Autosedačka Casualplay Prima. Do kedy sa tam zmestí?

maartinkaa
31. jan 2009

dievcata mam taku dilemu: budeme mat dvojky a chcela by som pre ne dva kociky, kedze dvojickovy kocik sa mi zda neprakticky, ale k veci chcem sa spytat ci ste niektora pouzila namiesto vanicky iba polohovatelne vajicko prima od casualplay a do kedy sa vam tam babo zmestilo 😅 😅 lebo keby som mala dat do auta dve vanicky, dve autosedacky a dva podvozky tak si myslim ze je to nemyslitelne a podvozok z dvojickoveho kocika sa nam do kufra nezmesti vobec 😀 😀 😀

zara18
31. jan 2009

Ahoj, ja si idem tiez kupit iba prima easy , je to dost velke a babo sa tam v pohode zmesti aj do 7 mesiacov a potom uz budu dost velke nato aby si ich mohla supnut do sportovej casti, ked bude zima tak aj s fusakom a posda mna ti uplne staci ta prima a je to strasne prakticke, babatko sa tam nekrci ak v klasickej autosedacke .

maartinkaa
autor
31. jan 2009

diky zara a chcem k tej prime len golface casuplay down town ktore poskladam a hodim do kufra a dvojky so sedackami pripnem do auta 😀 😀 😀

denisab32
31. jan 2009

maartinkaa zváš svoju voľbu, prima je ťažká, a ak tam vložíš dieťatko a budeš chcieť preniesť niekam obe naraz, tak to bude riadne posilňovanie...

možno lepšie riešenie by bolo fusakotašky:
http://www.teutonia.de/produkte/team-alu-s4.html

maartinkaa
autor
31. jan 2009

deni ale ja ratm s tym, ze s dvojickami nikde sama nepojdem lebo si to ani neviem predstavit a kedze vela cestujeme tak neviem prist ani na lepsie riesenie

zara18
31. jan 2009

Urcite je prima praktickejsia podla mna a ja by som na tvojom mieste nevahala

maartinkaa
autor
31. jan 2009

zari mne sa tiez velmi paci a aj v kombinacii s tymi golfkami a zda sa mi to prakticke a nakoniec na trhu existuje nieco ako spojky s ktorimi sa daju kociky spojit keby som chcela ist s detmi sama na prechadzku ja sa len bojim aby mi tam babiky vosli do jari kedze sa maju narodit v auguste - septembri

zara18
31. jan 2009

Ja som primu videla a je fakt dost velka v pohode sa ti tam vojde aj fusak + babo neboj sa pri nahjorsom primy predas a kupis si nieco vacsie ale toho sa velmi nebojim... len rozmyslam ci ti bude prakticke kupovat golfac , lepsie by ti bolo nieco co ma klasicku rukovat lebo ked budes mat dva kociky spojene a budes to tlacik naraz tak neviem ako sa ti pojde .... a S6 sa ti nepaci?

maartinkaa
autor
31. jan 2009

paci sa mi aj 6 aj 4 ale dva podvozky nevopcham do kufra tak zato tie golface este ze su pekne 😀 😀

denisab32
31. jan 2009

martinka ani na prechádzku nepôjdeš sama?

ja osobne si viem predstaviť odniesť aj dve detičky vo fusakotaške do kočíka....

ak budeš chcieť pošlem ti kontakt na maminku, ktorá ma dvojičky a rada sa podelí o svoje skúsenosti...

maartinkaa
autor
31. jan 2009

deni to urcite pojdem byvame v dome a na dedine a chceme si zadovazit spojky ktore prichytia kociky dokopy a ked niekde budem musiet ist len s jednym tak mi je lepsie mat kocik aj samostatne

denisab32
31. jan 2009

martinka, tak v tom prípade by som volila aspoň iný podvozok, ten tvoj je síce skladný, ale "vytrasieš im aj dušičku 😉 "

maartinkaa
autor
31. jan 2009

ved prave ten podvozok sa mi v pohode zmesti do auta 2 krat s vacsimi podvozkami by sme zasa nikde nemohli cestovat a dvojickovy kocik sa mam tiez nezmesti do kufra

denisab32
31. jan 2009

Martinka, na naše "úžasné" cesty by som radšej volila JANÉ POWERTWIN

http://87.197.96.247/kociky-babyland.php?Stred1...

