Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Britax Römer King II, príp. alternatíva

fkata
21. júl 2018

Ahojte,
prosím vás máte niektorá doma autosedačku Britax Römer King II?
Chceme kúpiť autosedačku pre 1 a pol ročného syna, na dlhé trasy (KE - BA), zahraničie a nevieme sa rozhodnúť.
Čím viac pozeráme, tým väčší chaos v tom mám.
Uvažujeme nad touto autosedačkou, príp. nad zn. Avionaut, viete niekto poradiť? Príp. aj inú značku, ale kvalitnejšiu.
Doteraz sme mali reboarder v protismere.

silvia610
21. júl 2018

@fkata máme variantu 9-18kg a som nesmierne spokojná lahká manipulácia a aj malý je v nej spokojný zvládol aj dlhší výlet... malý má 3 roky a stále ju využívame

meggyinka
21. júl 2018

Ja ju mam. V auguste bude rok teda este je rok v zaruke. Ale je ako nova vobec ziadne chyby ale chceme ju predat lebo potrebujem uz väcsiu a nemam tuto kde skladovat. Momentalne sme na dovolenke ale potom ju.pofotim a davam na bazar ak by ste mali zaujem

illly
21. júl 2018

Mam ju novu este sme ju nedali do auta uvidime dufam ze budem spokojna akurat mala by mat 4 polohy ale mne sa zda ze ma iba 2 polohy

fkata
autor
21. júl 2018

@illly ďakujem. Neviem, či fakt, alebo sa iba mne zdá, že nemá dosť vysokú bočnú stranu?!
Tiež, by som chcela dobre polohovateľnú, lebo malý nám poväčšine zaspí a to po pár km.

yanni
22. júl 2018

@fkata Pises, ze ste mali doterai reboarder? Preco ho nepouzivas nadalej?

fkata
autor
22. júl 2018

@yanni Spadol mi minule a praskla nám celá zadná časť, tak nechcem riskovať.
Zatiaľ mám druhý, ale ten nemá Isofix a pripevnili sme ho pásmi zatiaľ.
Uvažovala som znova nad reboarderom, aj autosedačkou a sama neviem čo chcem.

yanni
22. júl 2018

@fkata a aky mas Teraz? Je to reboarder Hybrid, t.j. Aj na iso aj na pas? PAS Predsa nie je Problem. Isofixove upevnenie nie je bezpecnejsie. Vymysleli oh koli lahsiemu upevneniu. A Hlavne upevneniu bez Chyb, Ktore sa Zial stavaju pri pade Casto, Kedze si ludia nepreestuduju riadne Manual.

Ja by som vobec nespekulovala. 1,5 Rocny je Este Maly. Ale je vela a Tazky? Reboarder Mozes kludne pouzivat Este rokyyyyyy. SU aj do 25 kg. Nasa Ma 3 roky a stale je v reboarder a Este dlhooooooo Bude. Britax Römer Ma Napr. Teraz novy Max way plus (to plus je dolezite). Ten Mozes mat Straße döhooooooo. Do 25 kg a do ca 128/134 cm. Potom. Besafe izi plus, axkid minikid. My sme prave objednali ten maxway plus lebo zo Starrheit uz vyrasta ( Ma Takmer Meter a 13,5 kg).

dorynkad
23. júl 2018

Odporucam Romer Trifix. Je podobna vajicku a ma viacero poloh na naklapanie. Nas bol tiez spachtos v aute. A myslim, ze je jedna z najbezpecnejsich.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli