Autosedačka Römer Kidfix XP Sict - skúsenosti

janazah
18. jún 2014

Citala som, ze minuly rok vyhrala v testoch, ale chcela by som vediet, aj osobne skusenosti. dakujem 🙂

luliu
18. jún 2014

Mame ju a som spokojna.

naodstrel
20. jún 2014

My ju mame tiez a plna spokojnost 🙂 Velmi lahka udrzba, potah stiahnem za par sekund, a po oprani velmi rychlo vyschne - v lete za dve hodinky.
Mozem len odporucat, nemenil by som.

koliera
25. jún 2014

aj my akurat ideme kupovat a nasla som, ze na predajni v BA - Drienova ul. (maju aj web a da sa aj cez web objednat) maju teraz akciu -15% a to je uz riadna zlava z tej ceny autosedacky z 225 na 191eur. teda teraz sa to fakt oplati kupit

janazah
autor
25. jún 2014

Dakujem vam, pomohli ste mi. Pojdem pozriet na tu Drienovu. Ani som nevedela, ze tam je taky super obchod. Pozerala som ich stranku a maju fakt siroky vyber a dobre ceny. :D

lucica
24. máj 2015

AHojte, idem kupovat sedačku a vaham medzi cybex solution m fix a romer kidfix xp. Cybex ma male plusy oproti romerke, no stale nie som rozhodnuta. Piste ak mate s nou pripadne s oboma skusenost.

evulienkaslx
7. jan 2017

Ahojte, poradite, ci kupit tuto sict XP alebo XP II - v XP II je navyse medzi nohami zachyt na brusny pas. Je makky? Neprekaza?

Dakujem

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hermiona368
12. sep 2017

@evulienkaslx ahoj ktoru ste nakoniec vybrali ? tiez riesim zachyt medzi nohamilebo mame chlapca 🙂

evulienkaslx
13. sep 2017

@hermiona368 sict XP a úplna spokojnost, vôbec zachyt neprekaza, je to makke a ohybne

hermiona368
13. sep 2017

@evulienkaslx super dakujem 🙂

natalushka
13. sep 2017

Aj ja pridavam pozitivnu skusenost..my mame kidfix ll xp sict,cervenu..krasna farba,trvacna,slnko nevytaha,o bezpecnostnej stranke sa nemusime bavit😅ten popruh medzi nozkami je podla mna fajn,netlaci tolko pas na nozicka a brusko..a ja mam taky pocit vacsej bezpecnosti,ze to proste tak lepsie drzi to dieta,i ked sa to vlastne len cet to pretiahne..co sa tyka porovnania s tym Cybexom..tiez som presne tueto dva typy riesila..ten cybex je aj lacnejsi..ale nakoniec pre mna vyhrala romerka..na mna posobi bezpecnejsie a za tie roky,co funguju,su najlepsi..proste jasna volba a nelutujem

natalushka
13. sep 2017
evulienkaslx
13. sep 2017

@hermiona368 neviem, ci som vyssie napisala spravny typ, mame ten s tym medzinožným pásikom a uchytom a neprekaza, taky, ako su na obrazku od natalushka

hermiona368
13. sep 2017

@natalushka ano aj ja sa rozhodujem medzi nimi. doteraz sme mali romer, len sa nam tam pokazilo to zapinanie pasov. tak ze pozriem cybex, teraz ma este lepsie hodnotenia ako romer, ale nazivo som ju nevidela. maleho do nej musim posadit a uvidime. v tej romerke sa strasne potil- king plus potah highline

