Autosedačka STM Starlight. Skúsenosti?

tinni
4. mar 2008

mate s nou niekto skusenosti? 😕 chceme ju kupit, tak by som rada nejake referencie 😉

vavka33
4. mar 2008

Vdaka Tilly 😉 Ja neviem z videnia aky je to potah 😉
Viem,ze je lepsie ju vidiet "nazivo",len som videla inzerat,tak som chcela vediet,co vy na to.

tilly
4. mar 2008

vavka, je taký lesklý, taký neprirodzený, no neviem, skús sa opýtať na zloženie toho materiálu... vieš, aby sa ti v tom dieťa nepotilo, alebo aby tam nebola nejaká statická elektrina alebo ja neviem čo, okrem toho autosedačku by som asi chcela nejakú overenú značku, aj keď ja teda nie som moc na značkové veci...

zuzka1000
4. mar 2008

Tinni my máme rok, ale kilo 12 😀 takže ty 4 kila budou hodně znát tudíž u vás si myslím, že bez problémů, ale jak už tu někdo psal je docela těžká.
Ale pravda je v tom, že je bytelná.

zuzka1000
4. mar 2008

Pietra ano je v ní zmenšovací podložka, ale pokud jsem správně přečetla ten návod tak to máš vyndat, až od těch 18 kilo což si neumím představit a budeme to muset vyndat dřív.

krista
28. okt 2008

haninka • 1d • Včera v 17:36
Ahojky mamči,
chtěla bych se vás zeptat na tuto autosedačku..máte ji některá? Jaké s ní máte zkušenosti?

Díky 🙂
H.

krista
21. nov 2009

sayast • 1d • Včera ve 22:38
ma nekdo?
http://www.zbozi.cz/items?q=Storchenmühle Starl...

eatygrenee • 1d • Včera ve 23:36
nemám, ale rovněž by mě zajíma názor na ni. nebo jakou jinou autosedačku v této kategorii 9-63 kg doporučujete?

dosa
22. nov 2009

mame ju uz vyse dvoch rokov a som s nou maximalne spokojna. polohovanie sice nie je do lahu, ale ked mala spi, tak tie bocnice jej hlavu paradne drzia, takze jej nelieta zo strany na stranu. dcera ma vyse tri roky a este stale pouzivame zmensovaciu podlozku. uz som tu kdesi citala aj take nazory, ze je tvrda, alebo dieta nema vyhlad - ale vacsinou od takych maminiek, co ju nemaju ani vyskusanu. moja dcera sa nestazuje, ze by bola tvrda, cestuje rada a ze nema vyhlad jej vobec nevadi, tak radsej nech je chranena z boku ako by sa mala kochat vyhladom. cestu si krati inymi cinnostami 😉

nanika
22. nov 2009

Dosi, ten stazeny vyhlad je priamo z testovania ADAC a ja s nim suhlasim, maly v nej sedel, 16 mesacny a bol tam ako hurka v mikine, v zimnej bunde by tam uz nesedel pravdepodobne vobec. Stazeny vyhlad mavaju sedacky, ktore maju zvysenu bocnu ochranu a netyka sa to len STM, ale aj Evolvy atd. Sedacka je dobra, co do bezpecnosti aj v ramci ceny, ale ako sme uz preberali v inej teme, je pre drobnejsie, alebo utlejsie deticky, buckovia tam byvaju dost natesno.

nanika
22. nov 2009

Inak, ono aj zalezi od toho, kto ma aku predstavu od sedacky, je lepsie si vytypovat viac druhov a potom ist vyskusat do obchodu, so sedackami, ktore vychadzaju dobre v testoch vacsinou nebyva nikto nespokojny, vzdy si najde taku, ktora vyhovuje prave jeho dietatu. A kedze ich v jednotlivych kategoriach nebyva vela, ono ani to rozhodovanie potom nie je obzvlast tazke 🙂

dosa
22. nov 2009

ja neviem, ale moja dcera teda extra chuda nie je a este sedi so zmensovakom. a sedel v nej aj 12 rocny synovec a pohoda... a ja osobne decka nevozim vo vetrovkach, aby im potom nebolo zima ked vyjdu von. ved ani ja nesedim v aute vo vetrovke. ked dobrotnik prerastie vajicko, urcite budeme kupovat zase STM 😉

vivien10
5. máj 2012

Ahojte.Aj ja mám túto autosedačku a som nadmieru spokojná.Prvá dcéra v nej bola od 2 rokov do 8.A v pohode sa zmestila.Teraz má 10 a stále sa do nej strepe trošku je už užšia no v pohode.A to vôbec nie je štíhla.Teraz ju používa naša druhá dcéra má 2 a pol roka.Nemenila by som .Poťah sa dá prať aj v práčke.A 🙂 na dlhé cestovanie ako stvorená.Myslím,že to nie je poľská sedačka teda aspoň som ju v polsku nikde na trhoch nevidela.Ked sme ju kupovali pred 8rokmi bola to vtedy dosť drahá záležitosť.V korunách stála 7500sk. A všetko sme si na nu prečítali na internete. V Taliansku ju vidíte v každom aute teda skoro 🙂 aj tu ju majú.

vivien10
5. máj 2012

@zuzka1000 Moja malá ju od roka tam už nemala.Dala som jej tú podložku preč a lepšie sa jej sedelo aj sedí. 🙂

luciferkax
4. apr 2014

Oživujem diskusiu, my túto sedačku máme a neviem, môj je dsoť maco, má tri roky, 18 kg, a vpohode tam vošiel aj v zime :D