"Baby on board" nálepky. Kde ich zohnať?

zuzu80
3. sep 2006

Ahojte maminy, vie niekto poradit, kde sa daju zohnat nalepky do auta, upozornujuce na pritomnost dietata na palube?
😉

habibi78
25. feb 2009

ak vidím na aute predo mnou nálepku ZACIATOCNIK alebo DIETA V AUTE, dávam dvakrát taký pozor....preto dúfam, že ak mám ja nálepku s bábom na zadom skle, že ma budú rešpektovať .... a doteraz som fakt nemala ani jeden problém s neohladuplnosťou, mám asi šťastie na šoférov, ktorí sú vnímaví a vedia že sbábom sa nedáprudko zmeniť smer, zabrzdiť,pri parkovaní potrebujem viac miesta.... a to sa pri tom v BA jazdí inak agresívne......

jastericka
25. feb 2009
jastericka
25. feb 2009

hehe, už tu je taký link, nevšimla som si 😅

trixi
25. feb 2009

Mozete si dat vyrobit vlastnu nalepku zadarmo na: www.dietavaute.sk

ajkabezka
27. feb 2009

trixi tato kampan uz je prec...docela bysme prali ze by ju znovu spustili 😉 , mali sme pre nasich chlapikov, ale sa odlepili a odtrhli.. ☹

trixi
27. feb 2009

hmm, tak to ma mrzi, my sme ju stihli a naozaj tie nalepky boli super a hlavne nic nestali.

kikimaruska
27. feb 2009

Já se registrovala na stránkách HIPPu a zažádala o vzorečky zdarma, které nabízí a došly mi s nimi i 2 nálepky na auto se slonem-Dítě v autě. Jedna na nalepení zvenku (ta se nám ale odlepovala ze skla-na lak jsem nechtěla ji dávat), tak jsem nalepila tu na sklo zevnitř, ta drží pěkně a je i hezká 😉 . Jedna mamina mi pooslala i nálepku z Huggies, ta byla taky zajímavá.

kamiletka
27. feb 2009

ahoj, mali by ich mat v kazdom obchode s detskym tovarom,,, tak skus tam, alebo ked som si kupovala kociar, tak tam boli nalepky, ale aj v kufrilu ktory som dostala ked som odchadzala z nemocnice, ,,,

slavilai76
16. máj 2009

Ahojte! Ja som tu nova a nalepky na aute su mile. Prave sme si taku objednali a s menom nasej malej. Je vkusna, na aute nekrici a informuje (myslim si) viacmenej znamych a susedov a kolegov ze mame babo a ako sa vola. Ci si ich vsimaju aj ucastnici cestnej pramavky to neviem ale tych magorov to aj tak nezmeni..........

jankajs
17. máj 2009

Ja mám s tým dobrú skúsenosť. Najmä u vodičov kamiónov, ktorí sa tak nelepia na auto, keď sa posúvame v kolóne pred semaformi. Ale meno a foto dieťaťa by som sa bála dať. Kvôli tomu, že po svete behajú rôzni ľudia a takto upozorňovať na krásne dieťa sa mi zdá nebezpečné.

martija
18. máj 2009

v spanielsku existuju napriklad plysaky,ktore sa pripnu o sklo a drzia v ruke vystizne tabulky - napriklad - ak dokazes precitat toto,tak si prilis blizko ty..... - myslim,ze taketo info tabule zmysel maju 😀 😀 😀

cessy
19. máj 2009

ahojte, tak aj ja mam tie nalepky asi 3 ale ani jednu na aute....pravdu-povediac...viac si vsimnem nalepku zaciatocnik ako dieta v aute 😕 ....zaciatocnika sa bojim, ci nespravi nieco nepredvidane 😒 ....nalepku dieta v aute ma uz kazdy druhy 😀
mne sa to nepaci.

majestick
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sharanka
5. sep 2011

niektoré krajiny majú miesta na parkoviskách vyhradené i pre tehotné . Nálepku sme dostali zadarmo v maderne ,www.maderna.sk ...

moukuska
12. júl 2012

Zhanam nalepku baby on board, ale taku, co sa lepi z vonku na okno, lebo mame tmave skla. Viete poradit? dik

mishell1702
11. apr 2017

http://www.stylovydomov.sk/samolepky-na-auto/ a kopec iných nálepiek pre deti aj na stenu 🙂