Autosedačka 360 - odporúčania

25. aug 2021

Ahojte maminy🙂
Veľmi by ma zaujímalo aké autosedačky s Isofixom a otočné v smere a protismere jazdy odporúčate. Nejaké praktické, také,čo dlhšie využijeme a sú aj bezpečné. A zároveň by som potrebovala poradiť, že kedy ste prešli z vajíčka na väčšiu autosedačku .

Ďakujem vám za odpovede 😊

maximilie
25. aug 2021

Ahoj. Mne tu poradili joie i-spin 360, a dodnes som za túto radu vďačná! Perfektna sedačka, aj v dteste mala veľmi dobre výsledky.
Je veľmi pohodlná, pretože pred touto sme mali TRI a v každej dcera ričala celu cestu aj keď trvala len 10min. V tejto zázrakom zvládla cestu na dovolenku 13hod
Jediná nevýhoda je, že je dosť robustná a zaberie vzadu veľa miesta.

bobinka105
25. aug 2021

My mame britax dualfix m- isize a neviem si ju vynachvalit. Takisto dlhe cesty dcera vydrzi. Vyhoda je, ze sa da aj polohovat do pololezma 😉

panda21
25. aug 2021

Z vajíčka sa prechádza keď sa dieťa vie samé posadiť minimálne 2 mesiace, a trci z vajka hlavička. Autosedacka sa vyberá podľa typu auta, teda šikmosti sedadiel. Ideálne 0-18kg protismer aspoň do tých 2,najlepšie 4 rokov. Sedačky vhodné na rovné a šikmé sedačky, ktoré vyrovnajú sklon sedadiel a dieťaťu nebude padať hlava sú - joei i-spin 360 (treba pozerať túto konkretnu. Joei spin 360 bez toho "i" je stará norma a nemá dostatočný sklon, alebo je ešte joei-ispim 360 E a ta je bez vložiek, ale tie vložky treba aj 2 ročnému dieťatu)..potom tu je nuna prym, ta ma oproti joei viac miesta na nôžky v protismere, polohovanie aj od vodiča, letný poťah navyše (cize mas 2 potahy). A taká top topov je besafe izi turn. Hlavne počkať, dokým sa dieťa posadí tie 2 mesiace, na to veľký pozor ☺️