Autosedačka Britax Evolva Ultra 123. Máte skúsenosti?

kobyliacik
2. jan 2009

Je to autosedačka od 9 do 36 kg od výrobcu Romer. Bola by som veľmi rada, ak by mi niekto, kto ju má šupol nejaké skúsenosti, keďže o ňu máme záujem. Rada by som si ju osobne omakala, ale nikde poblízku ju nemám. Vďaka🙂

danadany
17. apr 2014

@nanika áno z nej

nanika
17. apr 2014

@danadany Kontrolovala som to, zamky mam na oboch odnate, takze ak si dobre pamatam, obrat sedacku hore nohami, dole ten zamok je na takom pliesku uchyteny. Ten pliesok len zosikmi a kolmo ho prestrc do vnutra sedacky. Z druhej strany, tam kde dieta sedi, len zamok vytiahnes. Daj vediet, ci to bolo tak, ako som napisala, navod je pisany podivne, pisem ti z pamati. Je mozne, ze nejaku sucast pasu budes mat este uchytenu v tom pliesku, co drzi od spodu sedacky zamok, ale ma jednu stranu otvorenu, tak to z toho len vyvlecies, ziadna veda.

danadany
17. apr 2014

@nanika prosím ťa čo myslíš zámok?

peta2108
28. dec 2014

Dievčatá prosím vás je vhodný prechod z vajíčka rovno do tejto autosedacky? Ďakujem

narciska1
27. apr 2018

ja tiez rozmyslam nad touto autosedackou ale predavacka mi povedala ze nema taku vysoku opierku hlavy ked dieta bude starsie tak teraz zas neviem.

alenkafanti
29. máj 2018

My mame tuto autosedacku uz 9 rokov... sme velmi spokojny, dcera v nej bez problemov spala... tazko sa jej vzdavala, este na dlhe cesty ju pouziva, vraj sa jej v nej dobre spi... ja teraz zhanam ten zamok na 5 bodovy pas, neviete mi poradit kde ho zozeniem?

narciska1
31. máj 2018

@peta2108 nie je vhody ten prechod, pretoze aj ja som to riesila sla som fyzicky do obchodu a vyskusala a je pravda nepasoval mi do toho nas malicky. kupili sme romer-britax 9-18kg a ta mu naozaj padla ako uliata. niekedy sa neoplati spekulovat a setrit, ked je treba musime pozerat v prvom rade na nase srdiecka!🙂) maly bol ozaj v tej 9-18 spokojny a vobec neplace tak ako pisali aj ine mamicky a teda musim povedat ze tiez som dlho studovala ze aku mu kupit, nakoniec ani ja nebanujem ake ti co si ju zvolili!!! odporucam ju aj ja sama!🙂)