hermiona368
13. sep 2017

@evulienkaslx ano pisala si ze aj ten sict mate, tu bocnicu 🙂

natalushka
13. sep 2017

@hermiona368 mi sme mali safefix predtym..su podobne s kingfixom..nam tam zas uz boli kratke pasy,tak som presli do kidfixu,hranicne 15kg,94cm..ale vobec som nemala pocit,ze mu je velka,ze by tam nejako hengal alebo tak..mne na tom cybexe bolo sypmpaticke,ze sa da zaklonit ta hlavova opierka,ked ti krpec zaspi..ten romer sa tiez da trocha naklonit,ale cely..a ide to len kym dieta posadis..za jazdy,s priputanym dietatom s tym nic nespravis..takze ked nahodou zalomi,tak je tak ne uplne pohodlne tam..a na beznu jazdu ma byt ta sedacka proste uplne narovno,cim viac naklopena,tym sa nejako znizuje mierne jej ucinnost,ci bezpecnost,alebo tak..to co mi poradil jeden pan,co roky predava detske veci,sedacky a tak..podla mna je jedno,ktoru z nich vyberies,su cca rovnake..len sa mi zda,ze romer ma porobenych viac druhov crash a inych testov..a ja skm vyberala trocha podla reklamy..proste romer je milion rokov na trhu s detskymi sedackami,maju najdlhsiu tradiciu..ja so. Preto sla do nej..

natalushka
13. sep 2017

@hermiona368 inak v tej safefix sa tiez potil..ale tieto sa mi zda,ze maju este nejaky patent,pre lepsie prudenie vzduchu,ze sa ditko tolko prave nepoti..a je pravd,ze chrbatik a tak ok..no ale hlava jak je zabalena cela v tej opierke,tak v horkach sa potil..podla mna je to aj tym,ze to je tal navysoko,ze to tak obopina cele telo a tak..ze tolko neprudi ten vzduch..v kidfixe je to podla mna lepsie hlavne rpeto,ze uz to neni take korytko,z kazdej strany obrnene,ze ten vzduch moze prudit..

hermiona368
13. sep 2017

@natalushka tie patenty som pozerala ze maju cybex, ale romer neviem. ano ved to ze su tam uvazneny kvoli bezpeciu. a teraz som chcela mladsej kupit tiez romer, lebo sa nam pokazilo zapinanie v tej king a kamoska ma cybex s pultikom ale neviem si predstavit ze do 4 rokov tam bude sediet s tym, aj ked som pozerala ze tie pultiky viac tlmia narazy.

hermiona368
13. sep 2017

@natalushka
@evulienkaslx tak nakoniec sme zobrali 2 xp bez pocnic, lebo sa nam to ani nedalo dat do auta 😅
jedine co im ozaj vytknem je ten potah, ale nemali sme moc na vyber mali len s bocnicami cervenu a bez bocnic ciernu.

natalushka
13. sep 2017

@hermiona368
Kaslat na farbu..hlavne,ze si dobre investovala do bezpecnosti svojho dietata..to je dolezite😉

hermiona368
13. sep 2017

@natalushka ano presne tak 🙂 ale myslels som ten matetrial l sle uvidime ci sa bude potit.velmi ocenujem chranic pasu to je super

natalushka
15. sep 2017

@hermiona368 je fajn,ze nesktri..ale ja som ho prestala ocenovat,ked sa mi maly 1.x v aute dogrcal..a samozrejme ogrcal aj ten chranic..vsetko sa da zlozit,okrem toho chranica(aspon teda neviem ako)..takze za mna je toto velky nedostatok..bo ten smrad som z toho nevedela dostat este hooooodne dlho😂ale inak ok

hermiona368
15. sep 2017

😅 noooooo to ti verim, ste dlho vonali teda :( nepotesi veru, ale hlavne ze je v bezpeci 😀 mozes napisat vyrobcovi nech doladia detaily 😉

natalushka
15. sep 2017

@hermiona368 vidis..dam si to patentovat😅

hermiona368
27. sep 2017

baby prosim vas daju sa sklopit tie isofixi ? idem ju dat do druheho auta a tam ich nemam, dost mi to trci a zavdzia mi to..

natalushka
27. sep 2017

Stlac ten spodok,co sa s nimvlastne polohuje ta sedacka do mierneho pololahu..a zatlac tie isofixy..ale mozno uz si na to prisla aj sama😅

hermiona368
27. sep 2017

@natalushka dakujem 😉 pozerala som yotube. to vies muz to zobral z predajne dal do auta a ja len pasem 😂
dakujeeeeeem

natalushka
27. sep 2017

@hermiona368 u nas naopak,takze ja som ju mala rozobratu celu,este ani v aute nebola nasadena😂

hermiona368
28. sep 2017

@natalushka no supeeeer tak keby nieco budem sa ta pytat 😉