Autosedačka pre bábätko vyrastené z vajíčka. Aká je najvhodnejšia?

martinas30
4. aug 2011

Ahojte,,,viem ze je tu mnoho mamiciek,ktore mi mozu poradit,preto by som sa chcela opytat aka autosedacka je najvhodnejsia ked babo vyrastie z vajicka,chceme kupit a kedze cestujeme aj vyse 1000 km tak potrebuje kvalitnu a zaroven pohodlnu pre nase dietatko,existuju aj nejake autosedacky co sa daju pri spani polohovat ???dakujem velmi pekne za rady

alisek
4. aug 2011

ahoj, já myslím, že takový mercedes mezi autosedačkama je zn. Römer, sice necestujeme tolik co vy ale kvalitní taky chceme, člověk neví co se na té silnici může stát, vybrali jsme po dlouhém pátrání nareferencích na netu ale i přímo u prodejců tuto Römer Safefix plus. vajíčko jsme měli maxi cosi pebble a základna je použitelná pro další sedačku 9-18 ale vybrali jsme prostě oněco lepší a kvalitnější. cena samozřejmě tomu odpovída.

deyana
4. aug 2011

Máme Romer King plus - testy vyhrála, hodnocení skvělé, a je fakt dobrá. Koupili jsme tu nejlevnější - rozdíl byl pouze v potahu, ale i tak ten náš je fajn a ještě jsem ho nemusela prát. Bála bych se dítě dát do nějakého šuntu, který ani neprošel testama a tudíž nikdo neví, jak chrání/nechrání dítě.. a takových jsou dneska všude mraky, hlavně takové ty jak dávají k levným trojkombinacím, to když vidím, tak se křižuju. To jsou ale teda vajíčka. My autonehodu s dítětem už měli a od té doby jsem zastánce opravdu kvalitní autosedačky 😉 A to skoro nejezdíme.

hojda
4. aug 2011

Máme Maxi Cosi PrioriFix, dobře v testech dopadl i MC Pearl, ale ta naše se mi zdá větší. Oproti Roemer jsou tyto sedačky s Isofixem vyšší a dítě z nich krásně vidí ven a nenudí se. K Roemeru si rovnou kup televizku do auta, protože jinak se ti bude dítě nudit.

klara.t
4. aug 2011

Taky máme Romer King plus a jinou bych už nechtěla. Je nej nej nej! kolekce 2011 (tu máme) má už široký podhlavník. Modely předtím ho mají úzký, některým dětem to vadí jiným ne, ale vyřešila to ta 2011. Polohovat jdou všechny jen trochu - téměř vůbec. Do lehu to prostě jako u kočárku nejde ☹ V tom si nevybereš, podle toho se neřiď.

terkao
4. aug 2011

Zrovna včera jsme byli kupovat romer king plus 2011 a je naprosto úžasná a má polohování. Taky jsem se rozhodovala mezi romer a maxi cosi a romerka to vyhrála na plné čáře 😉

klara.t
4. aug 2011

O maxicosi jsem taky uvažovala, je taky super, ale jinak se u ní upínají pásy. Je potřeba je mít dlouhé. My máme Renault a ten má vzadu kratší pásy a kolem maxicosi by nám nestačil.