• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Autosedačky Dema. Ako ste s nimi spokojný?

14. januára 2009 
ahojte,
rada by som zistila par nazorov na autosedacku DEMA, ake s nou mate skusennosti, pripadne, kto ju aj nemate, preco ste sa pre nu nerozhodli...
konkretne sa jedna o tuto autosedacku
http://kociky.dema.sk/produkty/autosedacky/beway
6. jan 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim kupit tiez autosedacku,s demou nemam skusenost,no zda sa mi dost draha.ale v stvrtok idem na predajnu k jednej majitelke obchodu so sedackami,ak by si tu este bola ,napisem ti naa nu jej nazor...
14. jan 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulok,
tá autosedačka sa nedá polohovať, budeš to postrádať v kategórii 1, čo je do 18 kg čiže cca do 3 rokov.
Treba zvážiť koľko cestujete, či na dlhú trasu, atď. Ak cestujete len čas od času tak OK, ale ak je to častejšie tak radšej pozrieť testy bezpečnosti a zainvestovať do kvalitnej. A ak bude mať kto podediť, tak sa investícia "rozloží"....
14. jan 2009 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite by som nekupovala autosedacku, ktora sa neda polohovat. Nezalezalo mi na znacke, ale ci sa da polohovat to bolo prvorade casto cestujem a deti mi v nich aj obcas zaspavali a lepsie sa ti spi v polohovatelnej sedacke. Osobne sa mi nepacia take tipy sedaciek sice nemusis potom kupovat podsedak, ale radsej kupit tri samostatne ako jednu univerzalnu. Vajicko, polohovatelna autosedacka a potom podsedak. To je moj nazor :slight_smile:
14. jan 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok