Autosedačka Römer Kidfix. Vydrží?

martamarta
16. jún 2008

Prosím,poraďte mi. Kúpili sme túto sedačku,zatiaľ sme ju neinštalovali do auta,ale ja si nie som istá,či je ok. Medzi sedákom a operadlo je taká západka a keď sedačku nadvihnem a chcem preniesť,tak to povolí a je akoby z nej lehátko. Akoby to tak nedržalo pevne,keď sa to prenáša. Vraj,keď sa to upevní v aute do toho isofixu,tak potrom to v pohode drží. Prosím,kto máte túto sedačku,ako to je? Lebo by som ju potom reklamovala,ak to tak nemá byť.
Ďakujem pekne za pomoc.

soficianna
16. jún 2008

takto to je aj pri ostatnych polohavatelnych autosedackach,...nie je dovod na reklamaciu, po upevneni to drzi 😉

martamarta
autor
16. jún 2008

Soficianna,ďakujem. Tak to si ma potešila. Lebo sme doteraz mali od Romeru tu od 9-18 kg a ta bola celá pevná aj keď sa prenášala. S týmto som sa nestretla. Len som videla iné sedačky tieto od 18 kg a všetky boli pevné,aj keď sa prenášali.

bianka...
13. jan 2013

stara tema 🙂 ale mam taky isty problem ako pisete ohladom autosedacky...ozaj cela operadlo sa nejak kyve...nedrzi pevne i ked je priutane k autu---isofix...co s tym to ma byt tak?

edie63
5. mar 2013

@bianka... ahoj, dostala si odpoved na tvoju otazku? ja mam ten isty problem, dostali sme takuto atosedacku a nie je k tomu ani navod, tak ani neviem ci to operadlo tak ma byt alebo je pokazene. 🙂

mirokinder
19. mar 2013

Dobrý deň, pokiaľ ste kupovali autosedačku v obchode, alebo od profi-predajcu, potom návod a záručný list musí byť súčasťou autosedačky. Nepoznám presne tú autosedačku, ale predpokladám, že po uchytení v aute, je operadlo opreté o sedadlo auta, uhol opierky sa automaticky prispôsobí a dieťa si do nej sadne a pripúta sa pásmi, čo sú v aute. Potom by to nemalo vadiť. My tieto autosedačky neponúkame, ale Romer je dobrá značka. Nemal by byť s ňou problém.