"Baby on board" nálepky. Kde ich zohnať?

zuzu80
3. sep 2006

Ahojte maminy, vie niekto poradit, kde sa daju zohnat nalepky do auta, upozornujuce na pritomnost dietata na palube?
😉

mimonenka1
11. okt 2007

zanett - máš úplnú pravdu s tými nálepkami, ale aj mi jednu máme - je tam postavička dievčatka s nápisom Mimka na palube - ja som to tam nedávala pre ostatných vodičov, ale preto, že mám z toho radosť, asi som trhnutá, ale je to tak 😉

zanett
11. okt 2007

kristi, to je fakt s tema lidma, ze je mimco obtezuje. Nekteri ti to jeste daji najevo tak, abys neprehlidla, ze te obtezuje 😒 - to si potom musi clovek pripadat jako blbec. Na druhou stranu ale musim rict, ze jsem nedavno byla s pritelem na veceri a tam prisla rodina s miminem (a jeste asi triletou holkou). Nejdriv mi bylo divny, proc pomerne pozde vecer berou rodice deti (a mimino!) do restaurace a taky bylo divny, proc ho berou do 'dospelacke' restaurace (tzn. nemaji tam vysoke zidlicky, detske porce atd). No samozrejme jsme sedeli pres stul u nich, kazdopadne nejakou chvili to mimco knouralo a bylo evidentne neposedny (jak to asi u mimin byva) a pak zacalo brecet (nebo spis rvat na celou restauraci). TO by nebyl problem (mimina breci, ze jo), ale problem byl, ze s tim ti rodice nic nedelali (jednak to tam nemeli brat a kdyz uz, meli se ho pokusit v ustranni utisit, pripadne odejit)...otravilo mi to (a nejenom mne) vecer (kdyz chces jednou za tyden vypadnout nekam pryc - jenom ve dvou- a v klidu si popovidat atd a ted ti tam deka zvukovy doprovod zajikajici se dite, tak to neni balzam na nervy...). No ale chapu,ze kdyz jses ve vlaku, tak si s brecicim ditetem asi nikam nepoodejdes...to by zase meli ti ostatni chapat...

sisstin
11. okt 2007

zanett: jj..s těma restauracema večer..souhlas..za a) ty dětičky to fakt nebaví a nechtěj tam být..a za b) to fakt otravuje, když chceš mít pěknej večer..a někdo tam neustále brečí a některý i otravujou cizí lidi..málem ti skáčou po hlavě..a rodičům to je fuk 🙄

ale jinak cestovat MHD či jiným hromadnými prostředky..to je faáááákt zábava 🙄

tlapicka
11. okt 2007

my nalepku taky mame, koupili jsme s ni auto. Jsem rada, ze tam je, sice vim, ze to v provozu nehraje roli, ale ja se citim lip. Je to takovej placebo efekt. Kdyz jsme bydleli v Praze, tak jsem taky byla rada ze mame znacku FM, jelikoz jsem tam byla za debila, pripadala jsem si lip. Ted kdyz bydlime v nemecku, tak se mi taky jezdi lip na cesky znacce, protoze mi prijde, ze si davaji lide vic pozor ve smyslu ani nevi, kam jede vidle, tak co tu zaclani. Autoskolu taky clovek vnima a je hned osrazitejsi... Je jasny, ze je to o pocitu kazdyho ridice, ale mne to osobne trochu uklidnuje a myslim, ze pak i lip ridim, nicmene je to asi i o praxi. kdyz nekdo jezdi 2000 kilometru tydne, tak uz nevnima nic a nikoho . Znam i ridice, co si cte na d1 z brna do prahy, coz nechapu. ☹

bihan
11. okt 2007

My máme cedulku "baby on board" ale nie kôli ostatným šoférom 😉 Manžel ju kúpil od radosti, keď som mu oznámila, že som tehotná 😵 a vlastne takto sme to dali najavo aj rodinným príslušníkom a známym... ale myslím, že praktické opodstatnenie veľmi nemá... pochybujem, že na to ostatní šoféri pozerajú 😉

