Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Autosedačka 0 až 13 kilogramov so základňou a bez nej

iwonna
31. mar 2012

Mamičky ake mate skusenosti? využili ste to?

babymarket_sk
2. apr 2012

@iwonna
pokiaľ je kvalitná autosedačka, tak báza zvýši bezpečnosť...taktiež uľahčí manipuláciu - pri upínaní sedačky do auta...vajíčko sa vždy upevňuje protismere jazdy...

slavomir_slavik
2. apr 2012

navyse pri dvojickach to usetri jednak manipulaciu a more casu, a pokial do toho pride fakt ze zadne bezpecnostne pasy su kratke tak nie je co spekulovat

aj na tych zopar prevozov k doktorom a na nejake drobne nakupy a vylety sa to oplatilo,
su na predaj a my uz pokracujeme vo vacsich

renkakl
2. apr 2012

urcite so zakladnou, my sme taku mali a bolo to super. Vajicko do auta len nakliknes a nemusis sa stale zabavat s pasom, jednoduche, pohodlne.

trnka77
2. apr 2012

ja som vyskúšala pri prvých dvoch synov bez základne a nikdy viac......pri treťom som kúpila Graco sedačku so základňou....a bola som max.spokojná...ľahká manipulácia,lepšia ochrana pre dieťa,sedačka pevne upnutá,a samozrejme v správnej polohe...určite so základňou 🙂

nibiru
2. apr 2012

ja mam peg-perego a jednoznacne zo zakladnou bez nej sa zle upevnuje nedrzi ako ma zo zakladnou min.prace pevne drzi.

babymarket_sk
2. apr 2012

@slavomir_slavik
tak pri dvojičkách je to už asi "časová nvyhnutnosť" 😉

iwonna
autor
2. apr 2012

dakujem vam všetkym za odpovede ste super.. takže so zakladnou 🙂! idem na to.

slavomir_slavik
2. apr 2012

@babymarket_sk no práve u nás to bolo hlavne kvôli krátkym pásom na zadných sedačkách,
takže časová úspora bola benefit 😎

hoogy
2. apr 2012

@iwonna ja osobne si to len vynachvalujem a aj teraz hladam taku co ma aj zakladnu. je to velmi pohodlne a bezpecnejsie. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli