Autosedačka Ferrari Cosmo 0 - 18 kg verzus Espiro Delta 0 - 25 kg

shia
30. aug 2013

Prosím o radu medzi týmito dvomi autosedačkami - aké máte s nimi skúsenosti? rozhodnujem sa medzi nimi, ako nástupca po vajíčku, ale keďže chcem aby malinká v nej mohla spinkávať, rozhodli sme sa pre sedačku od 0 kg, ktoré sa dajú čo najviac sklopiť. U espira vidím výhodu že je až do 25kg, u Ferrari sa mi viac páči tvarovanie, keďže dcérka je skôr drobnejšia (má rok a 8,5 kg). Ďakujem za skúsenosti. Shia

shia
autor
30. aug 2013

espiro delta 0 - 25 a ferrari cosmo 0 - 18

shia
autor
30. aug 2013

a ešte Coleet Santino 9 - 25 kg...? máten niekto?

katarinakatka
4. sep 2013

@shia ja sa tiez royhodujem a idem brat asi espiro nakolko sa da zapnut v protismere 🙂

shia
autor
4. sep 2013

@katarinakatka my asi nakoniec ideme brat Ferrari, aj ta sa da zapat v protismere - u Espira sa bojim tych opierok okolo hlavicky, aby z nich nebola nervozna ked ich bude mat tak natesno, vadia jej take veci...a espiro sa nikde neda vyskusat, nikde ich nemaju, ferrari sme skusali a vpohode..no uvidime 🙂

katarinakatka
4. sep 2013

@shia jaj u nas ju maju v obchode a odskušali sme a je super aj ked sa ta vložka výberie 🙂 najlepšie je si odskušat pred kupou 🙂

shia
autor
13. jan 2014

ďakujem za postrehy, nakoniec sme kúpili úplne inú 🙂 - Chicco Xpace, a úúplná spokojnosť, môžem len odporúčať ;)

lelec
17. jún 2015

Ja mam espiro delta a je super hlavne ma testy to nemaju vse ky znač ky len romer cybrex kiddy a espiro a este nejaka odporucam malu v nej vozim od 4mesiacov mame 2roky a pol a je uplne super

oblivian
11. dec 2015

@lelec ahoj,
tiež uvažujeme, že kúpime espiro delta... tvojej dcérke nevadilo, keď mala 4 mes., že je sedačka hlboká a nie tak oble tvarovaná, ako napr. vajíčko? či nie je až taká hlboká?

lelec
11. dec 2015

@oblivian nieje az taka hlboka pretoze tam je aj novorodenecka vlozka, treba vyskusat, sedacka je podla mna uplne super dcera ma tri roky a sedacku stale mame je paradna, nechcela by som inu

janulik2008
14. dec 2015

my sme kúpili ferrari a zatiaľ v nej malá sedí akurát doma, keďže sme vajíčko potom kúpili a do autosedačky pôjde až neskôr 🙂