Autosedačka poštou. Ako ju poslať?

annika
18. mar 2008

Ahojte! Vyzerá to tak, že sa mi podarilo predať autosedačku, len neviem ako to mám poslať druhej mamičke. Prosím pomôžte! Ako sa oplatí? Na dobierku? S kuriérom?

sakura77
18. mar 2008

skus EMS slovensko-to je taka kurierska sluzba cez slovensku postu,pozri si na nete,je tam aj cennik,upc a podobne su odost drahsie

cicushka
18. mar 2008

annika0 ja som akurat vcera posielala hlboku vanicku postou. Zohnala som si velke kartony, obalila, zalepiola, previazala spagatom, napisala adresu a prvou triedou poslala az do Humenneho za 109 SK.

mozno na autosedacku najdes aj uz hotovu kartonovu krabciu. Napr, v Ikea je pri kasach taky pruteny kos, kam davaju kartony, ktore si mozu ludia brat. Ale ked sa psytas v potravinach, tak ti urcite ochotne daju nejake velke krabice.

annika
autor
18. mar 2008

Díky, kočky, asi pôjdem do potravín po tú krabicu a pozrem aj tú kuriérsku službu.

nitka
18. mar 2008

U nas na poste to funguje tak ze ak nezozenies krabicu staci to zabalit do igeitoveho vreca a prelepit-zaolatis sice 15 Sk poplatok za to ze to nie je v krabici,musis sa len opytat na poste,pretoze na kazdej to funguje inac 😉

elise
18. mar 2008

ja som posielala objemnejšie veci cez šoféra autobusu len treba mať aj telefon druhej maminky. za batožinu je max 35 sk a v cielovej stanici by to už maminka čakala a tak je to najrýchlejšie, mne sa tento spôsob osvedčil🙂

annika
autor
19. mar 2008

Díky, teraz som to zabalila do igelitky, centrofixom som napísala adresu a uvidíme čo na to povedia na pošte....Možno, že ma pošlú viete kde...