Odporučte autosedačku v protismere, ktorá je šetrná k môjmu chrbátu.

qetka
6. sep 2019

Ahojte, chcela by som mojmu malemu - 9 mesiacov, 74cm, 9 kilo vymenit vajicko za autosedacku. Vajce uz nevladzem nosit, nema isofix, zabija ma to priputavanie. Prestavovala som si otocnu, ale to asi bude uberat z inych vlastnosti, takze nieje podmienkou.
Moje podmienky su - isofix, co najdlhsie v protismere a aby som si co najmenej odfajcila chrbat. Keby to bolo okolo 400eur, tak fajn, ale ked by nemala byt naozaj dobra, tak dam kludne viac.
Kto mi poradi? Dakujem 😘

qetka
autor
6. sep 2019

este mi napada, ze mozno idealne, ak by bola aj pre dalsie dieta, teda 0-18, kym sa dalsieho dockame, uz bude isofix povinny, tak to vajicko co mam, uz nebudem moct pouzivat

marcipanovatorta
6. sep 2019

My mame Britax dualfix, je otočná, takze si ju vieš otočiť aj keď tam dieťa vkladáš, aby to bolo pohodlnejšie, ale to ja nerobím, do 9kg v protismere, potom do 18kg v smere - tak je odporúčanie. Ale naša už ma cez 10kg a stále je v protismere. Má aj vyberateľnú novovlozku, takze spĺňa aj tuto tvoju podmienku. Nájdi si ju na YouTube, budeš mať lepšiu predstavu.

verdul
6. sep 2019

@qetka isofix bude povinny? 🤔 ešte som o tom nečítala ..

lula313
6. sep 2019

Aj my mame dualfix a ešte 17 mesačnú vozim v protismere(ja to bezpečnejšie)

diaalex
6. sep 2019

@marcipanovatorta a môžem sa opýtať ako si spokojná? My chceme kúpiť Britax buď i-Size Baby-Safe alebo Dualfix i-Size

nana8989
6. sep 2019

@qetka my máme Britax Dualfix M I-size a som s nou veľmi spokojná 😊

diaalex
6. sep 2019

@nana8989 môžem sa opýtať, máte ju od narodenia alebo od konkrétneho mesiaca?

zuzanaete
6. sep 2019

Mame britax dualfix i-size 40-105 cm a super. Ked bol drobec este v protismere, tak som ocenila, ze bola otocna. Vkladanie bolo velmi pohodlne a aj jeho zapinanie.

marylon
6. sep 2019

Je tu na MK skupina “vyberáme bezpečnú autosedačku” tam ti poradia 😉😉

nana8989
6. sep 2019

@diaalex my sme kúpili tu M I-size, ktorá je od 3 mesiacov bez novorodeneckej vložky, ale je ten istý typ aj od narodenia 😊 naša malá je v nej asi od pol roka 😊

deedol
6. sep 2019

my mame britax swingfix, ta je velmi dlho v protismere plus ma vyborne vysledky v testoch. tiez sme mali podobne kriteria a odporucili mi ju v tej vyssie spomenutej skupine na mk.

marcipanovatorta
6. sep 2019

my ju mame asi od roka (dualfix), teraz bude mat dieta dva... odporucam ju, som spokojna, kvalita za (relativne) dobru cenu. zda sa mi trochu taka tesnejsia v oblasti ramien, otazne je, ci vydrzi naozaj do tych 18 kg... v smere mozno, v protismere skor nie, tam by malo dieta velmi skrcene nohy. pre novorodenca mi bolo lepsie vajicko, ale to je tiez otazka preferencii maminy, resp. tych, co musia vlacit vajicko 🙂

diaalex
6. sep 2019

@nana8989 presne takúto sme pozerali 🙂 od 61 - 105 cm, len neviem odhadnúť či potrebujeme vajičko alebo nie :(

alasea
6. sep 2019

@qetka My mame tiez britax romer dualfix m i size, je do 105 cm a je otocna, cize ju vies mat v protismere. A aj sa super dieta naklada. Ja som s nou velmi spokojna, to 100kg vajce ma zabijalo uz tiez. Maly ma 9mes, akurat tento tyzden sme ju menili. A existuje aj s novorodeneckou vlozkou, takze by si vedela vyuzit aj pre male babo. Kupovali sme v predeti a vedia tam zrovnat cenu s najlacnejsou ponukou na Heureke. Cize tusim 407€ vychadzala obycajna. My sme samozrejme museli kupit s nejakou lepsou latkou, lebo moj muz 🤦🏼‍♀️ Ta bola za nejakych 430€

nikusiak9
6. sep 2019

Tjez mame britax dualfix

nana8989
6. sep 2019

@diaalex my sme vajíčko mali, len keď mala mala pol roka sme kúpili nové auto a hneď som riešila aj autosedačku. Podľa mňa to vajíčko využijete aspoň prvých par mesiacov, lebo aj z pôrodnice som malú brala vo vajíčku, na prvé návštevy u doktorov tiež. Neviem si predstaviť ked mi v aute zaspala ju stále prekladať. Vo vajíčku to bolo pohodlnejšie 😊 ale teraz je už táto sedačka super 😊 a kupovala som ju cez autosedacky24, stala 350€, mali vtedy akciu 😊

diaalex
6. sep 2019

@nana8989 Ďakujem 🙂

qetka
autor
6. sep 2019

Paci sa mi ta britax dualfix, ale napisala som este do tej skupiny, co ste mi odporucali. Dakujem 🙂