- rozmery : d/š/v/cm - 128/60/101
- v zloženom stave : 87/35/46
- hmotnosť : 11,5 kg

Myslím, že ak zvolíš golfky so spojkou, tak tvoje prechádzky s deťmi budú namáhavé...

denisab32
31. jan 2009

oprava v zloženom stave: 60 x 49 x 96 cm

maartinkaa
autor
31. jan 2009

je pekny ale ja som radsej za dva malicke kociky 🙂 🙂 🙂 mas krasne deticky aj mam uz dvoch chlapcov vo veku 9 a 7 a dvojky boli pre nas trochu sokom 😀 😀 😀

zara18
31. jan 2009

Martinka casualplay s4 nema velky podvozok neviem ci si ho uz videla ked je zlozeny ... 😉

denisab32
31. jan 2009

pánečku...., martinka a ja ti tu dávam rady ako prvorodičke, prepáč 😔

za tie detičky ďakujem 😉 , náš Luky je už školák a malá Danielka má stále otázky typu: Kedy budeme mať bábätko?Tak neviem, či do toho tiež ešte raz nepôjdem, ale dvojky by ma zaskočili 🙂

maartinkaa
autor
31. jan 2009

zari viem ze nema velky ale 2 krat s4 je do kufra dost 😀 😀 deni, nasi chalosi sa velmi tesia na nove prirastky 😵 😵

zara18
31. jan 2009

Mata ved ako chces, ja si idem kupit S4 + prima easy, my budeme mat len 1 baby 😀 dvojky to je sranda , budes mat co robit 🙂

annon
1. feb 2009

ahojte, maartinkaa, S4 má podľa mňa dosť veľký podvozok, pokiaľ veľa cestuješ a chceš to vopchať do auta - my máme combičko a ja mám problém to tam vopchať nie priestorovo, ale je to pre mňa dosť veľké a ťažké, a už vôbec nemysliteľné mať v kufri 2 S4-ky, to už by si tam nič iné okrem toho nevopchala.
Mám tiež skúsenosť s golfáčom pri malom bábu - tak ako hovorí deni vytrasieš im dušu, mala som chicco Ct1 s hlbokou vaničkou a malý sa mi pri každom kamienku strhával, katastrófa. Ja by som to na tvojom mieste riešila niečim takým ako radí denis, odpružené, naše chodníky sú katastrofa a spomínala si, že bývaš na dedine, takže väčšia katastrofa, zváž to, ak máš v okolí niekoho kto má na golfáči nakliknutú vaničku alebo autosedačku + ťažké bábo, opýtaj sa alebo skús si chodiť s takým kočíkom, sú ťažšie ovládateľné ako tie odpružené, prípadne s nafukovacími kolesami. Môžeš kúpiť aj používané kočíky, za lacnejší peniaz. A tiež si myslím, že mať golfáč spojený svorkami nemusí pokope až tak dobre držať, zájdi si vyskúšať kočíky do obchodu, kde to majú, a počítaj s tým, že ovládať v obchode prázdny kočík a naložený bábetkami je rozdiel 😉

maartinkaa
autor
1. feb 2009

annon aj nad tym som rozmyslala ze pojdem do obchodu a obzriem si to ale pisu o tom dost dobre mozno ten golfac je nejako odpruzeny ved nie je ani taky lacny ale ja si toho moc nenavyberam ked to chcem mat skladne a po dvojickovom netuzim 😀 😀 😀 pri mojom starsom synovi take pekne kociky neboli a mladsi ho zdedil a teraz velmi tuzim po peknom kociari aj ked 2 krat 😀 😀 😀

katy1979
1. feb 2009

S4 je zložená dost velká. do krátkej fábie ju ani nedáte, len s poriadnym nacvičením. my sme mali čo robit dat ju do Peugot 307 aj to museli ist kolieska dole.

maartinkaa odrpužené golfky to by si sa nahladala. aj ked písu že su niektoré odpružené ja v tom rozdiel nevidim. vytraseš z nich dusu.
vieme že sa ti dvojičkový nepáči, ale naozaj to skus zvažit. aj dvojičkovské su krásne. a jane ma tiež polohovatelné autosedačky.

annon
1. feb 2009

maartinkaa, aj ten golfáč čo som mala bol vraj "odpružený", používalo sa to odpruženie pri vaničke alebo autosedačke, ale bolo to ďaleko od odpruženia,, vieš, taká vanička alebo autosedačka je na podvozok golfáča veľká záťaž, a prirátaj k tomu váhu detičiek + zimné oblečenie.
A čo sa týka toho, že von s nimi sama nepôjdeš, aby si nebola prekvapená, môj syn do 3 mesiacov inde ako v kočíku a za pochodu nespal, akonáhle som zastala, zobudil sa, detičky si nevyberáš, takže ti prajem aby si dobre vybrala kočík, ja som ten svoj po 3 mesiacov vymenila za S4 s veľkými kolesami a odpružený.
Mrkni aj do témy kočíky pre dvojičky 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

katy1979
2. feb 2009

maartinkaa neviem sice v akej dedinke bývas, ale skus si vsimnut ci sa vobec zmestis s dvomi kočikmi vedla seba na chodník. povacsinou su po dedinach urobene dost uzke chodniky.

maartinkaa
autor
2. feb 2009

katy u nas s chodnikmi nie je problem a pri prvom dietati som mala tiez take nieco ako golfac a bolo to v pohode zdedil ho aj mladsi syn a stale bol dobry a este som ho aj predala 😀 😀 😀