Autosedačka Booboo Monza Sps

borja
26. mar 2012

Dobrý deň, chcem sa opýtať,či máte niekto skúsenosti s touto autosedačkou možno zo zahraničia. Tu sa začala predávať len nedávno. Predavač v obchode tvrdil,že je taká ako Britax evolva 123 plus,len lacnejšia. Vyzerala dobre. Neviem sa teraz rozhodnúť.A nikde neviem nájsť nejakú dobrú recenziu. Ďakujem za Vaše postrehy.

sempro
29. apr 2012

Veru aj ja som ju videla v obchode, aj sme ju skúšali pre našu dcérku, a porovnávali sme ju s romerom king plus a zdá sa nám taká istá len cena je ozaj super 109 Eur, len tiež váhame, či ju máme kúpiť pretože výrobca je poľsko a to nás dosť odradilo. Nikde na internete sme nič o nej nenašli, žiadnu recenziu tak tiež neviem, veru keby sa tu niekto našiel, kto ju má a či je s ňou spokojný.

miska.magyarova
15. máj 2012

@sempro Dobrý deň, chcela som sa opýtať, či ste teda kúpili túto autosedačku Monza SPS, alebo nie. Ak áno, či ste s ňou spokojný? Uvažujeme nad ňou, ale nenašli sme zatiaľ žiadne hodnotenia ani názory. Ďakujem

sempro
15. máj 2012

@miska.magyarova, Monzu SPS sme nekupovali, pretože ako píšete nenašli sme na ňu žiadne recenzie ani názory, ale zistila som, že ju vyrába firma BooBoo /je to poľská firma/ a nepresvedčili ma o kvalite. Videla som pár výrobkou od nich a nezdali sa mi kvalitné. Na vonok sa môže sedačka zdať kvalitná /aj sa nám veru zdala, podobná tej romerke/ ale netrúfneme si ju kupiť, pretože nevieme aká je tam výstuž /môže sa stať, že pri náraze sa prelomí, atď..., aj vrchý materiál sa nám zdal byť odlišný ako u Romer, skrátka nevidíme do nej, nemáme žiadne info o výrobcovi. Tak sme nakoniec kupili Romer, stavili sme na kvalitu a osvedčenú značku, predsa len ide o bezpečnosť nášho dieťaťa. Keď sme tú Monzu boli pozerať v obchode tak nám vravela predavačka, že ich v Trenčíne predali 20 kusov, že to ide na dračku, či to bola pravda, ťažko veriť.... asi som vám veľmi nepomohla, ale aspoň si prečítate môj názor. Keby som si ju kúpila asi by som bola ako na ihlách, či je dosť kvalitná a hlavne bezpečná a tak keď máme Romer tak aspoň sme si istý že je naša malá v bezpeční počas jazdy.

liviadanova
30. máj 2012

@borja Ahoj, ja som ju tiež dnes videla v predajni predeti.sk a zdá sa byť dobrá, cena je tiež super, len váham kvôli pripevneniu pásov, ktoré sa zacvakujú do plastových puzdier za sedačkou a ťažko povedať čo to spraví pri náraze, najlepšie by bolo nájsť crash testy ak sú, Romer a Maxi Cosi tam tiež mali ale tá cena 300 € 😖

borja
autor
30. máj 2012

my sme nakoniec skončili pri britax evolva 123 plus za 179e. malý v nej vydrží v pohode aj na dlhšie trasy a adac testy v tejto kategorii boli dobré.

ado32
6. dec 2015

Dobrý deň, tak my sme nakoniec zobrali autosedacku monza SPS ktorá ma vynikajuci pomer/kvalitu a cenu ma krásny dizajn a malicky sa v nej cíti výborne skúšali sme autosedacku aj s pultíkom ale v nej sa malicky necítil dobre predsa ta britex evolva 123 nemá ISOFIX a to je veľké mínus odporúčam kupovať autosedacku len z isofixom mate to namontované za 5 minút 😉

lulu268
30. dec 2015

Dobrý deň. Aj my sme kúpili sedacku monza sps s izofixom a sme maximálne spokojní. Malý je v nej kludny. Namontovana bola ozaj za pár minút 😉

mishulik23
20. jan 2016

Dobry den, po dlhom hladani autosedacky pre dcerku som tiez skoncila u tejto monza prime isofix... Vystihli sme ju v akcii za 119€ takze uplne super...sedacka sa mi zda kvalitna, ma mohutne boky, dokonca sa mi zdaju este lepsie ako pri drahsich. Tiez som na nu nenasla vela recenzi, ale v tejto diskusii sa pise ze ju vyraba firma booboo co je polska...aj v jednom eshope ju maju pod tymto nazvom, ale mne to nedalo a zacala som zhanat info a nasla som, ze firma sa vola monza ako sedacka a ma aj stranku www.monzababy.com... Pisu ze su ceskoslovenska firma, viem ze robia aj kociky... To ze je vyrobena v cine ma nijak neprekvapuje, kedze vsetky autosedacky, co som pozerala su na tom podobne... Ta pracka cim sa zapina dieta je robena v taliansku. Dufam, ze ma tato sedacka nesklame.A hlavne v prvom rade treba jazdit opatrne, lebo mam aj info, ze pri nehode ani ospevovana romerka nevyzerala najkvalitnesie...

pelepeco
31. jan 2016

Zdravým vás. Sedačka je skvela, náš chlapček sedel v nej super, Jedine čo by som jej vytkol, je že sa ťažko prestaví z jednej polohy do druhej. Vŕzga ako stara strunová postel, čo malého hneď zobudí.

mimusa27
28. jún 2016

Máme tuto autosedačku a malý je v nej spokojny,isofix super,ceskoslovenska firma paráda, maly má 8 mesiacov a zvladol v nej trasu Praha-Orava,Orava-Chorvatsko.Tak,ze spinkal a bol spokojny🙂

ado32
29. jún 2016
chrumkamajka
8. jan 2017

@mimusa27 mozem sa spytat ze kde ste ju kupili? dakujem

ado32
8. jan 2017

Dobrý večer my sme ju kupovali v maderne,myslím ani z internetu ju nie je problém objednať 😊