Autosedačky 0 až 18kg

henka123123
23. aug 2018

Prosim poradte mi nejaku autosedacku uz som z toho zufala.Syn ma 7 a pol m.ale este nesedi ale s nasim vajickom uz niesom spokojna..sedacka by mala mat isofix a aby sa dala dat protismere jazdy a polohovatelna..len ich je vela na trhu a neviem fakt kt.je fajn

vermitrova
23. aug 2018

Navstiv obchod s autosedackami a tam ti poradia lepsie ako tu .

babi81
23. aug 2018

@henka123123 my mame od narodenia cybex sirona, vajicko sme ani nepouzivali.isofix protismer do 18kg

evitka83
23. aug 2018

@henka123123 dobru skusenost mam s maxi cosi pebble a pearl

baaambulkaa
23. aug 2018

Mame Joie spin, je otocna, uplne super, môžeš ju otocit podla potreby

lavender21
23. aug 2018

Mám Britax-Römer Dualfix i-size, je otočná, dokonca aj za jazdy, som veľmi spokojná...

sirinkja16
23. aug 2018

ja mám Cybex siroma M-2 isize a dá používať od narodenia 🙂 je super náš má rok a pol a stále je v protismere ....

korenicka87
23. aug 2018

Ahoj,viem,že je to trošku mimo,ale ja som tiež, najskôr chcela autosedačku s takouto špecifikáciou. Nakoniec som prišla na to,že je lepšie byť už v smere jazdy,hlavne kvôli nozickam a bábo sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude chcieť na teba pozerať alebo aspoň na autá 🙂 čo satyka Isofixu,nás ubezpečovali,že aj bez izo je autosedačka veľmi bezpečna,prípadne je to lepšie,lebo tak so sedačkou netrhne prinehode. V prípade pásov je tam to trhnutie slabšie,plynulejsie a teda kvázi príjemnejšie... Preto sme sa rozhodli pre Britax romer king II. Ak ale trvasna svojom,tak by som volila tu otočnu sedačku,myslím,zesommala Jolie vyhliadnutú či ako sa to volalo. Inak preto sa vyrábajú protismere jazdy,lebo v niektorých h krajinach je na to zakon,ze tak musí dieťa do 3 rokov ísť...

meluela
23. aug 2018
meluela
23. aug 2018

@henka123123 https://www.modrykonik.sk/group/4516/ skus sa popytat aj tu, ja odporucam cybex sirona m2 isisze

lavender21
23. aug 2018

@meluela ja som nad touto tiež rozmýšľala, u mňa vyhrala tá Britax, lebo je otočná aj za jazdy. Keď už malá fakt nevie vydržať, tak ju dám po smere jazdy a je to lepšie. Taktiež pri usádzaní dieťaťa sa dá otočiť k dverám a je to paráda tam dať aj menšie bábo... Ale tá cena je jej veľkou nevýhodou teda...

henka123123
autor
23. aug 2018

romer britax advansafix2 sict priatel chce kupit tuto

meluela
23. aug 2018

@henka123123 to zial nie je dobry vyber, kedze sa neda dat do protismeru ... 8m dieta si v pripade nehody zlomi vazy (je jedno ci sedi alebo nesedi, minimalne do 15m je dobre ostat v protismere)

henka123123
autor
24. aug 2018

Jasne.dakujem za rady..a co hovorite na tuto?Petite&Mars Prime II Isofix 2018 Grey

yanni
24. aug 2018

@korenicka87 ze vraj koli nozickam. A to ti kot tvrdil? Deti, aj velke, nemaju s nohami v protismere vobec problemy. Najdu si pre ne pohodlne sedenie same. Tie ten vyrok: ze chcu pozerat na auta? Ake? Kde ich vidi? Len ak nesedi na strednom sedadle. Inak vidi vpredu tak akurat predne sedadlo.

yanni
24. aug 2018

@vermitrova Uz si bola v nejakom obchode , kde dobre poradili co sa sedaciek tyka? Ja som na SK ziadnu dobru radu nedostala. Skor uplne hluposti mi trepali a chceli mi vtedy pre ca. 10 mesacne a 7 kilove dieta predat sedacku v smere jazdy, ktora bola od 9 kg. grrrr

vermitrova
24. aug 2018

@yanni áno bola som. Tak jak ti vysvetlia kočiare, tak ti vysvetlia aj sedačky ... ale určite sa najde a hojne predajni o čom ty hovoríš

yanni
24. aug 2018

@vermitrova no kodiere je uplne nieco ine. O sedackach vela predavacov nema ani potuchy. Neporovnavala by som kocik a sedacku. To su dva uplne rozdielne svety.

lavender21
24. aug 2018

@henka123123 momentálne ju používam skoro mesiac, tú Petite Mars. Kým je naša na reklamácii požičali nám túto ako náhradnú. Neviem či to je tým, že ju vystriedalo viac ľudí, ale Isofix sa zasekuje, páčky na ovládanie Isofix sú úplne vybehané, je tam nekvalitný plast, ešte aj pásy keď pútaš dieťa sa zasekujú. Ja som riadne sklamaná z nej... Som zvyknutá na vyšší luxus, ako je Britax Römer. Ale účel ti splní... Otázne je, ako je to s bezpečnosťou, keď už pri bežnom používaní má muchy... Bezpečnosť len tak nepreveríš...

henka123123
autor
30. aug 2018

@lavender21 dik za recenziu ale aj tak sa ta chcem spytat na tu petite mars.da sa upevnit na pasy do proti smeru jazdy???

lavender21
30. aug 2018

@henka123123 Nie, túto do protismeru nedáš nijak. Ani Isofixom, ani pásmi...

dianapaulenova
31. aug 2018

@henka123123 To záleží od auta, cenovej hladiny a tvojich iných preferenciách. Ale vo všeobecnosti nič nepokazíš žiadnou okolo 100€- https://necenzurovane.sk/autosedacky/ popozeraj si ešte. Nepremýšľaľa si nad autosedačkou ktorú dokážeš dať na kočík inak? 2v1.

henka123123
autor
31. aug 2018

@dianapaulenova no zoberieme asi nakoniec britax romer dualfix 2018.cosmos black.....ale lubila sa mi koli cene aj :tuarogoo reaboar ...pondelok sa musim rozhodnut

henka123123
autor
31. aug 2018

@dianapaulenova no zoberieme asi nakoniec britax romer dualfix 2018.cosmos black.....ale lubila sa mi koli cene aj :tuarogoo reaboar ...pondelok sa musim rozhodnut

henka123123
autor
2. sep 2018

Zienky este posledna otazka mate niekt.skusenost autosedackou more werda grey black????

petrofka
2. sep 2018

Besafe izi combi x4. Syn ma od pol roka. Teraz ma 3 a ešte sa v nej povozi. Ma ju rad 🙂

henka123123
autor
6. sep 2018

Nakoniec sme objednali tu more werda

nanika11
22. okt 2018

@sirinkja16 a koľko stála, prosím ťa? Aj ja by som ju chcela, ale cena okolo 400€

sirinkja16
22. okt 2018

@nanika11 my sme ju kupovali minulý rok v decembri a stála 330 eur....