kacka79
11. okt 2007

Tak s těma dětma v restauraci je to nářez, asi maj rodiče pevný nervy..no já byla včera s juniorem na poště a taky paráda, vedro na padnutí, smrádek jak ve vopičárně a asi byly zrovna důchody, takže si dokážete představit skladbu lidí... no nikdo mi nepomohl s kočárkem a 4 schody s trojkolkou fakt nezvládám... a ještě na mě čuměli co tam jako dělám...no ono se asi s dětma na poštu nesmíí. Jo a chudáci vozíčkáři, ty si asi složenku nezaplatěj 😝

maruschka
11. okt 2007

no k tým reštauráciam.Chodíme iba tam,kde sú detské kútiky,aby som si stihla aspoň kávu vypiť.A okrem toho všetky podniky majú také maličké uličky okolo stolov,že nie je šanca ísť si sadnúť s kočíkom a teda držať drobca celý čas na rukách a tak piť kávu alebo jesť obed,tak to uznáte,že to nemá význam.Ale reštaurácií s detským kútikom je fakt málo-ukrutne málo.
A k tým nálepkám na aute.Ak je na aute nálepka,či začiatočník,alebo dieťa v aute,tak sa to snažíme vždy rešpektovať a keď manžel sem-tam prehliadne,tak ho ihneď "sfúknem",či si to nevšimol,i keď on je tatino,ako sa patrí.Všade musíme chodiť 60-tkou,inak by nám malá ogrckala celé auto,čo urobila už viac krát,takže sme fakt poctivci na cestách.
A k tej ohľaduplnosti u ľudí.Ak sa niekto v Tescu,kde je rýchla pokladňa špeciálne pre tehotné a keď sa tam idete postaviť a predbehene vás 20 ľudí s táákýmito nákupmi a ja som mala brucho pomaly 115 cm na páse,keď to videli a nepustili ma,tak nemusíme sa už ničomu čudovať.To že ma pravidelne trieskali doňho či už v autobuse alebo na nákupoch,tak to bolo nič,pre istotu som nosila kabelku cez plece a dávala som si ju pred brucho,lebo ľudia sú fakt hlupáci a tvária sa,že tehotné a mamičky s kočíkmi či malými deťmi sú snáď nositeľkami lepry a musia byť vyhostené zo spoločenstva ostatných "zdravých" ľudí.. ☹ 😠

zanett
11. okt 2007

kocky tak to pred vama smekam, to se lidi opravdu chovaji tak neohleduplne k tehulkam? 😠 To je strasne smutny ☹

tlapicko, je fakt, ze auto autoskoly clovek podvedome vnima a ma se trochu na pozoru (teda alespon ja ano - hlavne pote, co jsem malem jednou kvuli nejake autoskole skoncila ve skarpe 😠 ), ale auto autoskoly je vetsinou velmi viditelne oznaceno a lze ho spozorovat uz z dalky (narozdil od bezneho auta s relativne malou nalepkou 'baby on board' nekde na zadnim skle) 😉

4a
11. okt 2007

zanett, ale jinak v pohodě,ne?

zanett
12. okt 2007

Ne 🙄 😎

tini
12. okt 2007

Zanett, Maruschka, Kacka, Sisstin, co tak sa prist vystazovat do mojej temy https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😀 Uz dlho sme sa nepobavili...

maca793
12. okt 2007

ahoj ja mám 2 na prísavku na okno. mala som ich v balíčku od Hami alebo sunar?

zanett
13. okt 2007

Tini 😀 , me ty nalepky nevytaceji, spis nechapu jejich ucel. Jedine, co me muze vytocit je naivita rodicu, kteri si mysli, ze nejaka nalepka na aute udela ostatni ridice ohleduplnejsimi 😝

melory
13. okt 2007

zanet nehnevaj sa na nas primitivne, ale ja nalepku mam, a ano, myslim si ze budu ohladuplnejsi tak isto ako som aj ja.

schnek
13. okt 2007

Ahojky,
tak mi nálepku na autě máme, ale jenom proto, že byla u jednoho časopisu a nechtěla jsem, aby se válela doma. Tak jsme jí prostě malepili 😀 a rozhodně netrpím iluzí, že to má nějaký význam, spíš naopak.
A co se týče ochoty lidí, tak je to děs. ´Jako těhotná jsem byla v tramvaji bez šance a s kočárem to není o moc lepší. neexistuje jet jiným než bezbarierovým busem a největší vrchol ochoty je, když druhá mamina uhne s kočárem, abysme se vešli. No a při vystupování buď musím čekat, až všichni vystoupí - co by mě pouštěli a zdržovali se a nebo musím mezi ně skočit a začít tahat kočár a poslechnout si, jestli mi neni blbý se tam takhle rvát. A to už se mi i stalo, že mi řidič přivřel kočár mezi dveře. Fakt běs ☹

melory
13. okt 2007

zanett ...ked mozem...kolko mas deti?

