Bezpečná autosedačka

smile31
21. feb 2016

Ahojte maminky, chceme kúpiť drobcovi novú autosedačku, no chcela by som sa podariť, ktorá je bezpečná... Uvažovali sme o Kiddy Phoenixfix pro 2, nemáte niektorá náhodou s ňou skúsenosti?... Alebo poraďte nejakú kvalitnú, bezpečnú 🙂 ďakujem

cannella
27. feb 2016

@smile31 ano, pasom obopnes pult, tie tlacidla su na zmensenie a zvacsenie miesta pre dieta. Kuk videa na youtube.

agnes9
29. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@smile31 myslim ze ste sa dobre rozhodli 🙂

marketagt
8. mar 2016

Ahojte mamičky, mňa by zaujímalo či ten pultík neobmedzuje veľmi dieťa, myslím tým, či sa dieťa necíti veľmi stiesnené? a či to nie je v lete nepraktické? nepotia sa tam veľmi detičky?
ďakujem

cannella
8. mar 2016

@marketagt Co znamena velmi? Napr mala sa nemoze natahovat za kde cim, co je u nas vyhodou, ona si nan zvykla hned, teraz si na nom kresli, alebo papa - je pratelny. Poti sa rovnako ako vo vajicku. Je ale pravdou, ze niektore deti v sedacke s pultom placu. Moji mali pult hned, ako sme vymenili vajicko, takze ine nepoznaju, neprotestovali. Swdacky som objednavala cez net, kedze tovar zakupeny cez internet sa da do 7 dni vratit, tak som ani nerozmyslala.