Autosedačka z Poľska. Máte skúsenosti s kúpou?

anickaajanko
22. jan 2009

ahojte. Nemate niekto skusenosti s kupou autosedacky v Polsku? Je to bezpecne? Ma to europsku znamku? Uznaju ju nasi policajti? Maju od 9 do 36 kg? A hlavne cenove relacie

dakujem

danuska24
22. jan 2009

podla mna ked je to napr. CAM tak je jedno ci je PL, CR alebo SR.

sassi
23. jan 2009

anicka, kupiš tam v pohode značkove veci, teda aj sedačku
my sme tam kupovali ten sedak, ma všetko čo má mať, je to tuším francuzska vyroba ...
ale kupujeme všetko v mormálnom detskom obchdode, na trhu som nebola hadam 10 rokov a ani by som nešla

danuska, nie je pravda, všetko vychadza lacnejšie - niečo aj o polovicu a tyka sa to aj značkových vecí
a dalšia vec je - nepomerne lepší výber 😉
my ked sme kupovali naš kočík, tak u nas stál 13.000 na nete, v obchodoch vobec nebol a ani nam ho tu na okolí (Žilina, Martin, Čadca) Nebol schopný nikto objednať. V PL nas vyšiel 8900. V Čechách ho mali tiež za 10000 CZK, pri vtedajšom kurze 1,30 sa to tiež neoplatilo.
Teraz už je trošku ina situácia, už aj u nas sa da kupiť a aj zlacnel ( na SK aj v PL) ale vtedy to na trhu nebola ešte zavedená značka, ani jazdený sa kupiť nedal ☹

didi83
23. jan 2009

Ahoj sassi,

a v ktorom meste ste boli? vies, lebo ked sa chodi do Polska tak vascinou na trhy... Ja by som tiez rada chcela ist pozriet kocik do polska a ked vravis ze aj v "normalnych" obchodoch stoji menej nez u nas - tak daj pls tip, kam ist 🙂

sassi
23. jan 2009

my sme kupovali kočík V Bialsko Bialej v obchode menom Dudus
ale bežne chodievame do mestečka Žyviec, su tam 2 detske obchody skoro oprosti sebe
my bývame na Kysucich, takže chodíme cez Skalité tým smerom

my sme hladali tak, že sme pozerali na stránke vyhradneho dovozcu, kde sa tie kočíky predvaju k nam najbližšie
v Žyvci sme ho mali objednaný, ale maly sa nam narodil skor, tak sama ta pani z obchodu nam ponukla vratenie zalohy a ešte aj manželovi poradila, kam presne má ísť, kde ho kupi, ešte tam aj volala, ku konkurencii, či ho maju skladom! Viete si takýto prístup predstaviť na Slovensku?

alebo sa spýtaj v teme Kočík z Polska, tiež v sekcii Vybava 😉