chicco a je to ako keby take vacsie vajicko ked sa sklopi na lezanie,,ale uz pomaly prechadzame na vacsiu

medyna
17. okt 2011

my mame romer duo plus, ma aj isofix aj pasy (mame 2 auta, a len v jednom je isofix), ma 3 polohy , nie je velmi do lahu, ale je strasne pohodlna, nasa mala v nej spi ako dudok (len skoda, ze len v autosedacke a nikde inde nie, hlavne v postielke nie) ......

gaga1
17. okt 2011

Romer King Plus (bez isofix, ale polohovatelna, bezpecna a pohodlna) - 16 hodinova cesta autom bola rozpravka.. Vela stastia pri vybere🙂

vanessm
18. okt 2011

Maxi cosi priori, perfektná autosedačka, na spanie ideálny sklon má 3 polohy, pohodlná,

lucia2207
11. mar 2012

Ahoj chcem sa opýtať či ste sa nakoniec rozhodli pre besafe autosedačku,lebo ja nad ňou silno uvažujem ,ak áno ako ste spokojná????Ďakujem za odpoveď

Tu začni písať odpoveď...

Odošli