Autosedačka pre 5 mesačné bábo 0 - 18 kg

sumalee
26. jún 2015

Ahojte prosím vás ja už fakt neviem pozrela som tolko tých sedačiek na nete ale neviem sa z toho vysomáriť...Malinká má teraz 5 mesiacov, 8 kg, a vo vajíčku je už naprataná tak by som chcela tú autosedačku, niečo pohodlné, polohovateľné kedže ešte nesedí a na dlhšie cesty by som stále chcela aby bola v takej polohe viacmenej ako vo vajíčku..A jasné v protismere aby sa dala dať...A cena do 150 e asi...Lebo sú aj sedačky za 50e aj za 350 e tak sa bojím aby tie lacnejšie neboli úplne šmejdy a nebezpečné..hrozné cenové rozdiely tam sú, ale zas 350 dať nemôžem..Mamky prosím poradte mi ☹ Ďakujem 🙂

vercicha
26. jún 2015

Tak tu som zvedava na odpovede aj ja. Nakolko tiez riesim tuto otazku a este som sa nedopatrala k autosedacke v dobrom pomere cena vs kvalita a bezpecnost.

sumalee
autor
26. jún 2015

@vercicha no ved presne toto, že tých autosedačiek je milión, a myslím že veľa ľudí hľadá práve takúto a by ma teda zaujímalo že aká to splna ☹..

ivet1371
26. jún 2015

Vnućka má Caretero 0-25kg.kupovala Aladdinkociky.sk. je super.vnučke sa v nej pači má 7 mesiacov je v nej od 4 mesiacov

evitka83
26. jún 2015

@sumalee ja mam maxi cosi 2 way pearl 0-18, pouzitelna v oboch smeroch, polohovatelna, ake stoji 259 eur :-/ ale pre malu super, tiez bola napratana vo vajci

nicolle21
28. jún 2015

my sme mali 0-18kg z bazaru a nelutujem.. kupovala som ju,ked mal maly cca 10mes.,super sa polohuje (ked mi treba este viac,podlozim poskladany uterak pod nu spredu a este viac ho zakloni) zmesti sa mi do nej este stale,ma uz 94cm a 15kg,je to nasa rezervna u deda v aute,ale bol to super vyber..
na znacky si ja nepotrpim,takze neporadim,tam sa uz asi orientovat podla financii a preferencii k znacke

wegab
28. jún 2015

Ahoj. predávám autosedacku 0-18kg, otocnu, polohovatelna. pozri moj bazar. Na cene sa dá dohodnut

sumalee
autor
28. jún 2015

@wegab Ahoj, tá sedačka je síce super a hned by som ju brala , ale asi si si nevšimla že som napísala cenu do 150 e ..A 380 e je trošku viac , takže ked ju dáš za 150 tak beriem 😀....srandujem 🙂..ale ďakujem 🙂

wegab
28. jún 2015

Já som dala za nu 435€ musím kupit bez isofixu. pravda, cenu som si nevšimla. môžem ísť na 350, co je super cena lebo je len mesiac používána. tak keby niektora mala záujem 😉

mabliss
28. jún 2015

Ahoj, my máme Concord Ultimax Isofix 0-18kg. Vyberali sme podľa výsledkov bezpečnostných testov,ale je drahá,aktuálne skoro 300e. Pri hladani ceny som natrafila na túto,skús pozrieť http://www.babytrend.sk/kategoria/autosedacky/a... vyzerá fajn, aj cena je ok.