Autosedačka pre kojenca v protismere jazdy 9 - 25 kg

j.a.n.e.7
23. máj 2016

Ahoj žienky, už dlhšie hľadám niečo vhodné pre 7 m. dcérku, 8 kg, vajíčko nám bude o chvíľu malé (na šírku je už tam natlačená, výška ešte stačí chvíľu) a rada by som kúpila väčšiu sedačku.

Moje kritériá:
- pripútanie pásom ( lebo s isofixom 3 deti vzadu neumiestnim)
- možnosť pútania v protismere a neskôr v smere jazdy
- ideálna váhová kategória 9-25, ak je ale väčšia možno aj 9-18 by stačila....
- naklopiteľná do spánkovej polohy

Pozerala som už aj skúšala do auta Cybex Cirona, ale žiaľ má v protismere len isofix, rovnako aj Britax dualfix.... a aj veľkostne si myslím, že by sme dlho nevyužili.... zatiaľ sa mi najviac páčil Britax King II LS 9-18, ale ten je len v smere jazdy....

Ďakujem vám za každý tip.

j.a.n.e.7
autor
1. jún 2016

Nakoniec som našla úžasnú autosedačku podľa mojich predstáv........ kategória 0-36, do protismeru až do 18kg.... ľahučká, aj sa dobre pripútava v aute.

balamutka
10. jan 2017

@j.a.n.e.7 aku, pls? 🙂

j.a.n.e.7
autor
14. jan 2017

joie every stage, malá má teraz 15m a stále v pohode chodí v protismere a to nie je žiaden drobček 🙂 Naozaj tá variabilita je tam perfektná či do šírky či do výšky, lepšiu sedačku som zatiaľ nevidela a to sme boli poskúšať aj rôzne iné "značkové" ale na toto sa nechytala ani jedna.

balamutka
16. jan 2017

Dakujem! 🙂

strelkyna_koza
16. aug 2017

PRESNE toto teraz riesim a pred 2 minutami som nasla Joie 🙂 takze je ok? to upinanie pasom je pevne?

j.a.n.e.7
autor
3. sep 2017

@strelkyna_koza Neviem, či je to otázka na mňa, ale za mňa áno, je dosť pevné, nemám pocit, že by sedačka "lietala", sú tam špeciálne klapky na uchytenie toho pásu... a už máme 23m a stále sa vozíme v protismere...

sirinkja16
22. okt 2017

@j.a.n.e.7 a čo sa týka polohovania ako to vyzerá ...dá sa v tom aj pekne spinkať?? lebo ja rozmýšľam nad Joie Steadi ..tá sa dá polohovať hlavne na dlhšie trasy ...dakujem 🙂

j.a.n.e.7
autor
23. okt 2017

Neviem porovnať, lebo tú druhú sedačku nepoznám, ale spať sa dá ako vo vajíčku, už máme 2r a stále sme v tejto polohe 🙂))