• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Autosedačka Römer Kidfix. Vydrží?

19. marca 2013 
Prosím,poraďte mi. Kúpili sme túto sedačku,zatiaľ sme ju neinštalovali do auta,ale ja si nie som istá,či je ok. Medzi sedákom a operadlo je taká západka a keď sedačku nadvihnem a chcem preniesť,tak to povolí a je akoby z nej lehátko. Akoby to tak nedržalo pevne,keď sa to prenáša. Vraj,keď sa to upevní v aute do toho isofixu,tak potrom to v pohode drží. Prosím,kto máte túto sedačku,ako to je? Lebo by som ju potom reklamovala,ak to tak nemá byť.
Ďakujem pekne za pomoc.
16. jún 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto to je aj pri ostatnych polohavatelnych autosedackach,...nie je dovod na reklamaciu, po upevneni to drzi :wink:
16. jún 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Soficianna,ďakujem. Tak to si ma potešila. Lebo sme doteraz mali od Romeru tu od 9-18 kg a ta bola celá pevná aj keď sa prenášala. S týmto som sa nestretla. Len som videla iné sedačky tieto od 18 kg a všetky boli pevné,aj keď sa prenášali.
16. jún 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stara tema :slight_smile: ale mam taky isty problem ako pisete ohladom autosedacky...ozaj cela operadlo sa nejak kyve...nedrzi pevne i ked je priutane k autu---isofix...co s tym to ma byt tak?
13. jan 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka... ahoj, dostala si odpoved na tvoju otazku? ja mam ten isty problem, dostali sme takuto atosedacku a nie je k tomu ani navod, tak ani neviem ci to operadlo tak ma byt alebo je pokazene. :slight_smile:
5. mar 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, pokiaľ ste kupovali autosedačku v obchode, alebo od profi-predajcu, potom návod a záručný list musí byť súčasťou autosedačky. Nepoznám presne tú autosedačku, ale predpokladám, že po uchytení v aute, je operadlo opreté o sedadlo auta, uhol opierky sa automaticky prispôsobí a dieťa si do nej sadne a pripúta sa pásmi, čo sú v aute. Potom by to nemalo vadiť. My tieto autosedačky neponúkame, ale Romer je dobrá značka. Nemal by byť s ňou problém.
19. mar 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok