Autosedačka Joie Stages

simapincekova
12. apr 2021

Dobrý deň. Prosím vás má niekto autosedacku joie Stages?
Malý ma rok a začali sme ju teraz používať, samozrejme v protismere a chcem čo najdlhšie ho tak mat. Ale všade sa píše 4 pozície nastavenia sklonu (1 pre protismerné uchytenie, 3 pre uchytenie v smere jazdy).
Ktoré uchytenie je to protismerné? 🤦‍♀️ Je to to ako vajíčko? Bud som z toho debil alebo som vážne debil a potom sa ospravedlňujem 🤣. Mam ho v tom sklone ako vajíčko ale zdá sa mi tam moc taky prehlbeny. A stále si chytá nožičky. Ale neplače je v nej spokojný. Ma cca 11kg takže vložku už nepoužívame podľa návodu. Foto nemám keďže sme absolvovali zatiaľ len 2 cesty
Ďakujem za každú radu 😊
Foto m

nika_m
13. apr 2021

My mame pre syna joie stages ale s isofixom a aj v protismere som vedela sedacku dat aj tak, ze rovno sedel aj tak, ze "lezal" ako vo vajicku...skus pozriet na youtube video o instalacii tejto sedacky original od joie a tam by si mala vidiet, kde sa to da poposuvat a skusit to...urcite to ale ide 🙂

jolana2804
14. apr 2021

Já bych mu tam teda klidně tu vložku ještě nechala. U Stages se většinou vyndává, když má dítě 12-13 kg. Nesmí mu vést pásy přes břicho