Autosedačka od Bébé Confort - Créatis Fix. Skúsenosti?

mywiel
2. mar 2008

Chcela by som vediet ci mate niekto s touto sedackou skusenost a ci sa da pouzivat od narodenia a dokedy asi. Bojim sa ci babo v nej nebude sediet velmi rovno na zaciatku to vraj nie je dobre pre chrbticu! Diky.

juzinka
8. mar 2008

Ahoj mywial my si túto autosedačku ideme kúpiť, vlastne aj kočiarik k tomu. Táto sedačka je vhodná od 0-13kg boli sme sa na tento kočiarik a autosedačku pozrieť v obchodíku kde bol super a hlavne ochotný predavač, všetko nám ukázal. Povedal, že autosedačka je vhodná od narodenia až do cca 1 1/2 roka. Dajú sa v nej meniť polohy na chrbátik. Myslím, že si si vybrala dobre a my tiež. 🙂 😉

smary
8. mar 2008

ahoj my mame doma tu autosedacku,ale zo zaciatku sme pouzivali ako autosedacku vanicku z kocika (tiez bebe confort windoo) lebo mi to prislo jednoduchsie ako ho stale vykladat a nakladat...ta autosedacka je ale dost uzka,nezda sa mi velmi pohodlna pre vacsie deticky,aj ked mi ju este stale pouzivame,ale uz len na kratke vzdialenosti..my mame tuto (je na poslednej fotke)
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mywiel
autor
9. mar 2008

Diky za vase nazory, ste zlate. Tak ja som uz vsetko kupila kocik high trek aj windoo aj autosedacku. Juzinka ako sa da menit poloha v autosedacke, mne sa neda??

smary
10. mar 2008

mywiel v autosedacke sa da iba menit vyska opierky na hlavicku,poloha chrbtovej opierky sa urcite polohovat neda...a inak bola som sklamana velkostou vanicky windoo,dufam,ze tam kde zijes nebyva tuha zima,lebo urcite tam dietatko vo fusaku v decembri nedas,ja som ho musela mat v overale a bez fusaku a aj tak sa velmi pohodlne nevozil 😒 ...a tiez som rodila v polke jula 😉