"Baby on board" nálepky. Kde ich zohnať?

zuzu80
3. sep 2006

Ahojte maminy, vie niekto poradit, kde sa daju zohnat nalepky do auta, upozornujuce na pritomnost dietata na palube?
😉

denik
9. okt 2007

a dávajú ich aj poisťováci 😀

luciferova
9. okt 2007

ja by som potrebovala nalepku blondina za volantom... videli ste to uz niekde?

danona
9. okt 2007

luciferova - 😀
no, my sme zatial bez nálepky- aj ked máme doma založené asi 3 kusy 😀, no aj bez nálepky - u mna bohužial funguje priama súvislosť - čím viac reve malá, tým viac šliapnem na plyn.. 😀 😝

milhaus
10. okt 2007

ja som to mala z DM ale manžel to tam nechce

sue
10. okt 2007

Babulky, ja som včera videla nálepku "Michelin v aute" ...a aj my takú chceme... nevideli ste to niekde? 😕

dendisa
10. okt 2007

podle mého muže to smysl nemá, ale prej je to frajeřinka 😉 . Hrozně hrdý otec.
Poté, co mě málem srazil i s kočárkem na přechodu bavorák (v něm mladý blbeček s blonďatou kundičkou), si myslím, že si tím akorát zasviní člověk lak na autě.

zanett
10. okt 2007

😀 😀 😀 dendisa; tak blondata kundicka jooo? 😀 😀 Ale jinak mas recht.

bibinka
10. okt 2007

baby som sa zasmiala 😀 😀 😀 . aj my sme mali takéto nálepky, ale malý si vydobil, že ich nalepíme do WC(na stenu 😀 ). tak ich tam máme už dve. a každá je už tak obtrhaná, že uvažujem, že ich postupne odlepíme.

inak, inteligentný človek by mal aspoň tolerovať takéto upozornenie, lenže ja som už veľmi dlho nevidela inteligentného vodiča, ktorý by toto toleroval. viď dendisa.

maruschka
10. okt 2007

sue jedna firma robí nálepky na auto aj s menom tvojho dieťaťa a rôzne formáty a tvary.Do 10 dní to máš doma.My máme od nich tiež.

maruschka
10. okt 2007

pošlem ti ich www?

franti
10. okt 2007

ahojky...no ja si myslim, ze tie nalepky zmysel maju. ja osobne ked vidim auto s takou nalepkou a ide pomaly tak nenadavam, ze sa vlecie ako slimak. 😀 a tiez som sa pytala uz par chlapov, ktory samozrejme vacsinou jazdia rychlejsie ako zeny, ci "respektuju" tieto nalepky a vacsina z nich mi odpovedala ano. taktiez mavnu rukou nad takym autom ak ide pomalsie a nenadavaju na sofera 😉 a tiez sa snazia jazdit v tej chvili "bezpecnejsie"...ale samozrejme nezaberaju tie nalepky na kazdeho 😒 ja osobne ju mam 😉
zanett...sorry ale ked si nevsimas auto iduce pred tebou...tak co si vsimas? myslim, ze by som nechcela byt tvojim spolujazdcom 😉

4a
10. okt 2007

v anglii nosí těhule placku s tím, že jsou těhule, aby je pouštěli lidi sednout. A nepostřehla jsem, že by se jim vysmívali 😎 Řada mamin říkala, že jim to moc pomáhá, protože i když nemají viditelné bříško, lidé se k nim lépe chovají. Takže takhle vnímám nálepky mimi v autě.

mima_llv
11. okt 2007

Maruschka, pošli mi taky ty www prosím děkuju

kristi
11. okt 2007

myslim,ze zanett chtela rict, ze nevnima samolepku na aute, stejne jako kazdy druhy spis sleduje celkovou situaci na silnici,a nezaostruje zrak jen a pouze na nejakou nalepku..

zanett
11. okt 2007

ach jo 🙄 , vypada to, ze jedine kristi me tady pochopila. Franti, ja sleduju situaci na silnici a neprohlizim si kazdy auto a nehledam, kde ma kdo jakou nalepecku 😀
4a: jak dlouho jsi tady byla, ze sis nevsimla, ze se tem nelepkam na auto nekdo vysmiva? Neni to samozrejme tak, ze by lidi stali na chodniku a prstem si ukazovali na nalepky na autech, spis je to 'brojeni' videt v novinach nebo v TV (kdyz uz jsi tu byla, mozna ti v TV neunikl porad 'Road Nightmares', davali to tusim na ITV3, kde v kazdem dile lidi volili nejabsurdnejsi vec, co lze na silnicich videt - ty nalepky to nekolikrat vyhraly...a pak se to omilalo v novinach atd atd)

zanett
11. okt 2007

a propos, uz nekolikrat tu padlo, ze je-li v aute dite, ridic(ka) jede pomaleji. No to taky nechapu. Jednak to neni zrovna dvakrat bezpecne (jak uz rekla kristi) a za dalsi nechapu, jak (ne)plynulost jizdy souvisi s tim, ze je v aute dite? To mimino snad neridi ne???? 😲 😀 Ridic je za jizdy povinen se plne venovat rizeni (a ne treba diteti atd), takze nechapu, jak ty dve veci spolu souvisi...

