Autosedačka 4baby Captiva

zzuzullka
3. dec 2020

Ahojte,
má niektorá z vás autosedačku 4baby captiva? dnes nám prišla domov, ale nie je k nej žiadny návod, len po poľsky. Máte prosím vás niekto návod aj v slovenčine, poprípade môžete mi poslať fotky ako sa pripútava sedačka do auta ale tak aby bolo dieťa otočené v smere jazdy? Do protismeru už ju nebudeme používať. A ešte aj ako sa polohuje samotná sedačka? Lebo mala by sa dať aj do pololahu. Ďakujem pekne.

nika82
3. dec 2020

zozadu dolu je cierna nalepka tam je ukazany navod

jolana2804
4. dec 2020

To bude určitě kvalitní sedačka, když k ní není ani návod 🙄

janulik2008
4. dec 2020

@zzuzullka na YT nie je navod? 🙂

mimisk
19. dec 2020

@zzuzullka urcite ste nakupila u odbornikov, ked vám neposkytli slovenský návod

zzuzullka
autor
19. dec 2020

prosila som vás o rady a nie o hlúpe pripomienky

jolana2804
19. dec 2020

@zzuzullka Chtěla byste chytrou připomínku? Koupila jste strašnou sedačku bez crash testů, nekvalitní, nulová boční ochrana, nedostatečná ochrana hlavy, protisměr umožňuje jen do 9kg, obrovský nesmyslný váhový rozpětí, který stejně nevyužijete a sedačka nevydrží do 36kg, protože má životnost pouze 6 let. Polský šmejd

jankalukasova
19. dec 2020

@jolana2804 amen 🙏

evaachesa
19. dec 2020

@zzuzullka so sedačkou ti najlepšie poradia v tejto skupine na MK 🙂

mimisk
20. dec 2020

@zzuzullka ked kupi u nas zakaznik autosedačku este ju osobne namontujeme do auta, ked si nevie radi

zzuzullka
autor
20. dec 2020

netušíte ako často bude sedačka využívaná- či neslúži len ako náhradná, neviete dôvod kúpi sedačky, ale hodnotiť budete 🤦‍♀️

jolana2804
21. dec 2020

@zzuzullka Ani jako do náhradní bych do toho dítě nedala. Tohle není bezpečný ani kvalitní. Levný jsou sedačky Joie, tohle je shit

mimisk
23. dec 2020

@zzuzullka myslela som ze mi aspon podakujete za navody