Akú vybrať sedačku na bicykel pre ročné dieťa?

jajajajka
18. apr 2020

Ahojte neviem kde patri tato tema ale chcela by slm sa opýtať máme dcerku ktora ma rok a mesiac a chceli by sme kypit sedacku na bicykel . Prosim poradte je lepsie zadna alebo predna aka znacka ? Nieco najbezpecnejsie . Dakujem 🙂

lucia2907
18. apr 2020

@jajajajka za nas určite zadná. Aj keď fúka tak ju vlastne chranite svojím telom. Máte lepší výhľad. Tiež sme dlho rozmýšľali či prednú alebo zadnú. Aj po odporúčaní sme sa rozhodli pre zadnú.

nikpa
19. apr 2020

@jajajajka my sme kupili v podobnom veku ako ma vaša mala pre syna zadnú. Ale ked bol taky malý, za mňa by bola lepšia predná. Mne tam vymýšľal, vyzuval si topanky aj ked mal nohy zaistené v tej poistke 🙄 nevidela som na neho, bola som z toho nervózna. Mali sme takú co pérovala pružinovu, pre maleho síce pohodlná ale ked sa mu niečo nepáčilo a začal sa mi tam trepať, mala som problém udržať rovnováhu. U nas to dopadlo tak, ze s nim potom jazdil len muž. Teraz mame druhu tiež zadnú ale uz pevnú ktorá neperuje, je stabilnejšia, teda aspon ja sa cítim istejšie pri jazde, no ale malý ma uz skoro 2,5 roka, takže uz je rozumnejši.

simona92101
19. apr 2020

@jajajajka urcite prednu,na dieta vidis,ak by sa cokolvek stalo tak jo vies ako tak uchranit vlastnym telom.dcerka ma rok a vymysla v sedacke,vyzuva si topanky,dava dole capicu,nahyna sa do stran.neviem si predstavit aby taka mala sedela vzadu.by som sa musela jednostaj otacat a kontrolovat ju.

erickatt
19. apr 2020

@jajajajka neterke som akurát dala prednú. Maly má rok, vidí dopredu, nie mame zadok a je pod kontrolou

ericavargo
19. apr 2020

@jajajajka mame zadnu, velka spokojnost, maly sa velmi rad vozi, v zadu je chraneny pred vetrom a sucasne ma prehlad, staci ze ma trocha pootocenu hlavicku, nerobim reklamu, ale pokial chcete ozaj kvalitnu, taka co peruje nerovnosti, kvalitna, prakticka, bezpecna, mozem len odporucat, thule je top, manzel ma od nich aj zadny nosic na bicykle a je velmi spokojny...

julia204
19. apr 2020

Moja dcerka bude mat rok a tiez dumame ci prednu alebo zadnu zatial u nas vyhrava predna bobike mini exlusive aj so stitom, asi dnes objednam.. Syna som vozila od 2 rokov v zadnej sedacke ale ona je drobucka bala by som sa keby nevidim na nu

stanulienkat
19. apr 2020

Pre mensie dieta urcite predna. Inak je tu milion tem o tomto.

janulik2008
19. apr 2020

My sme kupili prednu a super. Na dieta vidno hlavne a mozes ukazovat tam je toto a tam toto.

janulik2008
19. apr 2020

A mala mala s pultom kde si mohla "zdriemnut"

jajajajka
autor
19. apr 2020

@janulik2008 prosim vas aka znacka

jajajajka
autor
19. apr 2020

@stanulienkat ved ak ti to vadi nepis

jajajajka
autor
19. apr 2020

@julia204 kuknem ju dakujem za typ

jajajajka
autor
19. apr 2020

@ericavargo pozriem to dakujem

stanulienkat
19. apr 2020

@jajajajka nevadi,len nechapem. Naco zakladat x rovnakych tem.

77kacena
19. apr 2020

Pri synovu som mala prednú aké iba s tým pasom tá už je ževraj zakázaná lebo už musy byť 5 bodove zapínanie. Teraz máme zadnú je to pre mňa nezvyk lepšia bílá tá v predu ja som naňho videla on mal krásny výhľad

jajajajka
autor
19. apr 2020

@77kacena asi ozaj kupim tu prednu . Ďakujem

janulik2008
19. apr 2020

@jajajajka tato. Mali sme 2 tycky a tak len prehadzovali sedacku

julia204
19. apr 2020

@jajajajka ja som obejdnala v utorok by mala prist

jajajajka
autor
19. apr 2020

@janulik2008 vyzera super

janulik2008
19. apr 2020

@jajajajka my sme mali staršiu verziu ale super bola 🙂 ak náhodou tak možno by sa u nas našla a máme 2 tyčky k tomu 🙂

jajajajka
autor
19. apr 2020

@janulik2008 mozem poprosit foto a cenu do ip dalujem

janulik2008
19. apr 2020

@jajajajka odlozena je ... zajtra pohladam