Akú zavinovačku do vajíčka s 5bodovým pásom?

dosa
22. mar 2009

Ahoj,

preluskala som tu nejake temy o zavinovackach ale nejak sa neviem dopatrat odpovede, ktoru potrebujem. chcem sa spytat, ci mate niektora autosedacku (vajicko) s 5bodovym pasom a aku zavinovacku do nej pouzivate? lebo ako pozeram, tak pozeram, na tie obrazky zavinovaciek do autosedaciek, nijak mi to tam nesedi 😒

katka1981
22. mar 2009

Toto zaujima aj mna, ako mam malinku doniest z nemocnice, ked klasicka perinka sa neda dat do autosedacky.

sue
22. mar 2009

Babule, treba kúpiť zavinovačku do autosedačky podľa ročného obdobia - buď zimnú alebo letnú, prípadne ffusak do autosedačky 😉

dosa
autor
23. mar 2009

sue - mne je to uplne jasne, videla som take zavinovacky, ale su robene na autosedaky s 3 bodovym pasom a my mame 5 bodovy - to je taky, co ide aj okolo bruska, nie len cez pliecka a medzi nozky.

dosa
autor
23. mar 2009

katka1981 - ak mas klasicke vajicko, tak je dobry vyber zavinovaciek do autosedaciek - aj letne verzie, aj zimne. pozri si trebars stranku emitex, alebo ivema baby.

denisab32
23. mar 2009

- tak tu je jeden dobrý nápad: http://jjcoleusa.com/lite-bundleme

dosa
autor
23. mar 2009

dakujem denisab32, vyzera to dobre, ale stale mi to pride ako fusak, ze v tom nie je dieta zavinute, ale len prikryte, ze tam nie je "natesno". take nieco by som skor prijala ked uz bude mimi starsie, ale to uz bude zima a na zimu fusak do autosedacky mame.

prave som vytiahla zo skrine zavinovacky po malej, jednu som obetovala, vystrihla otvory na autosedacku a idem ich obsit. tie pasy tam sice idu zlozito, ale na cestu z porodnice a na tych par ciest co absolvujeme kym bude mimi male je to dobre 🙂

denisab32
23. mar 2009

dosa
podľa mňa je to lepšie ako zavinovačka, hlavne v lete....ale to je individuálne...

ivulik2
23. mar 2009

v mojom albe je jedna čo som kupila no ono je to skor deka ako zavinovačka ale su aj take hrubšie a ja to mam prave na učely autosedačky

katy1979
23. mar 2009

to je nieco velmi podobne ako ma emitex. system presne ten istý.
v pohode sa tie zavinovacky daju pouzit aj pri 5 bodovom páse. ale pásy zapinas az na zavinovacku

ivulik2
23. mar 2009

su z vnutra diery takže da sa aj z vnutra zapnuť je to velmi šikovne z vnutra je bavlnený a zvonka taký jemnučky pliš takže je to prijemne aj na dotyk 🙂

alami
28. mar 2009

no tento problém asi nevyriešiš, asi len niečo špeciálne na to ušité. šikovná krajčírka by možno niečo vymyslela. Horšie je, že asi budeš musieť cez tie pásy tú zavinovačku prevliecť - to znamená, vyberať mimi bez zavinovačky - chápeš čo myslím, nie? 😅 že nejde to tak - hotové, zabalené ho tam šupnem aj si ho vyberiem...ale len toto ma napadá...dať si niečo ušiť.....ja som riešila podobne, - čo aký fusak do kočíka na zimu, keďže tam máme 5 bodové pásy a nevymyslela som nič, len nepoužívať tie pásy, ale klasické remence... 😅

katka1981
28. mar 2009

dosa, ty si kreativna a mas po probleme. Ivemababy je fajn ale len trojbodova. A emitex je dobry ale je v ponuke jarna, zimna a prechodna verzia. To mam kupovat 3 zavinovacky? Stale premyslam co vymysliet. Ci by na leto nestacila len decka klasicka bavlnena. V aute bude teplo. A na zimu by som kupila ten fusak Kaiser. Mne sa velmi pacia tie Emitex zavinovacky ale neviem cinebude letna zbytocna, ked mozem pouzit do autosedacky decku a na zimu mozem pouzit zas fusak, nie?

katka1981
28. mar 2009

oprava, letna, zimna, prechodna verzia.

