Autosedačka Römer versafix

lullu21
26. jan 2013

Máte niektorá skúsenosti s autosedačkou Romer Versafix? Lebo zatiaľ som nenašla na nu žiadne recenzie. Ďakujem

lullu21
autor
28. jan 2013

Tak už som pozistovala, ak by ste niektora hladali info o tejto autosedacke. Je to januárova novinka romeriek, je v podstate rovnaka ako Romer Duo, technický základ je rovnaký, len polstrovanie je iné a má nainštalovaný pás Top Tether. A čo je hlavne pre mna rozhodujúce, že je zo všetkých Romeriek najlacnejsia, nasla som na nete za 187€ 😀

moni0002
11. feb 2013

@lullu21 a mozem sa ta opytat kde si ju nasla za 187€?
Dakujem

lullu21
autor
11. feb 2013

Ja som ju sice objednavala z inej stranky, ale uz ju tam zdrazili. Ale nasla som za 188€ na tejto:
http://www.autosedacky-romer.cz/autosedacky-918...

viluska
11. feb 2013

viluska Ahojte, dnes mi doktorka predpísala duphaston a ako čítam na nete, tak som dosť zaskočená. Naozaj sa priberá po duphastone? Nakoľko mám zdravotný problém s nohami tak mám veľké starosti, že priberiem a nohy ma neudržia. Snažíme sa s manželom o dieťa. Poradte mi, je to spoľahlivý liek. Alebo ako sa mám ku tomu postaviť? Už teraz mám svoju váhu 67 kg a meriam 160 cm. Nakoľko nemám dosť pohybu tak som pribrala. Ďakujem veľmi pekne za radu.
Dnes v 15:32 • Odpověz • •

drucillka
27. nov 2013

Dievcata ktore mate sedacku, mozete mi prosim dat vediet, ako ste s nou spokojne? a ake su vnutorne rozmery sedadla? dakujem.

caroline1101
15. jan 2014

@lullu21
Dobry vecer, chcem sa prosim opytat ci ste s Versafix spokojna a ci ste nasli nejake nedostatky....pozeram, ze ta cena kupy bola pecka, teraz su ovela drahsie. Dakujem.

lullu21
autor
16. jan 2014

Dobry den, my sme velmi spokojni so sedackou, jedine negativum je, ze v lete sa mala v nej dost poti, neviem ako je to u inych autosedaciek...

martinka150
24. jan 2014

Pozeram tu autosedacku, ale nema bocne opierky na hlavu, ak viete co myslim. Co je dost velke minus

kostickabonnie
4. feb 2014

vyzeráme spokojne? 😉 my sme kúpili na leto froté poťah, ktorý sa po prepotení operie 😉