Autosedačka Bébé-confort Axiss. Máte skúsenosti?

desinka10
31. aug 2009

Má niekto skúsenosti s touto autosedačkou????
http://www.eshopbaby.cz/katalog/axiss-autosedac...

duplicka
31. aug 2009

ahoj, aj mne sa zapacila, tato aj od maxi cosi axiss, avsak pozri ako dopadli testy, to ma dost odradilo. pri prvom syncekovi som mala maxi cosi tobi a boli sme spokojni, takze aj tentokrat to bude radsej tobi, ta ma testy ok

desinka10
autor
31. aug 2009

Maxi cosi axiss u nas niekde vobec predavaju? nikde som to nenasla. A nieje to to iste?

bihan
31. aug 2009

Tiež som nad Axiss chvíľku uvažovala, ale cena vs. bezpečnosť sú vo veľkom nepomere, v testoch nedopadla najlepšie, za tú cenu mi zvŕtanie nestálo.
A je to Bebe confort, nie MC 😉

duplicka
31. aug 2009

obe znacky maju taky isty model axiss len su v inych farbach a maxi cosi maju len v nemecku zatial a bebe comfort sa uz da u nas kupit. v testoch je pisane bebe a v zatvorke maxi cosi.

desinka10
autor
31. aug 2009

aha, ale v podstate je to ta ista sedacka. Pozeram akurat tie testy..... hm.....nedopadla najlepsie, ale zas ani najhorsie nie?! 😒 😒 sa presviecam, lebo sa mi hrozne paci..

desinka10
autor
31. aug 2009

Duplicka, prave som nasla testy kde Tobi dopadla rovnako ako Axiss, tak uz fakt neviem... KUK http://auto.idnes.cz/test-detske-autosedacky-se...

ninnaricci
2. sep 2009

mne sa tiež páči otočná autosedačka bebe confort...takže by som uvítala keby niekto uviedol osobnú skúsenosť...kedže som ju zatial naživo nikde nevidela
...podľa mňa je to super, že sa dá pekne otočiť ale aj polohovať

duplicka
3. sep 2009

hmmm aj mne sa paci, desinka ten test hore je rok clanku 2007, vtedy tobi nedopadla najlepsie, ale model 2009 je ok🙂, ale axiss je uz na pohlad sirsia a tym, ze sa otaca hmmmm

duplicka
20. sep 2009

to fakt ju realane nema nik?

kristinagabi
23. okt 2011

Otvaram zase tuto diskusiu. Mate niekto skusenost?

tittika
14. nov 2011

aj mna by zaujimala vasa skusenost...

miumiu
24. nov 2011

My ju mame. Je nasa prva, tak neviem porovnat. Mali sme na dva dni romerku, ale ked mala zaspala, bol problem ju bez zobudenia vybrat zo sedacky, vzdy sme ju nechtiac o nieco buchli. Tak sme si povedali, ze vysoka bezpecnost je sice velmi dolezita, ale praktickost a pohodlnost potrebujeme kazdy den a v testoch neprepadla, tak sme sa pre nu rozhodli a nelutujeme. Pohodlne tam malu usadime, ked zaspi pekne ju vyberieme, ani sa nezobudi. Odporucam.

bobka30
29. dec 2011

My ju máme a sme s ňou veľmi spokojní, to otáčanie je veľmi pohodlné a praktické, nemusím malú do nej krkolomne súkať. Ja odporúčam🙂

battole
9. aug 2012

´Moja kamoska ju ma a je velmi spokojna. Teda BC Axiss. Ma ju priamo z francuzska. Videla som, ako sa s nou perfektne manipuluje, jednoducho sa vlozi dieta do vnutra aj vyberie.
Zaujima ma vsak, do akeho veku je vyuzitelna. Pisu ze do 18kg, kolko je to asi rokov cca?. Moja starsia dcera ma uz 3 roky ale len 13 kg a mladsia ma 9 mesiacov a 10kg. Takze neviem, ci sa mi este oplati dat tolku investiciu, Je pomerne draha oproti ostatnym ponukanym na trhu. Ale odbremenenie zataze na moj chrbat hovori za vela....tak radte. Chcela by som vediet nejake negativa, co ste na nej nasli. Dik

stipec26
27. aug 2013

ja mam skusenost - mame dve - kupili sme prvorodenemu belasu (teraz ju ma druhy syncek), ked som ostala tehu a vdaka otacaniu som nemala ani s velkym bruskom zapasat ho... resp. v aute som si ho otocila k sebe a nachovala
potom sme kupili aj druhu, pre dcerku... momentalne predavam oranzovu, ak by bol zaujem
http://www.bazarmania.sk/bebe-confort-axiss-ota...

profantova
14. dec 2014

Práve predávam, my sme boli spokojní, s tým otáčaním a polohovaním je to praktické, hlavne, keď sme ju istý čas mali umiestnenú na strednom sedadle, odtiaľ by som malého len ťažko vytiahla 🙂 takže odporúčam...