dosa
autor
29. mar 2009

katka1981 - tak si ma tu "vymakla"? 🙂 pisala som ti aj do "fusakov"

no ja som si jednu tu zavinovacku spravila doma, jednu som objednala z netu - ale aj ta je len na tribodove zapinanie, tak tie dve dierky si budem musiet dorobit... a babo veru so zavinkou nevytiahnem, bude tam musiet ostat kym sa nezobudi. to by nevadilo - mame podvozok na autosedacku, keby som chcela niekam ist nie je problem nechat babo v sedacke a ist...

lul
19. aug 2009

blizi sa zima a este stale neexistuje nic pre 5bodove autosedacky/kociky?

zuzka83
19. aug 2009

A fakt, ja mám vajíčko Jané, tiež má 5 bodový pás, a zavinovačku Emitex. A síce cez tie otvory prevlečiem popruhy cez bruško, ale potrebovala by som ešte jeden otvor na tú časť, do ktorej sa to zapína. Alebo to tam len nejak zle dávam? Neviem si predstaviť, ako tam to bábo dostanem. Asi budem zo začiatku používať ako autosedačku vaničku z kočíka, má na to papiere a bábo môže byť v čom chce, tam je len pás cez bruško.
A inak používate niekto tú zimnú verziu zavinovačky? Mne sa videla až príliš hrubá, mám len tú prechodnú.

lul
19. aug 2009

v zime bude zima, ale to sa da v 30 stupnovych horucavach len tazko predstavit, ja som pokupila malemu kopu body s kratkym rukavom 😀 neva, znosime ako tielka 😉

ta autosedacka vanicka je super vec 😉 a potom na jar bude stacit aj ta prechodna zavinovacka 😉 ako s nou vsak do 5 bodoveho pasu - netusim

sivuska
20. aug 2009

Mne sa viac osvedčil fusak http://jjcoleusa.com/urban-bundleme , používali sme Romerku s 5 bodový zapínaním a bolo to super...dokonca sa dá úplne odopnúť ta vrchná časť a zostane len vyteplená podložka....veľmi tie zavinovačky nepáčili 😔 , preto som hľadala čosi iné 😵

sixtine
16. mar 2010

Ahojte babule, prosim Vas poradte. Zistili sme, ze sa nam neda "nainstalovat" zavinovacka do nasej autosedacky - potvrdili to aj maminy tu na fore, ze je to problem kvoli kratkym pasom vajicka ☹ Mame Peg Perego Primo Viaggio Tri-Fix. Mate niektora tento problem? Co pouzivate ako alternativu zavinovacky? Neviem, ako to mam riesit... ☹

marikaj
16. mar 2010

mám tú istú autosedačku, ale zavinovačku som ešte nekúpila - sixtine, akú máš ty (nech neurobím tú istú chybu). Baby, ktoré máte túto sedačku, aké máte skúsenosti?

sixtine
16. mar 2010

Mam wallaboo nore, zevraj "univerzalnu" 😒 Jedna mamina v teme PP Pliko P3 mi napisala, ze je to vseobecny problem tychto autosedaciek, pretoze maju kratke remence. Este to pojdem overit do predajne, ale ak je to pravda, tak sa to bude tykat aj inych typov zavinovaciek a aj fusaku ,a to uz potom fakt neviem, co do toho...

Myslite, ze v marci - aprili bude stacit overal a cez to obyc deka na cestu z porodnice????? A ako mam riesit chladnejsie leto?

marikaj
16. mar 2010

sixtine, prosím ťa, daj vedieť, čo si sa v predajni dozvedela. Mám ten istý termín ako ty a plánovala som poslať manžela kúpiť prechodnú/letnú zavinovačku Emitex (ja už len ležím doma)

sixtine
16. mar 2010

Marikaj, ide tam manzel tento tyzden a bude riesit, tak potom dam vediet.

nikaosem
23. aug 2018

@dosa ahoj, ako ste to nakoniecporiešili? Ktorú ste kúpili prosim? Ďakujem

alobalka
23. aug 2018

@nikaosem predavam iba opratu lodger, neviem do akého počasia a na aké cesty ju potrebujete. ..ale prípadne kuknite môj bazár

nikaosem
23. aug 2018

@alobalka dakujem za tip, potrebuje z rodiny, ale má chlapca.

nikaosem
23. aug 2018

@alobalka a je prosim Vás obojstranná?

yanni
23. aug 2018

@nikaosem Do vajicka ti netreba absolutne nic hrube. Staci prekladacia prechodna deka alebo fusak.

nikaosem
23. aug 2018

@yanni a ako ti je? Do vajicka nema ist dieta v kombineze? Niečo take som pocjla...a vobec netusim co mu obliect ked bude zima.