Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Britax Römer autosedačka bez Isofixu

29. nov 2020

Ahojte odporučte mi prosím Vás presny model autosedacky značky Britax Romer - bez isofixu 15-36 kg. 🙏
Pozeram pohybuju sa v roznych cenach od cca 60€ az po neviem koľko a maju dobre hodnotenia ale zaujima ma aj take aktualne od Vas na presny model 😊

Cena +- 200€

ciernysokol
30. nov 2020

A naozaj v aute nemas pripojky na isofix? Aj starsie auta to maju. Velky rozdiel sedacka zapojena na isofix a bez. S isofixom sedi ozaj pevne a bezpecne. Model je asi jedno, aky, zalezi, co z dalsich bezpecnostnych doplnkov tam chces mat. Vsetky britax su dobre, ale ja by som ozaj bez isofixu nebrala, ak je to mozne. Kupovala som so vsetkymi bezpecnostnymi prvkami, stala 200 aj daco. Spokojnost zatial.

bona69
30. nov 2020

My máme BRITAX RÖMER Evolva 123 SL SICT (9-36 kg), auto máme bez Isofixu, a táto sa dá upevniť s aj bez Isofixu. Sedí sa mu dobre a aj v starej felicii drží sedačka aj bez Isofixu pevne.
No naozaj ešte existujú auta ktoré nemajú pripevnenie pomocou isofixu @ciernysokol 😀

ciernysokol
30. nov 2020

@bona69 😃ano, ano, ved ja nenarazam na to, ze kazdy musi mat neviem ake nove. My mame z roku 2006,takze dost stare a prekvapivo v nom haky na isofix su, som dlho o tom nevedela. Len som chcela povedat, ze ak isofix v aute je, treba ho pouzit.
A autorke-vsetky modely britax romer su dobre, vsetko dobre funguje

bona69
30. nov 2020

@ciernysokol my sme sa "smiali" ale je to skôr na plač, že sedačka drahšia jak naše auto 😁 my máme r.1998

ciernysokol
30. nov 2020

@bona69 ja to ani neriesim, auto je prostriedok na prevoz, nic viac. najlepsie auto je, co sa malo kazi. Stare sa kazia, ale nove sa dost kazia tiez.

jolana2804
30. nov 2020

Proč zrovna Britax? Jsou už lepší značky autosedaček

Tu začni písať odpoveď...

Odošli