franti
11. okt 2007

zanett...prepac, ale ty si zase nepochopila mna...ja som tu nepisala nic o neplinulej jazde...ale ze proste tam kde je napriklad maximalna povolena rychlost 90, tak vodic s dietatom na palube ide 70 alebo 80...vodic bez dietata vacsinou 100 a viac...zial to je realita. 😒 a nejazdi pomalsie za to, ze sa venuje dietatu, ale preto aby proste isiel bezpecnejsie... ja si myslim, ze vies velmi dobre o com hovorim 😉
a samozrejme nehovorim, ze si mas vsimat nalepky na kazdom aute, ale nehovor mi, ze si nevsimnes na aute iducom pred tebou ci ma nalepsku alebo nie...tie nalepky su totiz dost napadne. 😉
no nic, ja som svoj nazor vyjadrila, ty tiez, takze prajem vsetkym vela stastnych kilometrov ci uz s nalepkou alebo bez nej. 😉 🙂

dendisa
11. okt 2007

asi odbočím trošku od tématu, ale i ty placky (jsem těhotná) jsou u nás zbytečné. Nebo žiju v blbém regionu. Protože přes moje mega břicho v těhotenství (opravdu obrovské, nad poměry 😝 a přehlédnutelné asi jako kdybych držela nad sebou celý transparent: JSEM TĚHOTNÁ! ) jsem se všude setkávala s naprostou ignorací.
Jednou mě v šalině pustila mladá kočka sednout (to jsem byla ve 4. měsíci 😉 ), od té doby až do konce jsem čekala a stála všude jako bych těhotná nebyla. Lidi kolem mě se mi vyhýbali pohledem, aby mě náhodou nemuseli pustit před sebe nebo sednout. Prostě si nevšimli, že jsem v jináči. A to jsem buben tahala v těch největší hicech. Kolikrát jsem se musela vyhýbat i lidem na chodníku. Hnus.

milhaus
11. okt 2007

ani mna nik nepustil sadnut, som si ešte musela davat pozor aby ma nikto nebuchol v plnom buse

sisstin
11. okt 2007

dendisa: to znám moc dobře 😎 hlavně v tom buse..že by mě někdo pustil ve frontě..to mě ani nenapadlo..ale v tom buse je to hnus...když se bojíš, aby tě někdo nenabral vší silou 😔

kristi
11. okt 2007

zanett, ja te chapu,jen by me zajimalo kolik mam teda jet po dalnici, aby to bylo bezpecny???

jinak my vcera jely s Miou vlakem do Prahy, nedjriv me serval nakej kokot,ze jsem mu kocarem prejela nohu, kterou mel pres celou ulicku a nakonec nas nikdo nepustil sednout, a kdyz jsme teda staly vedle tech dveri, ktery se zavirali a delaly kraval,tak se Mia lekla a zacla brecet nacez si oni jeste zavrely ty dvirka, aby naaaahodou neslyseli jak breci..no HOTOVO

sisstin
11. okt 2007

kristi: to jsem včera řešila s kámoškou..jak je to s jízdou vlakem a kočárem? 😕

kristi
11. okt 2007

siss, nejlepsi je jezdit osobakem, ne rychlikem, tam se blbe leze, nejlepsi je pantograf, no. A jinak kocar je zdarma, pokud je v nem dite

elenita
11. okt 2007

kristi no to ma podrz........ 🙄
ja presne preto uvazujem, ze na taketo cestovanie budeme pouzivat babyvak..

sisstin
11. okt 2007

kristi: no panták mě napadl..ale já budu jezdit EC..a fakt si to jako neumím představit 😕

elenita
11. okt 2007

prepacte za blbu otazku....ale co je to pantograf?? 😕 😅

kristi
11. okt 2007

siss, tak to nevim, s kocarem do kupe....

elenito, to je takovej courak,s nizkyma prahama

sisstin
11. okt 2007

kristi: já jsem jen viděla, že ho měli složenej nahoře..ale to byly už golfky nebo malej sporták..já fakt nevim..mě z toho asi jebne 🙄

kristi
11. okt 2007

a kam budes jezdit? jako ze SR do CR?

sisstin
11. okt 2007

kristi:jo..asi ne moc často...ale bude to potřeba někdy..otázka je, jestli budu jezdit sama nebo s MP 😕 😕