zanett
14. okt 2007

Melroy, kolik si myslis, ze jich mam? 😀 😀 😀

kristi
14. okt 2007

ono je to fakt debilni, kdyz jsem byla tehu, tak to jeste slo, to byli i celkem mily, ale s kocarem je to nekde fakt opruz

alcatko.j
14. okt 2007

Souhlasim..jako prasata se k nam chovaj 🤐 Nikdo mi nepomuze z busu, ani z vlaku, minule se mi ve vlaku nabidl jen roztresenej dedousek, sem mela strach, ze pod vlak zahuci kocar i deda 😅 Ale pomohl mi..jinak se na me vysral i pruvodci..nikdo nepusti sednout, kazdej uhyba pohledem, jako ze ani zadnej kocar vlastne ani nevidi..v autobuse mi taky ridic uz skripl kocar, jednou se zase rozjel driv, nez jsem mela kocarek usazenej pekne bezpecne a ja taky nesedela, tak jsem sebou svihla do sedacky jak debil 🙄
A ani ty zasrany vytahy na nadrazich nefungujou, tak sviham s kocarkem pres koleje, je to fakt humus 🙄 🙄 🙄

maaja
14. okt 2007

ja som nalepkumkupila na benzinke, ale maju ich aj v hypermarketoch a su aj vselijake reklamne ...

ja som to chcela na auto, lebo sa mi to paci 😀 robi to to auto take detske 🙂

ale musim povedat, ze aj ked mam dieta v aute, pomalsie nechodim 😝 ba dokonca naopak, chodim strasne rychlo 😠 musim si uz nahlas hovorit, aby som isla pomalsie ...

a ako na mna vplyvaju nalepky na inych autach ? no nieco to vo mne vyvolava, ked to vidim - neviem to ale celkom presne vysvetlit ... je to taky pocit, ze ahaaa, v tom aute je babo 🙂 ale ze by som sa kvoli tomu voci tomu autu spravala nejak inak, to nie ...

miskinadamko
5. aug 2008

ahojte, neviete kde by som zohnala nie nalepku ale taku cedulku kt. sa da na zadne okno a da sa dat kedykolvek dole

miskinadamko
5. aug 2008

myslim tu prisavku 🙂

miskinadamko
5. aug 2008

sara dakujem,to poznam ale ja som chcela tu prisavku a nie nalepku, aleaj tak este raz dik 🙂

nejbe
5. aug 2008

ssaara - to jsou samolepky klasické - myslím. Taky bych chtěla jen tu cedulku s přísavkou na okno. Prosím poradí někdo?

lua
5. aug 2008

baby, asi Vám trošku rozhádžem stránku 😅 😅
My máme toto:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

luculka
5. aug 2008

my mame tiez hlavne na okrasu.... 😀 😀

mame to vyrobené z Natuškinej fotky,,,a tam nápis pozor Natálka v aute..... 😎

nejbe
5. aug 2008

lua - hezký to je 😀, ale tu nálepku sháním do manželova auta. Je to takový jeho mazlik - ani nálepku na něj nenalepí... Už se těším, až mu tam bude mimís drobit rohlík 😀

ena
5. aug 2008

mne sa pacilo, u nas na parkovisku bol spraveny taky handmade oznam na bocnom okne, tusim foto autosedacky tam bolo a vodic/ka prosila ostatnych soferov, co budu parkovat vedla jeho/jej auta, aby nechali dostatocny priestor od ich auta, aby tam mohli vlozit babo so sedackou.. teda, aby nenalepili auto az na to ich, aby mohli v pohode otvorit dvere..

len.petra
25. feb 2009

baby ahojte.. prosim neviete nahodou, kde robia taketo nalepky na auto, ale na slovensku, prip. v cechach..

http://www.beschriftungsbu.de/babyaufkleber-mot...