Autosedačka Cybex

hanulka47
14. máj 2022

Ahojte, chcem sa opýtať má niekto skúsenosti s autosedačkou SIRONA SX2 i-Size? Či je dobrá poprípade poradiť nejakú autosedačku pre dieťatko ktoré už samé sedí?
Ďakujem veľmi pekne.

princess59
14. máj 2022

@hanulka47 pozri na FB skupinu detí v aute, tam ti veľmi dobre poradia na základe Vášho auta, veľkosti dieťaťa a aj rozpočtu, inak ja plánujem kupovať malej za pár mesiacov sedačku (ešte je vo vajci) a bude to s najväčšou pravdepodobnosťou joie i spin grow

jolana2804
15. máj 2022

@hanulka47 Záleží na typu auta a mírách dítěte. Zrovna Sirona není vhodná na šikmá sedadla

hanulka47
autor
15. máj 2022

@princess59 ďakujem veľmi pekne aj tak som už písala ale zatiaľ som sa nedopracovala k odpovedi či je tá od cybex dobrá alebo aká by bola dobrá lebo vo vajíčku je dcéra už veľmi na tesno a ako tak zvyknú radiť že sú väčšie vajíčka ale to mi pride ako zbytočná investícia na pár mesiacov.

princess59
15. máj 2022

@hanulka47 ak už sama sedí tak už by som šla do sedačky nie do vajíčka, tipujem že má +- 10 mesiacov ako moja, tak už si len počkať na odpoveď alebo skús pohľadať cez lupu či tam o tej sedačke nie sú nejaké infošky

jolana2804
16. máj 2022

@hanulka47 Tak napište typ auta a míry dítěte a může Vám poradit 🤷🏻‍♀️