"Baby on board" nálepky. Kde ich zohnať?

zuzu80
3. sep 2006

Ahojte maminy, vie niekto poradit, kde sa daju zohnat nalepky do auta, upozornujuce na pritomnost dietata na palube?
😉

geegee
3. sep 2006

zuzu80...odkial si? ja mam 2 a ani jednu na auto nedame...mozem ti poslat 🙂

zuzu80
autor
3. sep 2006

geegee som z Vrablov (okr.Nr). A ako si sa k niecomu takemu dostala?

sue
3. sep 2006

Zuzu, na každej benzínke majú tieto nálepky, alebo v autoservise 😉

zvedavamt
3. sep 2006

my mame z pampersiek a aj z časopisu dieťa.treba sa popytať po drogeriach, mozno maju este dake skovate.

geegee
3. sep 2006

ja som ich mala v tom kufriku co davaju v porodnici

chaluska
4. sep 2006

Viděla jsem tyhle nálepky i v hypermarketech.

katrin
4. sep 2006

majú ich aj na čerpacích staniciach (pumpách) 😉

ervotoc
4. sep 2006

hm ja mam tiež asi tri niekde šupnute,tiež z časaku,kludne ti pošlem

tilly
4. sep 2006

zuzu, veľmi pekné mali vo forstingeri, akurát včera som si chcela kúpiť...

barunka
4. sep 2006

aj v tescu majú a ja mám jednu od nutrilonu, ale neviem ako som k nej prišla...

zuzu80
autor
4. sep 2006

jeej, dakujem vam mamulky za tipy. Posuvam dalej na svojho manzela, nech sa poobzera.... 😉

veronice
9. sep 2006

ja sa uz vyse mesiaca nahanam za nalepkou "zaciatocnik" no vsade ich maju vypredane!!!a vo stvrtok si idem pre vodicak a chcem zacat jazdit...nemate niekto nejaku nazvys? 😵

tilly
10. sep 2006

veronice, tak ja som tú svoju strhla už veeeľmi dávno, skús v hypermarketoch, ja som ju vtedy kúpila v tescu na kamennom

zanett
9. okt 2007

Mozna jsem jedina, ale unika mi smysl techto nalepek na autech. Proc si je tam lide davaji? Ja kdyz ridim (denne), tak se nedivam, kdo v cem jede a je mi jedno, jake je osazenstvo ostatnich aut. Tady v Anglii uz nekolikrat probehla 'vysmivajici se' kampan, ktera brojila proti temto nalepkam (a ze jich tady je od tradicnich 'Baby on Board' po 'Princess on Board' nebo 'Little Miss Naughty on board' atd), protoze vetsina lidi nechape, k cemu maji ty nalepky slouzit? Jako 'protiutok' prisli s nalepkami, ktere rikaly napr 'Granny on board' atd 😀 Ty miminkovske nalepky maji udajne informovat ostatni ucastniky silnicniho provozu, ze se v aute nachazi dite. No ale uprimne: koho to zajima? Jeste jsem nikdy nevidela neukaznene ridice, aby se chovali lepe, uvidi-li auto s iknriminovanou nalepkou (priznavam se, ze i mne je nejaka nalepka na cizim aute uplne sumak 🙄 ).

alcatko.j
9. okt 2007

Zanett, tak ted si zase urcite par holek nasrala 😅 😀

sisstin
9. okt 2007

alíku: no myslím, že nasrala..ale vidím to nějak podobně 😕 😅

bubaczik
9. okt 2007

..ja plne suhlasim zo zanett..dnes nikto nebere ohlad ani ked idete z kocarom cez cestu ☹

sisstin
9. okt 2007

ale Little Miss Naughty je dobrý.. 😅 😅 😅 😅

alcatko.j
9. okt 2007

sak ja s ni taky souhlasim 😉

giorgina
9. okt 2007

a ja budu mit nalepku i s jmenem miminka, hec 😝

kristi
9. okt 2007

my ji nemame ani mit nebudeme

sisstin
9. okt 2007

jako..je to roztomilý..ale taky myslím, že je to každýmu ostatnímu šumák..nebo si toho ani nevšimnou..je to spíš fakt jen na okrasu 😕

zanett
9. okt 2007

alcatko, na*rala, jo? 😀 😀 😀 Tak to sorry, to vis, ja co na srdci, to na jazyku 😀

giorgina
9. okt 2007

tu v Nemecku to je hodne rozsirene, uz mi to ani divne neprijde: napr. PAPA 2006, ABI (maturita) 2007, OMA 2007 (babicka) a tech ruznych nalepek s deckama.... 😀
cena tusim 6 euro

sisstin
9. okt 2007

gio: jak říkám, modní záležitost..ale žádnej smysl to nemá 😅 😅 😅 😅

papaya
9. okt 2007

hm a nedávají se tam ty nálepky spíš na vysvětlenou,aby se vědělo proč to auto jede skoro krokem 😕
ale taky myslím,že je to hlavně jen tak na okrasu 😉

kristi
9. okt 2007

ja teda krokem nejezdim, to je jeste nebezpecnejsi nez jezdit normalne. 🙄

papaya
9. okt 2007

Kristi já nemyslela tebe 😀 ale už jsem jich takových viděla celkem dost 😨

kristi
9. okt 2007

fakt? tak to je ale o hubu, no....vseobecne ti magori,co jezdi jeste tak o 20km/hod min, nez je povolena rychlost si zahravaji 😉

kacerka
9. okt 2007

No, já jsem v tomhle asi naivní, ale pořád věřím, že určitý smysl má 😉 Samozřejmě notorické dobytky na silnici od jejich jízdy neodradí nic. Ale já osobně, když takto označené auto vidím, se snažím dodržovat aspoň bezpečnější odstup . . . . Ale nedělám si iluze, že by se díky té nálepce stal kolem mě na silnicích místo džungle bezpečný plynulý provoz 😉 😉 😉